Marijampolės "Ryto" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 42

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 15:24
Donatas Kuprescenko

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-10 15:24

oi, kokiu ju tik nebuvo... [C] Kvatotis 8)
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 16:23

M-kloj tikrai turejau sarasiuka toki, bet dabar kazkaip tie blogieji nebe tokie blogi atrodo, o geri - hm..... pasikeite supratimas gerumo Mirktelėti
2007-07-10 20:29

[N] [N] [N] kai kuriu net nesinori prisimint.
2007-07-12 18:08

aha visokiu ju buvo Kvatotis
Rimvydas Gudebskis

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-12 22:46

visi daugmaz geri isskyrus BRIGAITIENE :devil:
Kristina Sidaraviciute

2007-07-14 11:58

Visokiu buvo, bet kaikuriu tikrai net ir dabar nenoreciau pamatyti
giedre butkeviciute-simonaite

2007-07-14 13:13

kazkodel visi labai atsargiai komentuoja mokytojus Kvatotis Kvatotis Kvatotis
niekas nieko konkrecai apie nei viena. Šypsena
Rimvydas Gudebskis

2007-07-14 15:28

As labai konkreciai galiu pasakyt, man Brigaitienes sooo iki siol kasnakt sapnuojasi kiek ji man nervu iskabinus Erzinti :-~
Kristina Sidaraviciute

2007-07-15 12:10

Na jei konkreciai kalbant, iki siol nemegstu Tunkulienes [N]
Vincas Mikaitis

Pasisakymų: 5

2007-07-17 18:47

;| Manau sia tema galima pasisakyti esamiems mokiniams,o dabar kazkaip negrazu.Dabar visi puikiai suprantam,kad visi mokytojai kazko dave ir ismoke,o jie tai pat zmones ir skirtingi.Pvz as visiems jauciu dekinguma ir pasakyti kuris blogiausias ar nemegstamiausias tikrai negaliu.
2007-07-17 21:18

Labai teisingai Vincuk pasakei :up: Buvo tokiu mokytoju, kuriu galvojau visa gyvenima nekesiu ir t.t. , bet dabar kazaip nebera tos neapykantos, suprantu kodel jie taip elgesi ir paprasciausiai absurdiska butu nemegti ju iki siol del to, kad jie dirbo savo darba .
Irmantas  Laukaitis

2007-07-17 22:16

siaip galima juk savo nuomone ir apie geriausius/mylimiausius pasakyt Mirktelėti
Man pvz geriausia buvo vokieciu k. (yra del ko) ir dailes (nors labai trumpai, bet buvo kazkas toookio mokyklos vienodybej) mokytojos Šypsena
2007-07-18 20:00

Ech, tie mokytojai... Man tai geriausi prisiminimai apie Tunkuliene (kurios kazkas nemegsta), nereali buvo Kirtikliene (niekad tiek neprisijuokdavau, kaip per fizika). O va linksmiausia, apie kuria smagu anekdotus pasakot, tai viena musu ex pavaduotoja, buvus gabi ir menams, ir kalboms, ir turejus labai smagia pravarde. Aisku, pati geriausia tai Launikoniene buvo Kvatotis . Kas gi daugiau? Nebent Launikonis ... Mirktelėti
VIESULAS VIESULAS

2007-07-18 22:04

hmm idomu paskaitineti ir prisiminti .. As niekam nieko blogo nejauciu, man patiko mokytoja Launikoniene su savo moralais, Tunkuliene rimtu veidu, fizikos mokytoja Kirtikliene juokaudama prie lentos, Meskauskiene su molekulem atomais ir moliais Kvatotis ... ir dar keletas .. Niekam apykantos nejauciu tobulu zmoniu nera, o yra ir reikia visokiu ... Šypsena
VIESULAS VIESULAS

2007-07-18 22:14

Va ir auklyte - Bruzgiene pamineti reikia Šypsena
2007-07-18 23:39

Sutinku su Vincu ir Viktorija, kad tikrai laikui begant vertinimo skale pasikeicia. prisiminus, kas tuomet butuoju - einamuoju laikotarpiu erzindavo mokytoju elgesyje, dabar sukelia beveik nostalgiska sypsena
2007-07-21 14:04

Peikt nieko nepeiksiu, nes tikrai neturiu nieko pries mokytojus. O geriausius tai tikrai galiu paminet Kvatotis Kirtikliene liux Kvatotis super pamokos, labiau diskusijos budavo Kvatotis prisijuokdavom visas 45minutes. Meskauskiene, 12klasej kai chemija B lygiaui nerupejo tai su mokytoja kaip su zmogum pasisnekedavom ir visai ne apie chemija. Visi mokytojau buvo savotiskai idomus Šypsena
Vincas Mikaitis

2007-07-22 09:28

Nezinau,turbut man atsiras priestaraujanciu,bet as manau geriausiu mokytoju,kuris man istrigo galiu pamineti jau nesanti gyvuju tarpe Vlada Karuza.Jis protingas,savotiskas (kas kai kam labai nepatiko),bet nuosirdus,visuomet patars,jei reikia ir paaukos savo laisva laika ir manau dar tokio nera,kas butu nusipelnes musu mokyklai labiau.Jei ne jis,mokykloj jau senai butu pamirsta apie sokius ir renginius.Neturiu zodziu,mano atmintyje jis pats didziausias zmogus isliks visada,ir didziuojuosiu tuo kad turejau garbes buti jo mokiniu. :up:
2007-07-23 21:25

Karuzas mire ??? Kada ? Nuo ko ? Vajei, kaip gaila Nuliūdes O man jis toks gerietis buvo, atsidaves mokyklai ir gelems :up: Man tik pasvajoti, kad pas mane taip graziai augtu o:o
2007-07-24 02:54

kalbekit ka norit apie mokytojus tikrai geru ir neblogu buvo, bet del Kirtiklienes...nei vienos geros raides negaliu istarti ;|nebent musu buvimas jos aukletiniai ja pakeite...
Iš viso įrašų: 42

HELSINKIS IR NE TI..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama