Marijampolės 6-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 117

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 13:14
Reda Zemaitytė

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2007-09-05 10:53

Būčiau įleidus, jei būčiau galėjus Mirktelėti Nematau čia nieko blogo Šypsena Gi mūsų auklėtoja - ir labai šauni Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-18 21:38

O as daznai prisimenu istorijos destytoja Druski. O dar Sadauskas muzika deste.... [N].
Bet geriausias tai direktorius Salcius. Pirmadieniais mum spirma pamoka budavo chemija, o as su Gudynaite sedejom pirmam suole pries mokytojo stala... Patikekit, kokie pagiriu kvapai nuo jo kartais eidavo [D].
Cia kazkas klause ar Gudynaite desto. Taip, ji desto matematika, o jos vyras informatikas.... Mirktelėti
Ev aldas Kvederis

Pasisakymų: 4

2008-03-26 17:34

dabar jie visi geri o kuris buvo geras kai mokykloj mokemes?
Mindaugas Špakauskas

Pasisakymų: 1

2008-03-27 11:39

Mano megstama mokytoja buvo chemike Alishauskiene, paskui dar dir.Zdanys neblogas dzedas buvo ,ai tiesa Mitruliaviciene geras zmogus yra.Bei nepamirshkite Aviziniene tokai maladietc buvo :upPasimetęseip tai jie visi buvo ger zmones kol pazymiu blogu nerasydavo Kvatotis
Daiva Majauskaite-Civinskiene

2008-04-14 21:43

Gal kas zinot ka nors apie matematikos mokytoja Simanauskiene, labai fainas geras zmogus , buvo mano aukletoja, musu klase buvo labai pasiutus kaip ji su mumis turejo nervu ir kantrybes... :up: Šypsena
Ramunas  Grimalauskas

2008-04-15 15:39

Nezinau kaip jum, bet man tai Mokytoju mokytoja yra Danute Kleviene ir mano aukletoja Kristina Kadziene :up: :up: :up:
Kristina Žiūrienė

2008-04-15 21:18

Gera mokytoja Kadziene, ji buvo mano sese aukletoja ir mano mokytoja. Visai nesenai buvau ja susitikusi Kaune, kaip senais laikai galima su ja pasikalbeti Šypsena
2008-04-16 15:47

Geriausia mokytoja ir mano aukletoja -Grimailiene! :up:
Oksana  Kas

Pasisakymų: 15

2008-04-17 23:35

Kadziene buvo nebloga.. jei ne ji buciau gaves is rusu 2 ir likes simtui metu mokykloj Kvatotis
2008-04-18 23:58

Na galiu pasakyti tik tiek, kad kai baigi mokykla, visos nuoskaudos pasimirsta ir tie mokytojai neatrodo tokie blogi.O ir is tikruju jie ir nebuvo labai blogi, dabar tai atrodo tik smulkmena nepasiruosimas pamokai ir panasiai. Šypsena
Linas Baltušis

2008-06-09 15:04

Man tai mieli prisiminimai like apie daugeli mokytoju, bet svarbiausi mano gyvenime - tai mano Pirmoji Mokytoja - T. Cerneckiene, ir mano klases aukletoja - N. Puodziuniene. Šypsena
Ramunas  Grimalauskas

2008-06-13 15:33

Pritariu Gintarui del mokytojos T. Cerneckienes :up:
Nelius Morkūnas

2008-06-19 02:47

is dabartines perspektyvos ziurint, tai visos ir visi savotiskai idomus buvo. Kiekvienas turi palikima palikes galvoje.... Bet Austrienes bakeriu vis tiek nepamirsiu. Apie kieikviena kalbos kulturos klaida po anekdota papasakodavo. Tai per valstybini vos laikiausi nesusijuokusi, kai sakinys su ta klaida pasirodydavo... Kvatotis
Agnė Kričenaitė-Kralikienė

Pasisakymų: 10

2008-06-19 14:16

Nu Auštrienė tai tikrai šaunuolė :up:
Gintaras Dabkevičius

Pasisakymų: 5

2008-09-11 17:44

Kai mokiausi, tai šventai tikėjau, kad geriausias mokytojas tas, kuris nelenda į akis. Prisimenu tokių pora: Ščerbakovas su bajanu ir anglistas, kurio pavardė lyg tai iš "D" raidės. Filmą "Senjoras robinzonas ", rodytą per anglų pamokas, iki šiol prisimenu, tik nežinojau/nesupratau ką artistai kalbėjo (angliškai nekalbu iki šiol,- turbūt tapau Geruoju Penktadieniu) Šypsena).
Kristina Senkute

Pasisakymų: 3

2008-09-12 16:56

geriausia ir nuostabiausia - Kleviene Šypsena
Renatas Kunkulis

2008-09-17 10:44

Faina mokytoja buvo Bagdonienė-istorijos mokytoja, Klevienė-muzikė, Šalčiuvienė-geografijos mokytoja, Dereška-anglistas (patikdavo,kad jis mėgo ABBA-os dainas ir daznai rodydavo filmą apie Robinzoną Kruzą ir siaip gana ramus buvo)
Iš viso įrašų: 117

Šis ir tas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama