Mažeikių r. Sedos Vytauto Mačernio gimnazija (buvusi Sedos vid. m-kla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 17

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 16:49
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 16:49

Vokieciu mokytoja Visciuniene. Jauciu nieks jos nepamena. Per neitiketinai trumpa laika sugebejo prikresti neitiketinai geru sposu, kad butu atsiminta visam gyvenimui :B
Dovile v

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 3

2007-07-10 17:07

geriausia mokytoja Vitaliene, todel kad visada per jos pamokas buvo tyla, ji mokejo sudrausminti visus be riksmu. blogiausia lietuviu kalbos mokytoja, kurios pavardes ivardinti nenoriu. o blogiausia todel, kad rase pazymius ne uz zinias o uz patikima 8)
2007-07-11 11:37

Joo, Visciuniene, ar Visciuviene pavare... Kvatotis
2007-07-12 10:43

na ka kolegos reiketu ir man passakyti savo nuomone ane...
visokiu tu mokytoju buvo, vieni geresni kiti blogesni.... kam cia db juos reitinguoti.
gal pasakysiu su kuriais kariavau Šypsena
pirmiausia musu busvusi aukletoja Irena. ale ir skupumas tu pazymiu. turbut is pykcio, kad nepasirinkau ne vieno egzamino, isvede visus 8 is tu dalyku, kuriuos ji moke Kvatotis
o pagrindinis priesas tai STASĖ buvo. ale kiek ji man nervu suedė Kvatotis, o gal aš jai daugiau [C].... ale koks skirtumas, dedu as ant jos kryziu.... gal neisvaziuos i Švėkšną iki pencijos, nedaug truksta, nors lb reikėtų Kvatotis
Donata Gureckytė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-16 15:59

Prisiminus Petkiene dar dabar nusipurtau.... [N]
2007-07-16 16:25

Visi muokslai yr suds isskyrus fizkultura B)
2007-07-23 09:17

Nepamenu, nei vieno mokytojo, kurio negaleciau gerbti. Visi verti didziausios pagarbos uz savo triusa, asmenine pagalba, parama, ruosiantis gyvenimui. Gaila, kad pavardziu nebeprisimenu, isliko tik veidai ir geros emocijos. Ypatingai su pagarba prisimenu aukletoja Kukulskiene. Man pasiseke, kad teko pazinti sita zmogu.
2007-07-28 22:53

Ech ta stase ne man vienam ji gyvenima suede Šypsena
simona kesminaite

2007-08-10 18:02

o man geriausia buvo Valele Šypsena dar ir dabar prisimenu pitagoro teorema. o stai ko nenoriu prisimint tai ponios urmonavičienės. fu fu fu. [N]
2007-08-12 18:40

Idomu budavo dailes pamokose-tikras issukis vaizduotei ir gebejimams. Uz tai ACIU Daivai Blistrubienei Pabučiuoti
Savotiskai linksma buvo pas Narbutiene, o stai vis dar nemalonu prisimint lietuviu kalbos mokytoja(ne Petkiene, ne)
Dovile v

2007-08-13 08:14

ziuriu tos lietuviu kalbos mokytojos fu fu fu Šypsena
ne tik petkiene nervus gadino [C]
Ingrida Kubiliute-Esmantiene

Pasisakymų: 3

2007-08-13 10:21

Nu man tai dar iki siol akyse stovi ponia Vitaliene, puikioji biologe Šypsena Kiekviena pamoka "vaikai, einam parukyt" arba visada budavom "ponai" :B linksma prisimint :up:
2007-08-16 20:22

va va va... prisiminiau taigi dar viena, pati pati...gi geografijos mokytoJA... vat ten tai auksines kantrybes zmogus: tiek BACILU JO deka gerais zmonem patapo Kvatotis Pabučiuoti :up:
Dovile v

2007-08-19 17:43

jooo va sitas mokytojas taip pat vertas paminklo :up:
Mindaugas Mikučionis

2007-08-19 20:42

Labiausiai ir man istrigo mok. Vitaliene. Per jos pamokas ir pasijuokti ir pasimokyti buvo galima. Pasiepti megdavo, bet uztat viska ir isimindavom. Gerbiu ja uz tai. Apie aukletoja savo (Urmanaviciene) nieko ypatingo negaliu pasakyt. Nors 11 kl. susijungem a ir b klases, mes jai iki pat pabaigos taip ir likom tie, kiti... ;|
Audrius Gineitis

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2007-09-25 22:14

Na man tai Montrimienes pamokos patikdavo! Nors kai kami tai gal nlb! Na o Valele tai juodai buvo uzknisus su savo VAKALEEEEEEE! VENS VENS NE NULIS! Tai ne bereikalo kiekviena sesija matieka po pora kartu teko laikyt Kvatotis
Jolanta Masianaite

2007-10-31 21:28

Mano laidos šauniausia mokytoja buvo Povilavičienė 1967m.
vadino mus ir karvėmis, ir žioplomis, bet matematika išaiškindavo, kad net po 40 metų galiu įrodinėti Pitagoro teoremą. Didžiausia pagarba šiai pedagogei! [email protected] [email protected]
Iš viso įrašų: 17

moja zyzn :)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama