Mažeikių Sodų vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 118

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 13:44
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 13:44

Sveiki man mieliausi mokytai buvo: Čekytė(chemijos mokytoja), Juodeikį gerbiu jį jog gerai išmokino,o daugiau kaip ir nelabai prisimenu,tai turbūt nėra verti prisiminimo...
O blogiausių tai daug,bent jau man tie mokytojai buvo nemieli,o vardyt,tai nelabai norėčiau Mirktelėti
Vitalija Mažeikaite-URBONIENE

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-10 13:50

Man taip pat iš ten nepergeriausi prisiminimai...Šiaip viskas buvo ok,kol nepasiekiau 12 klasės,vos prieš egzus neteko eit lauk,,,kaip buvo sudirbusi matematikos mokytoja...
Erzinti
2007-07-10 14:36

Mikulskiene (dailes mokytoja) manau pati silciausia sioje mokykloje ir todel mieliausia, geriausia...... Šypsena
marius valauskas

Pasisakymų: 3

2007-07-10 16:07

pati blogiausia ir durniausia mokytoja Miliauskiene (geografijos) Erzinti
Asta Biel

Pasisakymų: 14

2007-07-10 19:32

Miliauskiene tik tokia atrodo Kvatotis is tikro, tik baigus mokykla emiau suprasti, kad nebuvo ji visai bloga ir tie jos juokeliai visi gali buti ir linksmi Šypsena zinoma, kartais, ji perlenkia lazda ir silpnesniu nervu moksleiviu gali padaryti negiama itaka...
Lina Jarutiene

Pasisakymų: 2

2007-07-10 20:55

Sveiki,
Na, tikrai nesutinku del geografijos mokytojos-labai gera mokytoja, gerai ismoko,o jos juokeliai nepakartojami. Jos pamokosi reikejo tik mokytis. Gavau daug ziniu ir apskritai ji labai siltas zmogus...net keista skaityti tokius pasisakymus. Matematikos mokytojas tieisog nuostabus :B, turiu omey AJuodeiki, kartais varydavo i nevilti, kartais baimes, bet atminty liko tik geriausi prisiminimai. Visiems mokytojams sveikatos ir kantrybes [email protected]
Jurga Rojute-Gaukštienė

2007-07-11 09:51

Sveiki,
o mano mylimiausi mokytojai buvo - matematikos Juodeikis ir lietuviu k. Kontariene. Aisku, jie stiprios asmenybes ir ne niekada nepatiks visiems, bet musu biolaukai labai sutapo. O siaip silti prisiminimai mane sieja su anglu mokytoja Ramanauskaite. Beje, taip gera kaip mokykloje man veliau jau nebebuvo o:o. Linkejimai visiems [email protected]
2007-07-11 11:01

Sveiki. Iki šiol labiausiai tebevertinu A.Čekytę. Ji pati nuostabiausia ir ne tik kaip mokytoja, apskritai kaip žmogus.
Kiti mokytojai kaip mokytojai, aišku buvo tokių, kurių pakęsti net negalėjau, bet apie juos nenoriu nei kalbėti, nei jų prisiminti. [N]
2007-07-11 15:29

Kontariene :up: 8)
aldona szymczyk

Pasisakymų: 5

2007-07-11 16:28

Sveiki,
Idomi tema uzvestaŠypsena Na mokykloje man laimes mokytis pas juodeigi tikrai neteko Šypsena siaip visi mokytojai man buvo tikrai mieli ir malonus. Geografijos mokytoja Miliauskiene tikrai puikus zmogus, problemu neturejau, taip pat siltai galiu atsilieti ir apie Čekytę, Meškauskienę Čejauskiene, bei savo aukletoją Mazilinienę.

Išrikrųjų visada miela ir malonu man nuiti į mokyklą pasibendrauti su buvusiais mokytais...

Aišku buvo ir bjaurių mokytojų, bet man pas juos neteko mokintis Kvatotis
marius valauskas

2007-07-11 20:07

miliauskiene-gal ir geras zmogus,bet uz mokyklos ribu,bet pamokuose buvo nekas,atrodo ir mokiaus,bet vistiek ant manes "seduosi".nebent dabar yra pasikeitusi
Airida Racyte

Pasisakymų: 18

2007-07-11 21:19

ziuriu,miliauskiene ima lyderes pozicijas Mirktelėti Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena jo,ji pati paciausia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :up: :up: :up: teko man su ja ir trumpoj kelionej but(vaziavom i olimpiada),tai rupinos kaip sava. siaip ji tokia su "cinkeliu"!!!! Mirktelėti Šypsena bet man ji-super!!!!
tik tegul auklele nesupyksta(cia apie cejauskiene)-kaip mokytoja,tai ji neistrigo,bet kaip zmogus...!!!!!!! :up: :up: :up:pacia geriausiaja prasme-crazy!!!!jai jokios ribos,jokie tabu,turbut,negalioja!!! Šypsena Mirktelėti
dauguma mokytoju ,su kuriais susiduriau,dabar man sukelia siltus prisiminimus!svarbiausia-nekonfliktuoti ir bandyt ikirsti destytoja!!!! Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena
marius valauskas

2007-07-12 16:17

akaip sako Airida,kad Cejauskiene kaip zmogus ir kaip mokytoja "zaibis".
Airida Racyte

Pasisakymų: 18

2007-07-12 19:29

mariau,tu kentejai nuo miliauskienes? tai atsiminiau,kad musu klasej irgi buvo vienas,kurio miliauskiene niekaip neapeidavo Erzinti cia laimutis a. Mirktelėti Šypsena oi,tiedu tai kibosi.... [D] [D] [D] [D]
grasilda lukaviciute

Pasisakymų: 9

2007-07-12 22:21

juodeikis super!!!!dar ir dabar kartas nuo karto, kam nors papasakoju apie jo bairius Kvatotis jis turejo labai gera butu pasipirkt mokiniams, kad jo dalyka pamegtu. turiu, itarima, kad daug kas pasigincytu.
o siaip siltas zmogus cekyte ir giedraitiene Pabučiuoti
raimondas gudauskas

Pasisakymų: 17

2007-07-13 09:10

CEKYTE +
JUODEIKIS ---- +
DRAMBLIUKAS +---
MILIAUSKIENE -+-

IR SIAIP MAZAI GERU PRISIMINIMU IS PACIOS SULES ! ;|
2007-07-13 09:17

Rasalas geriausias buvo, ateini 10 ratuku, mankstele ir krepsinisŠypsena
2007-07-13 10:41

Geriausi mokytojai: Juodeikis, Čejauskienė, Kontarienė, Jonaitienė, Miliauskienė, Čekytė, Ramanauskaitė. Gal buvo ir daugiau, bet nepamenu. Nuoširdžiausi linkėjimai Sodų vidurinei, gera mokykla. Šypsena
Tadas Margelis

2007-07-13 18:38

sveiki,mieliejiŠypsena!sauniausia is sauniausiuju:cejauskiene,cekyte,jonaitiene,juodeikis,kontariene!< br /> visi peikia:ponia Miliauskiene,visai nieko mokytoja buvo,tik su savais prizindalais ir siaip tokia madinga moteriskeŠypsena!SALIUT-VISIEMS SODININKAMSŠypsena! [B]
2007-07-13 18:52

Sbeiki mielieji.
Nu ku as jums galiu paskyt reikiejo patiems muokytis i muokytojai but buve geri.
MAN TAI VISI BUVO COOL nes pats buvau Ko gero pats didziausias musu laidos moksliukas Kas mane pazysta pritars Kvatotis.
Reiketu musu 20 laidos susitikima suorganizuot kas uz tai pakelkit rankas arba parasykit. Linkejimai mokytojams ir busvusiems klasiokams. Pala lygtais as dar ir A klasei mokiaus nors jie i susitikima net nepakviete Nuliūdes Nors gyvenimas :up:
Iš viso įrašų: 118

Pirmoji eglutė

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama