Neringos savivaldybės Nidos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 4

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 15:43
Ieva Eimutytė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-11 15:43

Man tai Zelviene buvo supper!!!!!!!! Maladec!!!!!!! Griezta, boba su kiausiais ir nepakeiciama. Dar Subacisu buvo neblogas, bet kad ji greit senos tarkos mokytojos ispyre
Rasa B.

Sukurta temų: 0

2007-07-21 12:58

Nera ka cia sneketi, prisimenu nidos vidurine kaip baisiausia kosmara... Siaubinga nuobodybe, geriausia vieta issimiegojimui, o jei koks normalesnis mokytojas inesdavo blaivumo ten, tai kaip mat budavo isprasomas...
Erika M-Repeckiene

2007-07-25 10:51

Nu optimistai ir pesimistai, dziaukites, kad pagaliau is ten istrukot Kvatotis, o del mokytoju tai buvo visokiu, ziurint kaip mokejo sudomint mus savo pamoku vedimu..., nors kaip dabar pagalvoji visai nieko butu dar eit i mokykla"pasimokyt"...
Saule Petraviciene

2007-08-21 15:40

Zinot,tai kas buvo mokykloje as negaleciau pasakyti kad blogai.Tada mums taip atrode,kad visi siokie ir anokie.Visokiu taip buvo,bet jie dave tai ka galejo.Gal ir labiau galejo buti kantresni,atlaidesni ir zmoniski.Man patiko fizikos mokytojas amzinatelsis Kriauciunas,musu aukletoja ir kitos mokytojos.Esme tame kad mes to negalejome suprasti,kiek reikia tureti kantrybes ,kad susitvarkyti su tokeis uzsispyrusiais paaugleis.Dabar,kai pati supratau jog man reikejo daugiau pasistengti mokintis,anglu ypac.Ne,as niekada nepasakysiu,kad gailiuosijog ten mokinausi.
Iš viso įrašų: 4

Irmantas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama