Pakruojo r. Rozalimo vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 41

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 18:28
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 18:28

skeveris be konkurencijos nurunge kitus savo erudicija, zydonis siaip malacius daugiau tokiu
Inesa Šaurskiene

Pasisakymų: 152

Sukurta temų: 0

2007-07-10 21:12

aha Skeiveris Nr 1
Renata Luksaite

Pasisakymų: 4

2007-07-10 22:09

As tai taip pat uz Skeiveri Šypsena
Laura Kapočienė

Pasisakymų: 12

2007-07-12 16:08

nera ka kalbeti,kad Skeiveris pirmoje vietoje.tik rusu pamoku labai jau nemegau Liežuvis
2007-07-12 16:13

ko tai labai jau uz ta skeveri visos , ar tik nebus buves aukletojas jusu? man tai siaip kaip zmogus tai super dar ir dabar kai sutinki tai vis dar tebesisypso savo selmiska sypsena, kazkaip pasitempi, nors lyg jau senokai nebera ko bijoti, bet turbut is pagarbos Šypsena
2007-07-13 08:04

as irgi ji sutikus siauliuos buvau. toks truputi senstelejes, bet vistiek zavus labai vyriskis Šypsena o kaip mokytojas man irgi labai patiko.
Dar galiu pamineti Mickeliūną, kas prisimena. Labai saunus mokytojas. Energingas, pilnas ideju, nu ir aisku, aukletojas buvo :B
Gal daugiau kas variantu turi? Negi cia tik Skeiveri liaupsinsim? Šypsena
Ernesta Matinkeviciene

Pasisakymų: 61

2007-07-13 22:30

Kai mokykla jau baigta tai visi mokytojai atrodo geri buvo, na bet aisku Skeiverio pamirsti neimanoma Šypsena
2007-07-14 22:15

na man tai matyt Zidonis pirmoje vietoje Šypsena

Skeiveris tai nieko nieko Šypsena Bet va rusu tai nepatiko Šypsena Bet jis malacius, kad sistema turejo, kada kviest, tai issiskaiciuodavai ir ismokdavai ...

Mickeliunas jaunatviskumo inese savo laiku Šypsena Fainas

Aij, kai pamastai, tai visi man geri buwo Šypsena Ka cia beisrinksi Šypsena
Daiva Giedraitiene

Pasisakymų: 2

2007-07-16 08:26

Man tai irgi Skeiveris labai saunus. Daznai sutinku pakruojyje, visada pasisveikina su sypsena Šypsena Dar Saltmeris toks visai idomus buvo (geografija trumpai deste). Pas ji irgi sistema buvo Šypsena Galedavai namie pasirasyti ant lapelio kokia nors tema o per kontrolini apkeisti lapelius ir desimtukas garantuotas Šypsena
Asta Macijauskaite

Pasisakymų: 5

2007-07-16 13:15

Del vyru mokytoju kaip ir aisku. O kuri tamsta mokytoja jums labiausiai patiko???
Dovilė Brasiūnaitė

2007-07-16 14:34

manau ka geresnės už Valčiukienę nebus Kvatotis Kvatotis
2007-07-17 00:35

man tai Valkančiūtė patiko Šypsena Jei domėjaisi fiziką, tai visai įdomiai ir papasakodavo Šypsena
Dar Skorupskienė labai maloni mokytoja, sugebėdavo netgi ir mus įtraukti į muzikos pamoką, kai kitos mokytojos numodavo mus (vaikinukus) ranka Šypsena
Renata Luksaite

Pasisakymų: 4

2007-07-17 22:11

Man tai mokytoja Gugiene Šypsena
Laura Kapočienė

Pasisakymų: 12

2007-07-18 14:13

man tai Cekauskas patiko,kai liepdavo dalyvauti begimo varzybose Kvatotis,o man pastoviai baimes budavo pilnos kelnes. Liežuvis
Asta Macijauskaite

Pasisakymų: 5

2007-07-22 20:46

ar tiesa kad mokytojas Zidonis kabina chemijos mokytoja? Neprisimenu jos pavardes, tokia grazi moterike Mirktelėti
2007-07-23 18:40

gal ir pats gerb. A. Židonis skaitydamas mokyklos forumą gali į šį klausimą Jums asmeniškai atsakyti Šypsena
2007-08-06 22:01

nenoriu vardinti pavademis kas geriausia ir blogaiusi buvo , bet geru ir linsmu mokytoju buvo daug , daugiau nei blogu .
Vesta Antanaitienė-Palijanskaitė

2008-02-10 17:57

Iki siol jauciu didele pagarba lietuviu kalbos mokytojai-Mykolaitienei,ir istorija desciusiam Skorupskiui Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena
Audrius Kazlauskas

Pasisakymų: 13

2008-05-21 02:58

Valanciute, Zidonis ir Saltmeris. Sugebedavo ne tik sudominti dalyku ir savo isskirtine asmenybe.. Siu mokytoju pamoku visada laukdavau Šypsena
2008-05-23 23:34

Man pati geriausia mokytoja ir artimiausias is mokytoju zmogus- mano aukletoja- Svetikiene Šypsena [email protected]
Iš viso įrašų: 41

RUDENS SPALVOS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama