Panevėžio 9-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 80

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 22:13
Virgilijus Klevečka

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-07-10 22:13

Patys geriausi prisiminimai zinoma apie mokytoja Buksiene. Nuostabus zmogus, kaip niekas kitas usgebedavo perteikti zinias. Kiek zinau prakstiskai visa musu klase laugdavo su malonumu rusu kalbos pamokos.
Zinoma buvo ir dar keletas neblogu mokytoju: Gintautaite, zinoma nepakartojamas buvo matematikos mokytojas Staisiunas ir tt. Visiems jiems aciu uz suteiktas zinias.
O kas buvo bloga, tas paprastai greitai uzsimirsta Šypsena

Virgis
Silva Vertelkaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-11 10:13

Nelabai pamenu Jos pavardes, bet tokios kaip vokieciu kalbos mokytojos tikrai geruoju niekada neminesiu Erzinti manau daugelis moksleiviu apie ja nieko gero negaletu pasakyti kam teko tuo metu jos pamokas lankyti Kvatotis

Visos kitos mokytojos ir mokytojai :up:
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 15:01

Matematikos mokytoja berods Sereikiene, aciu uz super gera isdestyma. :up:
2007-07-12 19:12

Nu tik nemynekit vokieciu mokytojos bloguoji.Gal ji ir su savo priciudais buvo ,bet ji vistiek gera mokytoja. Vadinasi neturejei Silva niekam tikusiu mokytoju pvz. kaip teko musu klasei ane Aurelija.
2007-07-12 19:13

Aurelija, ar pameni ta seni nukriosusi,vokieciu mokytoja. Kvatotis
sandra grakauskiene

2007-07-12 20:48

as tik pamenu vokieciui mokytoja senmerge.nu reto bjaurumo.dar vienais metais ir aukletoja buvo.tai visas geles gautas mokytojo dienos proga siuksliu dezen ismete Erzinti
2007-07-13 08:06

Tas vokieciu mokytojas, kur viena akimi mate ir viena ausim girdejo. Jo prisimenu gerai, nes pazymius rasydavo per dvi eilutes, tai semestro gale aiskindavomes, kas ta pazymi gavo Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Darius Matuzas

2007-07-13 08:54

Joa mokykla buvo laikas :up: :up: :up:
Tačiau laikas nelaukia, viskas juda i prieki ir vis geryn [Y] [Y]
2007-07-13 11:45

O aš dar to vokiečių mokytojo ir pavardę atsimenu - Vepštas berods.
Man pačios geriausios mokytojos buvo Sereikienė, Trimailova (kaip žmogus buvo gera) Kuzmaitė ir jei dar kas atsimenat toks istorijos mokytojas fainas buvo (mėgstantis cerkitę išlenkti)
O ar kas nors atsimenat darbų mokytoją Talkačiovą, o tai vaikščiojantis prikolas buvo... turėjo dešnėje pusėje prie ausies plaukų sruogą ir šukuodavo per pakaušį į kairę pusę Kvatotis
2007-07-13 20:43

Nu apie Talkaciova tai jau reiktu gerai arba nieko,nes jis jau mires. Nuliūdes
RENATA KUNGIENĖ

2007-07-16 22:18

Visi mokytojai man buvo super :up:, ypatingai Sereikiene, Galinaityte,super mokytojos - grieztos, bet teisingos. Kai pagalvoju apie mokyklos laikus visada prisimenu anglu k. pamokas, braizybos (nebepamenu mokytojo pavardes, bet jis buvo labai saunus).
Jurga Vanagaite

Pasisakymų: 4

2007-07-17 02:18

Kuzmaite --- SUPER!!!!( Bent jau mano laikais)
Ermina Juodiskyte- Leoniene

Pasisakymų: 3

2007-07-17 13:43

Man patys geriausi prisiminimai apie Rakickiene ir rusu kalbos mokytojas Kumza. :up: O blogu kaip ir nenoreciau vardinti,nes kiek girdejau dar vis dirba.
Laima ****YTE

Pasisakymų: 4

2007-07-17 15:40

Sveiki visi,
kai dabar prisimeni, tai super mokykla ir super mokytojai buvo :up:
2007-07-24 22:22

Vokieciu kalbos mokytojas, tas, su priciudais, ar ne Janutenas? Musdavosi ir kalbedamas spjaudydavosi :B Bet fainas buvo. Trimailova(rusu) liuks mokytoja. tik geri ir silti prisiminimai apie ja Šypsena
Kristina Bockute - Sodoniene

Pasisakymų: 6

2007-07-31 10:08

Mokytoja Trimailova dabar mano kaimynė [Y].. labai liuks mokytoja, iki šiol maloniai pasišnekučiuojame :B
Paulius Daukas

2007-08-01 22:44

Labas visiems. Net nezinau kaip ivardinti sia lietuviu kalbos mokyta. Net ir uzmirsau jos pavarde, bet tikrai prisimenu, kad buvo -aite. Ji su malonumu ir pasitenkinimu rasydavo riebius dvejetus. Ar kas nors ja pamenate?
2007-08-03 09:30

Rakickiene (fizika) buvo pagerinta mokytoja.... Visokiu destytoju teko sutikti bet va sia mokytoja atsiminsiu matyt kad visada.... ir juokinga ir dar visokia kokia budavo.... Kvatotis
DARIUS eidrigevicius

2007-08-04 14:16

[Y]
2007-08-06 15:34

Gal ne taip, kaip daugeliui, tačiau man Rakickienė būdavo labai gera. Ir nors vaikščiodavo išvirkščiu megztiniu, kreiduota nosimi, tik geriausi žodžiai jai.
Galinaitytė - griežta bet gera.
Ačiū ir Oksienei už geras matematikos žinias.
Na, sunku visus mokytojus paminėti, bet man jie visi buvo labai geri [email protected]
Iš viso įrašų: 80

Kai nedirbu.....

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama