Panevėžio Alfonso Lipniūno vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 55

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 15:51
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 15:51

Kaži kodėl niekas nieko neparašė? Niekas nieko neprisimena, ar cenzūros nepraėjo?

Ruta Janaviciute

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2007-07-12 15:39

Tai kad gal jau ir nebeprisimenam?
Kazkaip nesigalvoja net apie juos ir tiek Kvatotis
Turbut visi jau susene??? Juk tiek metu prabego - mes suaugom, jie paseno o:o
Vaidas Vadluga

Pasisakymų: 3

2007-07-12 16:45

Na kas cia jau kalba apie susenimą??? Kažkokie paistalai Šypsena Mes visi jegų žydėjime Mirktelėti

Man labiausiai įstrigo lietuvių kalbos ir literaturos mokytoja V. Gaušienė - reikli ir išmananti savo dalyką. :up:
2007-07-12 22:37

man tai labiausiai isimine Nikolajus Lopoto - anglu kalbos mokytojas...ir paprikolint ir pasimokyt suspejom... Kvatotis :up:
Laurynas Gricius

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-07-13 08:30

Dabar pagalvojus, sunku bepasakyt, kad nors vienas is ju buvo blogas...
Donatas Zarauskas

2007-07-13 11:22

as tai gal linksmiausiai prisimenu muzikos mokytoja( net pavardes nezinau- tik metus moke)- taip "morkine" spalva lupas daze ir nuolat dainuodavom daina- "mergaaaaite vysnaaaite palaukeeej sedeeejo" Šypsena mano klasiokai tai tikrai ja prisimins Šypsena ji buvo nei gera, nei bloga- juokinga labai Šypsena
Ramunė Ruželytė - Bartusevičienė

Pasisakymų: 5

2007-07-13 15:28

Kol mokiausi turejau (jis ir liko) mokytojos ideala - ji atitiko istorijos mokytoja (jei atmintis neslubuoja p.Rasa Ambraskiene). Visada teisi, reikli, inteligentiska. Zodziu ji man visada buvo mokytojos autoritetas. Zinau, kad ji dirba kitoje mokykloje, bet jei kada paskaitys sita foruma, tai palinkeciau jai viso ko geriausio.
ausra spraggins

Pasisakymų: 15

2007-07-14 07:34

man labiausiai patiko dvi mokytojos:lietuviu kalbos mokytoja-tichanaviciene ir rasa ambraskiene-abi buvo labai supratingos ir ikvepiancios vilties,abi buvo labai idomios-idomu budavo i ju klases eiti.tos dvi mokytojos man isliks atminty visam gyvenimui. Šypsena
Ruta Janaviciute

2007-07-14 10:05

prisiminiau dailes mokytoja, tik nepamenu pavardes, bet ji buvo tokia gera, linksmu plauciu moteris ir tikrai talentinga
2007-07-14 23:16

Mažai prisimenat. Aš tai po šiai dienai nekenčiu dviejų mokytojų, ir vienai jaučiu didelį neprielankumą. Tokios jau buvo piktos moteros, jau taip savo emocijų nevaldė. Kad jergau.

Būtų mano valia - tai aš dabar prieš jas pavartočiau jų metodus, nors tiesą sakant panaudojau vietoj mokykloj būdama savo laiku, taip joms ir reikia, anei kaip pedagogės anei kaip žmonės jos pagarbos nenusipelno. Lai džiaugiasi, kad pavardžių ir faktų nerašau - o tai sukniubtų maldai kampe raganos. Kiek žinau - nėra jos laimingos.

O brangiausia, mylimiausia tai pirmoji mokytoja ir paskutinė auklėtoja. [Y] [Y]
Vaidas Vadluga

2007-07-15 20:27

VALDA K., tai jai jau prabilai apie blogiausius prisiminimus kelusias mokytojas, tai gal ir isdrisk ju pavardes parasyti Šypsena

Zinoma,as dar nepamirsiu savo aukletojos, I. Jurskienes, jai lygiu gyvenimo psichologiu iki siol nesutikau... Sekmes ir sveikatos jai! [Y]
2007-07-15 22:08

Negražu drabstytis purvais. Faktas tas - kad nors mokykla jau pakankamai nutolusi, bet tai nereiškia, kad reikia ją idealizuoti.

Nereikia neigti, kad buvo negerų dalykų. Nematau tikslo meluoti ar veidmainiauti. Tuo tarpu, jei mokykoje besimokantys vaikučiai skaitys neigiamus atsiliepimus apie konkrečius mokytojus - mano subjektyvi nuomonė gali įtakoti jų subjektyvius sprendimus.

O šiaip tai mokykliniai metai man patys linksmiausi gyvenime. duodama interviu mokyklos laikraščiui - pabrėžiau tai.
Vaidas Vadluga

2007-07-16 12:23

Na tada gal reiktu pervadinti tema? Kuris mokytojas Jums geriausias ar isimintiniausias? Šypsena
Eglė Kasperavičienė

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-07-16 16:38

Ut, kiek cia visko priraset, net smagu skaityt Šypsena As nebuvau is tu geruju mokiniu, bet mokykla prisimenu tik geruoju, nors kita vertus - grizt nenoreciau... Man patiko, kad ten buvo tiek daug laisves mano selionems, mano idejoms ir t.t. [C] Patiko grieztos, bet teisingos matematikos ir istorijos mokytojos, truputi naivus direktorius, svajojanti dailes mokytoja (mes ja kazkodel zirafa vadinom). O ta keistuole pradiniu klasiu direktoriaus pavaduotoja Kvatotis ... Net nezinau - labai noriu rugseji atvaziuot i mokykla ir issiaiskint, kodel niekas neorganizuoja mokyklos abiturientu susitikimu? Gal zinote kas nors ka nors? ;|
Gal kas ir organizuoja, bet vat kazkaip ir as nesulaukiu jokiu ziniu - jei zinot ka - parasykit - busiu dekinga - atvaziuosiu nors ir nekviesta Šypsena
Donatas Zarauskas

2007-07-16 17:29

laurai b : musu mokykla turi tinklalapi -lipniunovid.balticmark.com , ten viskas labai issamiai isdiskutuota kodel niekas neorganizuoja Nuliūdes vieniems atrodo kad valdzia neleidzia, kiti vyresniuju klasiu mokiniai sako, jog baliaus mums, baigusiems, neorganizuos ( turbut nelabai supranta kas tas abiturientu susitikimas).o tretieji mano, kad butu grazu atgaivinti sia tradicija :up:
2007-07-17 20:38

Daiva G, reikia ne temos pavadinimą keist- o naują temą sukurti Šypsena
Mantas Kaminskas

Pasisakymų: 1

2007-07-17 23:19

Pats geriausias yra Jonas Knizikevičius, nes jis AMŽINAS! :up:
2007-07-20 16:46

Labiausiai atmintin įstrigo istorijos mokytoja - Ambraškevičienė.
Geri atsiminimai.
Irmantas Miliauskas

Pasisakymų: 1

2007-07-22 11:28

Aš irgi paporinsiu: - Praktiškiausia ir daugiausia gyvenimiškų patarimų išsakiusi rusų mokytoja Jurskiene!
2007-07-23 22:48

Seip kaskaip galvoju kad Kuzmitskas ir zinonama Kytriene aukletoja musu Mirktelėti
Iš viso įrašų: 55

Ekstremalioji Jūra

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama