Panevėžio Alfonso Lipniūno vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 55

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 15:51
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-25 21:37

Aš manau, kad ne vienas ir ne du mokytojai buvo tikrai verti pedagogo vardo.Kiek skaičiau pasisakymus, tai daug kur buvo minima Ambraškienės pavardė.Ji ištiesų buvo šauni mokytoja, reikli, bet kartu ir supratinga.Šiaip tai kai dabar praėjus nemažam laiko tarpui pagalvoju, tai beveik visi mytojai buvo savotiškai geri.Tikiuosi, kad jie iki šiol dirbą savo darbą ir liko tokie patys
Šypsena
2007-07-25 21:37

Aš manau, kad ne vienas ir ne du mokytojai buvo tikrai verti pedagogo vardo.Kiek skaičiau pasisakymus, tai daug kur buvo minima Ambraškienės pavardė.Ji ištiesų buvo šauni mokytoja, reikli, bet kartu ir supratinga.Šiaip tai kai dabar praėjus nemažam laiko tarpui pagalvoju, tai beveik visi mytojai buvo savotiškai geri.Tikiuosi, kad jie iki šiol dirbą savo darbą ir liko tokie patys
Šypsena
Eglė Kasperavičienė

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-07-30 10:30

Klausykit, o gal visgi ka nors norite man padeti susiorganizuoti buvusiu abiturientu susitikima? Jau beveik 10 metu kaip baigiau, o klasioku, is kitu klasiu ir t.t. nesu maciusi... As rugsejo menesi vaziuoju i Panevezi trims savaitems, kas noretumete - galite man parasyti, o tada ziuresim ka turim Šypsena) [email protected]

Dekosiu uz iniciatyvos palaikyma Liežuvis
2007-07-31 02:58

Kytriene ir Kuzmickas pritariu tau zeima Šypsena
2007-08-06 23:27

O nejaugi niekas nieko blogo nenori pasakyti Šypsena
Egle Talackaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-08-09 11:11

va ko jau ko nenoreciau dabar pamatyti tai lauzatienes Kvatotis Kvatotis
Marius baranauskas

Pasisakymų: 1

2007-08-10 01:06

Nzn Kaip kam bet man kuzma buvo kruciausias bazarindavo apie viska :up:
Judita Šertvytienė

Pasisakymų: 4

2007-08-10 08:52

atsimenu ant suolo muzikos kabinete uzrasa: LKL-pas Bakuti vel :up: Kvatotis
2007-08-23 18:05

Pastebejau tendencija, kad pasisako arba zmones baige pries ~10 metu, arba tik tik baige Šypsena ir as tokia Šypsena o del mylimu ir nelabai megstamu mokytoju, tai.. viena is paciu paciausiu, tikriausiai zinoma, tik jos aukletiniams (ir as tarp ju) ir dar kelioms klasems.. tai yra lietuviu kalbos ir literaturos mokytoja Ramune Gimbutiene.. viena nuostabiausiu asmenybiu musu mokykloje... kuo toliau, tuo labiau ja visi ima pazinti.. ir pamilti Šypsena na, zinoma dar pagarba - A.Kuzmickui, A.Lopato, naujajai pavaduotojai V.Petrulevicienei, G.Trybienei - vienai labiausiai issimokslinusiu mokytoju, I.Kytrienei... na, o del antipatiju pasakysiu tik tiek - ju tikrai yra Šypsena tik viena, bet didele Rimtuolis
Eglė Kasperavičienė

2007-08-24 11:14

Kas cia darosi - negaliu prisiminti - ka tas Kuzmickas mokino? Šypsena Ot tai tau... nepamenu ;| [N]
2007-08-24 17:46

Kuno kultura Šypsena toks su usais kazkadaise buvo Kvatotis
Eglė Kasperavičienė

2007-08-25 15:44

Aha, dabar jau prisimenu Liežuvis Tik mums ne jis deste - kazkas kitas... Irgi nepamenu, nes kaip imanoma stengdavausi isvengti fizinio lavinimo [Y]
Vytautas Semaška

Pasisakymų: 6

2007-08-27 14:27

Man labai keista, kad yra bandoma sukelti neigiamas emocijas ir isprovokuot viesai pasisakyti neigiamai apie kai kuriuos mokytojus. Pvz man labai nesiseke rusu k. ir fizika, bet vis tiek apie sias mokytojas galiu tik gerai atsiliepti. Beje, gerai (ir tik gerai) galiu pasakyti apie visus mokytojus (ypac aukletoja G. Trybiene :-) ), nes niekas manes nespaude ir negniuzde, nors buvau tik vidutiniu gabumu mokinys. Apskritai paemus manau, kad blogam mokiniui nera gero mokytojo. Tai va!
Vytautas, 12a, 1999m.
Šypsena Šypsena Šypsena
2007-08-28 16:36

Nu jo skeliai tai skeliai, matau toks ir likai koks buvai kiek atsimenu tave.
Is tikro visokiu mokytoju buvo, buvo ir visisku asilu ir normaliu. Kuzmickas ir Jocius verti tikrai pagarbos, nes jiems kazkiek daugiau rupejo mokinys. Trybiene irgi griezta, bet teisinga. Jai irgi tikrai turiu didele pagarba. Buvo jeigu acimenat is senesniu tokia mokytoja matematikos KOBRA. Va ten tai frukte buvo, boba su kiausiniais kaip turi buti.
Dabar gaila daugiau labai nebepamenu kazkokiu ishsisokeliu mokytoju, visdelto jau siek tiek laiko praejo Šypsena
Univere urodu daugiau buvo galiu pasakyti negu mokykloje.
Nu galiu pasakyti, kad didziausias mokyklos grybas yra - Knizikevicius. Man jis niekad nepatikdavo ir turbut nepatiks, nezinau kaip dabar, gal jau nebedirektoriauja. Zodziu jam tokia antipatija jauciu kad juodai.
Ypac kai budavo tarpmokyklines krepsinio varzybos ir dirikas per pertraukele suda maldavo, kas zaide uz mokykla tikrai acimins jo pezalus Šypsena
Raimondas Kinta

Pasisakymų: 2

2007-08-28 18:27

na... Vytautai... kaip tu gali sitaip apie mokyklos Direktoriu? ..
saunus vyras, ir rimtas buna, ir prikolnas, nusivesdavo i valgykla arbata su bandele pavaisindavo, dabar kai susitinkam mieste visada pakalbame kaip kas sekasi. Saunus tas Direktorius :up:
o fizrukai tai manau kaip ir dauk kur geri, juk jokios teorijos, tik zaidimai ir bajeriai Šypsena
Jei mokytojai netycia si foruma skaito tai linkejimai jiems visiems nuo Andriaus Konovalovo 2000 m. 12 C kl.
2007-08-29 13:07

O dabar Andriau prisimink KOBRA, kokia faini ji buvo. Bet geriausiai atsimenu viena bajeri, kai mus bachurus per pamoka isvare i koridoriu, kad surinktumem pukus kuriuos primeteme per pertrauka, va tada taj juoko buvo
Eglė Kasperavičienė

2007-08-29 19:01

Kad ir skeleta, vaikai, apie mokyklos pokstus Šypsena tai ir as prisiminiau kaip organizavom mokykloje "Mokytoju diena". Kai visai dienai mokytojus issiuntem is mokyklos po miesta plavineti, ko finale Laisves aiksteje mokytojos galejo nemokamai pasivaisinti ledais Šypsena O kur tu, Vytautai semaska, mokiniesi ar buni? Kazkada maciau Vilniuje, bet vaziavau su mocu - tai kaip ir pravaziavau pro sali... ;| Man mokykla - tik geri atsiminimai. Ypac, kai pries egzus 12 klasej turejau pas matematikos mokytoja ismokti apie 1000 formuliu - kitaip butu prie egzaminu neprileidusi... Gal tik taip sake, nes kai atejau atsiskaityti paskutiniu formuliu - sukeliau matematikei ir aukletojai juoko, nes jau seniausiai buvo trimestras isvestas, bet niekas man nesake - tai ilgai kankino mane... [Y] Siaip ar taip - kaip ir sakiau - matiekos niekur taip ir neprireike (bet visa laika buvau itikinejama, kad bus atvirksciai). Šypsena
ausra spraggins

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2007-09-01 06:58

nu jo,as tau pritariu vytautai,ta kobra tikrai jo amjo boba bjauri buvo.sliauziodavo po klase ir visus gasdinti megindavo tipo visiem po dvejetus surasys jei mes netylesim ir jos nesamoningu teoriju nesiklausysim.o ir dar viana tokia chemike buvo-stalcius,neprisimenu as jos vardo irgi bjauri ir susiraukus pastoviai sededavo.o direktorius tebedirektoriauja.
2007-09-01 16:20

Beje, mieli mokykla baige kolegos, KOBRA grizho!!! ir toliau terorizuoja vaikus!!! [D] gelbekites kas galit!!! B) o chemijos mokytoja, dar kitaip stalcius, o dar kitaip Ina Kytrine tai drisciau teigti, kad yra vienas nuostabiausiau zmoniu sioje mokykloje Šypsena
2007-09-03 09:59

Apie chemike "Stalciu" galiu pasakyti, ji visai neblogas zmogus, is tikro stengiasi del mokiniu. Acimenu kai suzinojo kad chemijos egza laikysiu, tai ziauriai pradejo mane spausti ir net galiu pasakyti vertinti prasciau pradejo. Bet visgi irodziau jai, kad ji mane verti per zemais pazymiais negu vertas. Taj po to bendravimas super pasidare. Taj gal del to ji dabar faina mokytoja Šypsena))
Iš viso įrašų: 55

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama