Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 8

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 20:58
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 20:58

Negaliu isskirti blogu mokytoju. Blogi gal jie buvo tada, kai mokeisi dar mokykloje. siuo metu isrinkti blogiausio negaliu. o del geriausio - cia jau sunkiau: ju buvo ir yra daug. Pirmuma teikciau B. Morkevicienei. ji man buvo pati geriausia mokytoja (nors jos mokomi dalykai tikrai nebuvo is lengviausiu). Toliau galima testi ir delioti prisiminimus, bet nenoriu issiplesti: A. Tickiene, G. Bloziene ir visi like
Neringa Miseviciute

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-11 07:14

Praejus daugiau nei desimciai metu, sutikus daugybe ivairiausiu zmoniu, patyrus ivairiausias jus savybes ir elgesi, daznai prisimenu mokykla ir joje mus supusius zmones. Nuosirdziai sakau- apima ramybes, saugumo jausmas. Esu tikrai, tai isliks visa gyvenima. Galbut ir buvo nesusipratimu, nuoskaudu, bet kas tas smulkmenas prisimins, kai geru prisiminimu tiek daug ? Šypsena
2007-07-11 19:39

...galiu tik padekoti visiems savo mokytojams uz ju suteiktas zinias,uz rupestinguma,grieztuma Šypsena ,uz kelia i gyvenima,aciu jums [email protected]
raimondas klevinskis

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-07-11 21:36

kaip ir ner ka blogo pasakytinejau pradėsi skirstyt i gerus ir negerus. kiekvienas savotiskas buvo tik tiek gerai kad ne vienas nemoke neapykantos ir pykčio. viska galima isgyventi ir prie daug ko prisitaikyti juk tokia sunki mokytojo dalia nesulaužyt to mokinuko jo pasitikėjimo savimi ir kitais. [email protected]
Algimantas Butkus

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 2

2008-04-03 23:21

Sutinku su Inga.Kol mokėmės,buvo ir blogų ir gerų.Štai tie griežtesni po šiai dienai įsimintini ir gerbiami liko,nes buvo reiklesni.Geras buvo ir liko Klemas,mylima ir klasės mama vadinama Audra,fizruku vadinamas Dučinskas, ŠypsenaDaug jų-visų neišvardinsi... Rimtuolis 8)
2009-08-18 14:57

Prieš 24 metus tėtis palydėjo mane dar mažą mergaitę iki 1-os klasės durų, perdavė portfelį ir padrąsino, kad į naująją (atvykau iš kt m-klos) klasę įžengčiau pati, o pats pabėgo (nes vėlavo pas savo mokinius). Stipriai daužėsi širdis, tačiau įėjau ir pamačiau ją - mano pirmąją mokytoją Oną Kuprienę, ir išsišiepiau iki ausų! Ji man iš visų geriausia, nesvarbu, kad palikdavo po pamokų, skirdavo papildomų darbų ar tampė už kasų. Visada gerbsiu šią paprastą, tvirtos šerdies, seno sukirpimo, nesavanaudišką, teisingą ir darbščią mokytoją, kurios tikslas - ne pedagogų kvalifikacijos pažymėjimų kolekcija, o vaiko vedimas į gyvenimą/tikrąjį pažinimą. Beje, mokytoja ir mano vestuvėse sudalyvaut nepasididžiavoŠypsena Ji tikrai pati šauniausia!

Lina Poškutė-Guntienė

Pasisakymų: 3

2009-08-19 20:56

Negaliu skirstyti, nes daug maz visi buvo geri.Aisku aukletojai j.Baltraitiene ir A.Zalgevicius neprilygtu nei vienam. Šypsena)) Tegu nesupyksta kiti, o gal kas papriestaraus man?

Milda Šulskytė

Pasisakymų: 2

2009-11-17 10:53

Labai noriu pasidziaugti,nes as taip pat baigiau sia m-kla,visko buvo ir geru ir liudnu akimirku.Noriu tik padekoti uz gera sirdi gerb.Indrekams, gerb.Tickienei ir savo aukletojai gerb.Alinai Krikstanavicienei. Gaila kad tie metai taip greit prabego,bet nieko nepadarysi,toks gyvenimas.

Iš viso įrašų: 8

susitikimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama