Radviliškio r. Šeduvos gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 54

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 18:35
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 18:35

na jie visi nera geri,nes pavargo nuo musuŠypsena
Aurelija Grinkevičienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-07-10 21:10

Na labaiusiai patiko geografijos mokytojas Bukauskas.Įdomiai vesdavo pamokas, pašmaikštaudavo.Šviesus žmogus buvo.Jo dėka ir muziejus mokyklos atsirado.

Aurelija.
buvusi 11B (nėr lygių klasei)
remigijus vaisnoras

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-07-11 17:14

Nuosirdziausi prisiminimai-aukletoja VirginijaŠypsena
Mokytojas Bukauskas, mokytoja Vasiliauskiene ir trumpai dirbusi pas mus Rasa Bagdoniene-isties charizmatiski zmones ir nuostabios asmenybes
Edmundas Stanevičius

Pasisakymų: 1

2007-07-11 20:48

O mano manymu visi mokytojai geri buvo. Tik mes kiaulystes krėsdavom. Nors mūsų pokštai nebuvo užgauliojantys, mokėjome ir atsiprašyti. Kaip visi sakydavom, o už tai daugelis pykdavo, vienuoliktai - b nėr lygių. Šypsena :up:
Laima Chopaitė

2007-07-13 16:55

Visada siltai prisiminsiu mokytojus Sabutiene, Puidokiene (lietuviu k.), Pilitauskiene, Bagdoniene. Jos ne tik geros mokytojos, bet ir puikus zmones [email protected] Labai aciu mokytojai Krencienei uz puikiai ismokyta anglu kalba (studijuojant neteko papildomai mokytis Šypsena ) Be abejo liko is mokyklos laiku ir ne tokiu graziu atsiminimu, kai vertinamos ne zinios, o simpatijos ;|. Tikiuosi, kol mano vaikai eis i mokykla, ta mokytoja (pavardes neminesiu, bet visada atsiminsiu) jau bus pensijoje Šypsena.
mindaugas vaičiūnas

2007-07-13 20:14

visada geriasi mokytojai liks kuno kulturos :up: aisku visada gerbiami liks ir kiti, ypatingai aukletoja Puidokiene Mirktelėti
Lina Tamasauskaite - Meyer

2007-07-14 03:11

AS visada prisiminsiu tuos mokytojus, kurie man neapsunkindavo gyvenimo, bet atvirksciai - leido suprasti, kad mokslas turi buti idomus ir suprantamas. Didelis dekui: Dragunienei (kuri neuzsibuvo Seduvos mokykloj ilgai, bet man atskleide matematikos gudrybes), Bagdonienei (kad priverte mano broli pamegti anglu kalba), Krivickienei (uz labai aisku matematikos isaiskinima), ir labiausiai Genytei-Dirzinauskienei (uz buvima the most "coolest" teacher I've ever met - ji visada domedavosi musu - mokiniu- nuomone, o ne kritiku). AS suprantu, kad tai yra cliché "mokytojas padejo issiugdyti musu asmenybes", bet as atandu daug tiesos tame posakyje.
Aira Grigoniene

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 2

2007-07-18 18:45

Teko mokytis ne tik Seduvoje, bet ir Kaune ir Londone...Galiu pasakyti kad niekas niekada neitakojo manes tiek kiek Seduvos vidurines mokytojai, gal cia del amziaus (buvome vaikai, paaugliai.... augo musu asmenybes...) Gal but... Bet net po desimt metu kartais pasvajoju apie dar viena susokta 'polka su raguciais' Mok. Vasiliauskienes kolektyve, niekada nepamirsiu matematikos mok Urbaicio pirmojo dvejeto uz teisingai, bet ne ta isspresta varianta.... kuris turbut buvo daug svarbesnis nei simtai desimtuku... Pirmosios aukletojos Bagdonienes ir antrosios aukletojos Pilitauskienes tvirtas moteriskas charakteris bei poziuris i gyvenima itakojo ne viena mergaite... Dir Augulis man visada liks 'kolega' Baltu Ainiuose... Jei tik galeciau gristi 10 metu atgal butinai bent bent po 10 min noreciaiu pakalbeti su kiekvienu is ju.... Aira
2007-07-19 10:50

Kol tenka zingsniuoti mokyklon kiekviena diena,rodos nestum "kudasiu" kuo toliau nuo jos ir nuo visu Šypsena taciau kai baigus mokykla prabega desimtmetis,viska galima butu atiduoti,kad galetum grysti i mokykla nors metams..Visi mokytojai buvo ir yra geri,bent jau musu mokykloje.Didziausias dekui: aukletojai Elvyrai Puidokienei.Zemai lenkiuosi ir mokytojams: Janinai Vasiliauskienei,Kestuciui Meskauskui,Laimai Kulbeckienei ir visiems,kurie mane moke..
erika m

2007-07-19 21:06

na labiausiai mylimiausi mokytojai man buvo mokytojas Meskauskas, jis nuostabus mokytojas, dar labai patiko lietuviu kalbos mokytoja Variakojiene, ji labai gera Kvatotis.O kuno kulturos mokytojas Tarbunas tai isvis nerealus Kvatotis
Viktoras Pranevičius

2007-08-08 09:46

nu jus ir duodat. Kadangi geriausia mokytoja buvo ne viena tai prioriteto tvarka butu taip. TOP 5
1. Jolantele (Sabutiene, istorijos mokytoja, musu aukletoja, kuri is beprociu padare zmones su trupuciu smegenu ir kulturos);
2. Daivute (Puidokiene, lietuviu kalbos, net ir siandien atsimenu ir stebinu kolegas lietuviu kalbos ziniomis Šypsena!
3. Jolanteles ir Daivutes drauge ASTA (buvusi panele Lescinskaite) anglu kalbos mokytoja kuri buvo pati simpatiskiausia ir gabiausia anglu kalbos mokytoja.
4. Mokytoja Krivickiene - matematika. Na is tikruju tai savo darbo profesionalas, kuris visada paaiskindavo, skirdavo papildomai laiko ir buvo labai geras zmogus. Kartais reiklus ir tas mums tada nepatikdavo bet manau kad tie kurie norejo mokytis ir tai parodydavo visada laimedavo.
5. Nors persiplesk bet dalinsim i dvi dalis: Meskauskas ir lietuviu kalbos mokytoja (sabutienes giminaite), kuri mums padejo pastatyti simtadieniui spektakli (nu uzmusk nepamenu pavardes). o Meskauskas tai jau dvieju draugu vestuvese atgrojo kur ir mes dalyvavom. labai smagu buvo, o ir mokykloje is bliaunanciu ozku ir avinu padare bent jau padorius uzstales dainorius Kvatotis
kristina n

Pasisakymų: 3

2007-08-20 02:00

musu auklyte Rozyte [L]
kristina n

Pasisakymų: 3

2007-08-20 02:01

ji geriausia,o ne blogiausia [Y] o blogu mokytoju nebuna,buna tik blogi mokinukai Liežuvis
2007-08-22 17:23

Fizikas Kavaliauskas - super subtilaus jumoro, geranorishko poziurio ir nepiktybishko sistematiskumo savo dalyke atstovas. Mazesnese klasese patiko ir pati fizika, tik veliau kazkaip pradejo viskas sauseti... Aciu, Arvydai, uz ta lishna devintuka del vidurkio pagerinimo 12 klaseje.

Istorija - Sabutiene Jolanta. Smaikstaus polekio, siek tiek cinishko poziurio, bet sviesios dushios zmogus. Istorija ir politologija buvo gyvos ir idomios, diskusijos prieinamos ir ugdancios. Suprato Jolanta pankuojancius, suprato ir parazituojancius.

Anglu - Krenciene. Zemesnese klasese siek tiek baugindavo jos reiklumas ir "grezimas", bet 11-12 klases buvo idomios del pacios anglu kalbos. Gal kiek ir veikdavo jos gasdinimai bei sioks toks zmogiskumo trukumas, bet rezultatas parode, kad tai veiksminga...

Lietuviu - Kulbeckiene. Ji mus visus kaip nurengtus matydavo pro rasinius ir interpretacijas, pazinojo "vidinius pasaulius" ir gal del to siek tiek budavo nejauku... Uzjauciu tuos, kam nepatiko literatura vyresnese klasese...

Chemija - Pasarskiene. Disciplinos nevirskinau, galejau net is 3 auksto issokti, kaip nepatiko. Bet del to kaltes mokytojai neverciu... Tiesiog labiau patiko gitara brazdint, ar kamuoli gainiot...

Biologija - Astrauskiene. Susikalbedavo tik su dviem zmonemis is musu klases. Vienas is ju tapo biologu, kitas - emigrantu teologu. As pamenu tik du dalykus: "piestelius ir kuokelius" (ir dar siek tiek atgaminu skyriu apie zmogaus dauginimasi...)

Muzika - Meskauskas. Atleiskit, mokytojau, kad nusidainavom per dainu daineles perziura... O siaip tai smagumelis buvo groti mokyklos orkestrelyje, ypac pavasari.

Fizinis - Bagdonas. Uz krepsinio treniruotes ir varzybas super aciu. Geras buvo laikas- kazkodel vis laimedavom, kazkada suklastojom gimimo liudijimus.. faina buvo..
Lapinskis - ismokau metyti ieti ir diska. Pravercia gyvenime, jei koks suo uzpuola...
Paskevicius - buvo isteiges gera daikta - MKL (mokyklos krepsinio lyga.... ) ir komanda ten buvo viena nereali: MTZ-50.
Mockevicius. Labai fainas zmogus, buvo aukletoju. Vis slepe savo plike po keliais plaukais, juokas tada imdavo, o dabar tai jau nebelabai, reikes ir man si metoda pritaikyti sau...

Geografija - Markuckiene. Aukletoja iki isleistuviu. Klases valandeles budavo tokios sentimentalios ir graudzios, labai noredavosi maistauti per jas ir priestarauti viskam, ka ji sake. Dabar pasirasyciau po didziaja dalimi jos tiesu..

Rusu - Andrejauskiene. Rusu literaturos knygas skaitydavau lietuviskai. Taip taupiau savo brangu laika. O siaip tai grematikos nemegau.. ir iki siol rusu nelabai megstu, ypac turtingu Šypsena

Matematika - Puidokiene. Super moteris, labai globejishka, tiesmukishka ir dalykishka. Tarp jos ir manes sedejo klasioke, uz kurios nugaros nusirasinedavau viska.

Visiems linkejimai.

2007-08-24 14:57

oj Gerai cia Kestas kai kuriuos apibudino Šypsena.

labiausiai atsimenu Krenciene. ismoke nerealiai anglu kalbos. nereikejo univere mokytis. aukletoja Zaleckiene tai miegodavo per pamokas taciau buvo labai zmogiska o Puidokiene labai teisinga pamenu. iskyrus ta atveji kai buvau ismokes idealiai trigonometrija ir gavus 10tuka ji galvojo kad nusirasiau ir turejau perrasyt. (taip mano matematikos mokslininko karjera zlugo). kazkaip pamirsta liko Vasiliauskiene. ten ne mokytoja o DINAMITAS Šypsena. sokt skaityt deklamuot dainuot. ojezusmarija Šypsena. vsio butinai reiks uzsukti i mokykla! buvo malonu bent akimirkai prisimint tuos kas buvo MUSU.
Asta Prichodskaite-Pukene

2007-08-25 13:59

Man tai is tikruju patiko istorijos mokytoja J. Sabutiene, nes zinojo, kad nemegstu atsakineti zodziu, tai ir neklausinedavo, nebent reikalui esant, kai trukdavo pazymiu, o siaip ir kryziazodzius duodavo paspresti ir dar visokiu idomiu uzduociu sugalvodavo tiems, kas nenori kalbet pries klase. Todel ir as dabar mokiniu neklausineju zodziu, jei jie to nenori.

Dar patiko matematikos mokytoja Krivickiene, bet kodel nepasirinkau studijuoti matematikos, tai nezinau, nors pats mokslas labai patiko. O siaip visi mokytojai neblogi, tik viena(neminesiu) buvo truputi paplaukusi, bet dabar jau vienodai, nes jos mokslu man vis tiek neprireike.

Jurgita Adomoniene

2007-08-25 20:03

Norėčiau paprieštarauti tai nuomonei, kad yra gerai, kai mokytojai neverčia pasakoti teksto. Juk tik pasakodami vaikai išmoksta garsiai reikšti savo mintis. Tik garsiai kalbant iš tikrųjų "dirba" smegeninė. Taip išmokstama nugalėti auditorijos baimę. Pagaliau atsiranda proga išgirsti save iš šalies. Pati labai nemėgdavau, kai pakviesdavo prieš klasę ką nors pasakoti. Bet visada žinojau, kad tai yra naudinga. Todėl liūdna, kad gyvą šneką keičia negyvi testai.( Na, apie testus tyliu, nes nežinau, nes mokiausi labai seniai [Y])
mantas aniulis

2007-08-26 15:59

kavaliauskas-drugelis,tikiuosi nesupiks.bet jis buvo geras,ta prasme zmogus tikrai labai protingas.dziaugiosi kad kad papuoliau i jo auklitinius. :up: :up: :up:
2007-08-28 08:54

Linkejimai Jums visiems su kuo mokyklos koridorius kartu trynem ir bendra valgykla dalinomes!!
pasisakysiu ir as 8)
1. Puidokiene (matematikos mokytoja ir aukletoja uztai visada pirma)
2. Meskauskas (ui padainuociau as dabar su juom Kvatotis )
3. Kulbeckiene (daugiausia saibu man parasiusi mokytoja)
4. Sabutiene (idomu budavo ir pasmaikstaudavo gerai)
5. viski kiti sviesaus atminimo mokslo zmones Šypsena
roske smolenskaite

Pasisakymų: 5

2007-10-12 00:44

man labiausiai isimine Kulbeckiene,tokia zmogiska,silta asmenybe...tiek as nesimokydavau tos lietuviu,bet vis tiek ji mane gyre kad labai gabi esu ant to,ale tik tingiu ziauriai Kvatotis
Iš viso įrašų: 54

Architektų dienos ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama