Radviliškio r. Sidabravo vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 23

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 14:33
Vitalis Banis

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 3

2007-07-10 14:33

Sakyciau kad tuo metu kai mokemes taj atrode kad visi mokytojaj yra blogi ir pan., bet kai apie taj galvoji dabar tai istikruju nebuvo jie tokie jau blogi.
Arba geriausi tie kurie mums nieko nedeste.... Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 19:57

na, man asmenishkai, silciausia ispudi paliko Bluziene :up:
Vitalis Banis

2007-07-11 08:01

pritariu - gera mokytoja + gera aukletoja [M]
inga Brunickyte

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2007-07-11 13:22

Kaip matau vitka esi aktivistas kokiu reta, pasisakai visur Kvatotis , na tieg jau to pamirsiu as irgi visas nuoskaudas apie kai kuriuos mokytojus, aisku, kad pati geriausia buvo musu aukletoja - Bluziene, siaip man dar gera buvo Kleveckiene ir Grybova, gal delto, kad tuos dalykus megau....
Saulius Steponkus

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-07-11 16:43

As sakyciau, jog geriausia mokytoja buvo fizike, ir linksma ir siaip maloni bendraut, juolab atrode,jog ji buvo "arciausiai" musu tuometiniu bedu... Mirktelėti
2007-07-12 08:12

Seip kaip dabar pagalvoji daug tokiu buvo neblogu Šypsena Bet as tai uz dabartine Antanaitiene Mirktelėti Gal del to kad daugiausiai padejo ;|
p.s. Ziuriu greit bus isvardinti visi Kvatotis
Vitalis Banis

2007-07-12 08:24

biski pagalvojau ir prisiminiau toki mokytoja - tik kazkodel neprisimenu jo pavardes - deste darbus - buvo uzsiaugines ryža barzda taj močnos pamokos pas ji budavo - ateinam nuo sienos lenta nusiimame ir stalo tenisa varom arba pokeri lošdavom ot lajkaj buvo... 8)
2007-07-12 11:02

ar ne bus tik Likpetris ? ;| :B
Vitalis Banis

2007-07-12 16:06

va va butent tas - ant liezuvio galo sukosi pavarde - - nu gi malodec viriokas buvo.
siaip taj pagalvojus verta butu pamineti ir dailes mokytoja - rutele - tokia aisku su savais prciudais bet vis tiek molodec...
Daiva Pirinauskaitė - Murauskienė

Pasisakymų: 1

2007-07-23 15:43

nu as manyciau ,kad pati fainiausia mokytoja tai JAKAITIENE(direktoriaus pavaduot.) nu maladiec mokytoja jai puokste geliu [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] :up:
Ulė Marudina-Kirilova

Pasisakymų: 1

2007-08-15 21:09

Galvą lenkiu prieš Petrą Bajarūną(lai būna jam lengva žemelė)buvo toks muzikos mokytojas -geras ,linksmų plaučių žmogelis.Taip pat tik geru žodžiu noriu paminėti auklėtoją Klevečkienę,Jakaitienę,Blužienę.
Na,o negeri prisiminimai apie lituanistę Styraitę,dėl ko,ji pati žino. Šypsena
Vitalis Banis

2007-08-30 07:55

Prisiminus Bajoruna - gal jau buvo komisija uzsukus i mokykla...? :B
2007-09-17 19:56

geriausi mokytojai buna per mokytoju diena.pvz-jankeliunas Mirktelėti
inga Brunickyte

Pasisakymų: 7

2007-09-18 08:46

Nu jo kaip matau is kuklumo musu Jankeliunas nenumirs Kvatotis
2007-10-01 21:43

O ar kas atsimena fizruka Dariu Kavaliauskas, va ten tai mokitojas buvo ir geografija pamokindavo ir fizini gerai deste
Vitalis Banis

2007-10-02 07:41

JOOO ir tvarka mokykloje palaikydavo :up: :up:
Andrius Petkevičius

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2008-01-25 20:56

Man tai geros mokytojos buvo fizike,chemike,dailes,nors neteko garbes pas ja mokytis dailes Šypsena ,bet per isleistuves nors sokti pamoke Šypsenane prie sirdies buvo istorike,prancuzu kalbos mokytoja
Laura Janeliūnaitė - Burnickienė

Pasisakymų: 6

2008-02-05 17:35

gera fizike musu buvo Šypsena
astelita tamosiunaite - stalioniene

Pasisakymų: 3

2008-03-09 17:36

Man tai musu aukletoja Bluziene-pati geriausia buvo,poto dailes,fizikos,matematikos(Antanaitiene),biologijos(Ruta Tamosiuniene),kad kartais ir griezta Gailiene budavo,bet man ji vistiek visai patikdavo,na ir aisku Pavaduotoja Jakaitiene cool moteryte Šypsena Vienu zodziu pykcio nelaikau ir neturiu nei pries viena Kvatotis
2008-03-12 14:19

O kaip as taip - pamirsau mokytoja Antanaitiene - tikrai gera mokytoja, juolab, kad jai rupejo musu bedos ir teisinga buvo :up: O kas liecia mokytoja Gailiene, nebuvau as jos megiamiausia persona, bet man asmeniskai nemazai padejo ir esu uz tai jai dekinga :up:
Iš viso įrašų: 23

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama