Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija (buv. vidurinė mokykla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 37

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 17:20
Lina Simonavičiūtė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2007-07-10 17:20

chep Šypsena super tema, ka jus manot...? [Y]
Lina Simonavičiūtė

2007-07-10 17:20

chep Šypsena super tema, ka jus manot...? [Y]
Lina Simonavičiūtė

2007-07-10 17:30

Nezinau kaip jus, bet man visada dideli autoriteta turejo, turi ir tures "mokytojai-savo srities zinovai", kurie ne tik puikiai ismano savo specialybes niuansus, bet ir sugeba sudominti, suinteresuoti mokinius savo destomu dalyku. Mane zavedavo tos pamokos, po kuriu niekieno neverciamas tiesiog noredavai atsiversti vadoveli, nes tau tai tiesiog IDOMU, o ne REIKIA... Rimtuolis

Tikriausiai neteko pazinti visu Rietavo Lauryno Ivinskio mokyklos [dabar jau gimnazijos] mokytoju [tai naturalu - na visi mokytojai gali destyti vienai klasei], bet is tu, ka man teko pazinti, isskirciau dvi mokytojas - lietuviu kalbos ir literaturos mokytoja N.Dovidauskiene ir matematikos mokytoja R.Auzbikaviciene. Tai mokytojos, kurios mane ikvepe dometis ju mokomais dalykais [nesvarbu, kad tie dalykai - matematika ir lietuviu - savo koncepcija visiskai skiriasi vienas nuo kito], kuriu pamoku visada laukdavau [Y] Ir sios dvi mokytojos mane zavejo ne tik kaip savo dalyko zinoves, bet ir kaip asmenybes, kuriu poveiki anuomet dar besiformuojanciai mano asmenybei jauciu iki siol Mirktelėti

Jeigu reiktu pakartoti dar karteli savo mokyklinius metus, nedvejodama mokyciausi matematikos ir lietuviu kalbos butent pas sias mokytojas Šypsena O jeigu turedama seima sumanysiu apsigyventi Rietave, tai savo vaikus butinai butinai stengsiuosi mokyti taip pat pas sias mokytojas Mirktelėti [Y]
Lina Simonavičiūtė

2007-07-10 17:30

Nezinau kaip jus, bet man visada dideli autoriteta turejo, turi ir tures "mokytojai-savo srities zinovai", kurie ne tik puikiai ismano savo specialybes niuansus, bet ir sugeba sudominti, suinteresuoti mokinius savo destomu dalyku. Mane zavedavo tos pamokos, po kuriu niekieno neverciamas tiesiog noredavai atsiversti vadoveli, nes tau tai tiesiog IDOMU, o ne REIKIA... Rimtuolis

Tikriausiai neteko pazinti visu Rietavo Lauryno Ivinskio mokyklos [dabar jau gimnazijos] mokytoju [tai naturalu - na visi mokytojai gali destyti vienai klasei], bet is tu, ka man teko pazinti, isskirciau dvi mokytojas - lietuviu kalbos ir literaturos mokytoja N.Dovidauskiene ir matematikos mokytoja R.Auzbikaviciene. Tai mokytojos, kurios mane ikvepe dometis ju mokomais dalykais [nesvarbu, kad tie dalykai - matematika ir lietuviu - savo koncepcija visiskai skiriasi vienas nuo kito], kuriu pamoku visada laukdavau [Y] Ir sios dvi mokytojos mane zavejo ne tik kaip savo dalyko zinoves, bet ir kaip asmenybes, kuriu poveiki anuomet dar besiformuojanciai mano asmenybei jauciu iki siol Mirktelėti

Jeigu reiktu pakartoti dar karteli savo mokyklinius metus, nedvejodama mokyciausi matematikos ir lietuviu kalbos butent pas sias mokytojas Šypsena O jeigu turedama seima sumanysiu apsigyventi Rietave, tai savo vaikus butinai butinai stengsiuosi mokyti taip pat pas sias mokytojas Mirktelėti [Y]
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 22:11

Nelabai jau ir pamenu pavardžių. Baigiau prieš 17 metų. N.Dovidauskiene tikrai buvo puiki mokytoja. Nuoširdi ir paprasta. Labiausiai nemėgau Stonkaus. Nesugebėjau pamėgti jo pamokos, kiek pamenu nelabai ir aiškindavo, net knygos neatsiversdavau, nors kiti dalykai sekėsi gana gerai.
Jonas Bačinskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-12 10:03

Visi mokytojai yra geri, tik mokiniai skirtosi i gerus, blogus ir labai blogus. Tema tikrai superine [Y]
2007-07-12 11:13

Lina S. ilgai formuojasi ta tavo asmenybe :B
Lina Simonavičiūtė

2007-07-12 13:14

cit. "ANUOMET dar besiformuojanciai mano asmenybei" Mirktelėti
Linas Remeza

Pasisakymų: 5

2007-07-12 15:25

A.Stonkus (Stonkelis) jega. Maladiec mokytojas. Gerai mokejo ismokint.
Kaveckas (peckelis) dar kietas. Gerai mokejo su pagaliu per sonus uzvanot darbu kabinete Kvatotis ir simta gramu padaryt savo kamurkei
[B] :up:
Ruibys ir Gimbutas jaunesnysis malaciai. Per pamokas duodavo kamuoli ir leizdavo kase zaist, o patys uzsidare dumydavo. Kazin ar sienos jau issivedejo nuo to kvapo Rimtuolis
N.Dovydauskiene tai tikrai gera lietuviu kalbos mokytoja.
Baisiausia (daugiausia bijojau) tai buvo D.Stonkuviene (prancuzu). Bet kiek ji besistenge taip as tos prancuzu i nemokejau Liežuvis
2007-07-12 16:59

Ivinskio vid. yra labai sauniu mokytoju, aisq kai kuriems jau laikas butu pagalvoti apie uztarnauta poilsi [Y] kitiems palinketi tik sekmes ir istvermes... Manau bet kuris mokytojas jau nusipelno medalio... Kazkodel nieko gero negaliu pasakyti apie mokyklos vadovybe [N]
2007-07-13 09:50

Lina S. sorry nedaskaiciau iki galo Šypsena
Jurate Rubiene

2007-07-13 10:06

daug mokytoju buvo :up:net nera ko isskirti, nemanau kad tik nuo mokytojo priklauso ar jis geras ar blogas cia daug ir mokiniu kaltes jei nenori mokytis tai niekas ir neismokins. seip visi mokytojai buvo bent jau man geri Šypsena
2007-07-13 13:17

nu ar visi geri as dar papriestarauciau.... jei mokytojas nesugeba valdyti klases tai jis yra niekam tikes Šypsena
2007-07-13 21:37

Mokiniai yra vaikai. Jie būna ir geri ir blogi, bet tai besiformuojanti asmenybė. Mokytojas yra suaugęs. Taip pat jis yra pedagogas. Aš gerbiu šią profesiją ir suprantu juos. Tame ir profesionalumas - sugebėti sudominti savo dėstomu dalyku, o ne atsėdėti valandas ir gauti algą.
Justina Petkeviciute

Pasisakymų: 4

2007-07-15 11:11

o taip, lina lb tiksliai ir neabejotinai teisingai apibudino mokytoja is ketvirto auksto :up: sita moteri tik gerbt ir gerbt [email protected] taciau man turbut visad mano pradiniu klasiu mokytoja B. Butkuviene bus mokytoju mokytoja. net sunku pasakyt kodel, uz tai, kad db skaitau? na, tai butu igyvendinus ir kita mokytoja, uz tai, kad iskarpiau pirmaja sirdele mamai su jos pagalba? tai irgi nera lb neigyvendinama su kito zmogaus pagalba, gal tiesiog uz neismatuojama rupesti ir ta jauku zinojima, kad tu esi jos vaikas, kuriam ji sypsosi ir tuo metu, kai moko atiduoda visa save.

o linksmu mokytoju, tautoj vadinamu fruktais irgi buvo :B ir ne tiek jau mazai Šypsena "ko ce sypsais, vistiek dantu nepirksiu" Kvatotis :up:
Aurimas Jasinauskas

2007-07-22 21:17

Mano pradiniu klasiu mokytoja, Grubiene, taip pat geriausia. Iki pat 12 klases nesiau gele rugsejo pirmaja. Jei buciau netoliese rugsejo 1-aja,tai ir dabar nunesciau [email protected] . Zustautiene(biologija), Maslauskiene(lietuviu k.), Drevinskiene(geografija), Cerneckiene(fizika) ir Kuzminskiene (matieka) PAGARBA !!!!!! :up:
Regina Klepačienė

Pasisakymų: 1

2007-12-22 14:28

Geriausi mokytojai - dalykininkai: a.a. lietuvių kalbos mokytoja Noreikienė, matematikas K. Šikšnius, fizikė Bugenienė, istorikas Bugenis, rusistė R. Daunoravičiūtė, prancūzų kalbos mokytoja Stonkuvienė, rusų kalbos mokytoja Stankovičienė. Visada prisimenu su didele pagarba Šypsena. Mūsų mokykla visada buvo garsi gerais mokytojais. Linkiu jai to gero garso neprarasti. :handsup:
2008-01-08 15:46

Respect'as R. Aužbikavičienei ir N. Dovidauskienei :up: nerealios ir kaip mokytojos, ir kaip asmenybės Kvatotis Kvatotis Visada jaučiu Joms pagarbą [Y]
Modestas Barpšys

2008-01-09 12:58

Jonai tiu humaniskas, ar taip manai ir apie kitu profesiju atstovus?
sigita Jucienė

2008-01-10 13:35

Lina pasistengė, bet as turiu savo nuomone. Pati dirbu mokytoja ir zinau kaip sunku pelnyt paauglio simpatijas ir ji valdyt Šypsenaper pamoka. O Rietavo vid. buvo tokiu mokytoju kuriu net dabar suaugus gimtam mieste nenoriu sutikt, man jie arogantiskos asmenybes.
Su malonumu prisimenu Aukletoja Raimonda Katauskiene, super,ir matematikos mok. Virmauskiene. Šypsena
Iš viso įrašų: 37

Dzipse

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama