Rokiškio r. Obelių gimnazija (buv. vid. mokykla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 13

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-23 14:47
Laura Šlapelytė - Kančauskė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-23 14:47

senokai baigiau Obeliu vidurine, bet tai patys graziausi mano gyvenimo metai praleisi butent ten. Gerbiu mokytojus, kurie padejo suprasti gyvenimo tiesas. Esu dekinga gerb. mokytojai Galinskienei, be galo dekinga aukletojai V. Kisunienei, apie visus galiu pasakyti tik gerai. Blogu mokytoju tuo metu tikrai nebuvo, nezinau ar dabar yra. Bukim patys geresni tada ir kiti bus tikrai geri.
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-24 10:06

Va kur mintis!!! [Y]
Remigijus Pupelis

Sukurta temų: 0

2007-08-20 20:49

na o as nebaigiau is vis tos vidurines ;|buvau ismestas Kvatotis o jei rimtai tai isejau po 9 kl. tik galiu pasakyt, kad tuosyk ir dabar nuomone apie mokytojus pakeiciau kordinaliai. tikrai daug geru mokytoju, bet cia yra pamineta pavarde (ankstesnese zinutese) kuri tikrai nera verta mokytojo vardo. ir yra tam realiu priezasciu. mokytojo pareiga yra ismokyti mokinius juos sudominti...tai va koks as ten buvau toj mokykloj bet ismokau kazko, iskyrus to mokytmo dalyko buvau zalias kaip doleris, nieko ji manes neismoke, absoliuciai nieko. gaila man kitu mokytoju , kad ju kolektyve yra tokiu vandu......
Vytautas Butėnas

Pasisakymų: 3

2007-08-25 00:00

O cia apie kuria eina sneka is dvieju paminetu? Pvz apie Kisuniene kazko blogo pasakyt nelabai galiu. O man vienas geriausiu tai buvo M. Jakstas - vien jau ko jo spektakliai buvo verti!
2007-08-26 08:36

Jo ponas Mangirdas tikrai geras mokytojas. Ech... su rusu kalba dabar jokiu problemu. Ir drausme pas ji buvo.
Martynas Žėkas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-09-03 13:10

Deja, pono Mangirdo Jaksto nebeturim.. Prisiminsim ji tik savo prisiminimuose, nuotraukose, ispudziuose.. Bet apie toki mokytoja tikrai visi geriausi zodziai!
2007-09-03 17:33

Okas jam nutiko?
Vytautas Butėnas

Pasisakymų: 3

2007-09-05 13:07

Jei kas nezino, tai gerb. Mangirdas pernai numire. Kazkas su sirdim buvo, kiek girdejau...
2007-10-09 15:20

Visada gera sugrizti i mokykla ir susitikti seniai matytus mokytoju veidus, mieli siandien yra net tie, kurie mokslo metais ne itin patiko... O maistingos paaugliskos nuotaikos siandien atrodo labai juokingos. Linkejimai visiems, ypac aukletojai - D. Skvarnaviciutei - jei ne ji, vargu ar siandien buciau, kas esu, profesine prasme.
2007-10-20 16:33

12kl. po mokytojo dienos pasakiau: niekada nebusiu mokytoja, ...bet tik baigusi mokyklą, kai visi buvo pirmakursiai studentai aš pradėjau dirbti mokytoja o:o
Tik tada supratau kokia' nesaldi' mokytojo duona, ir tik tapusi kolegė pradėjau gerbti visus mokytojus be išimties. Žinoma kiekvienas turi savo keistenybių, bet ar gi ne nuo mūsų pačių priklausė, kaip su mumis kažkada mokytojai bendravo ir elgėsi?
2008-05-20 22:00

Gal kas dar nezinot,mokytoja Gene Kesiuniene mire .Te ji ilsisi ramybeje,uz sunku jos darba.
Ausra Bulkauskiene

2008-05-21 20:49

[B] [email protected] [M] :-~ :-~ :mobil: [P] :devil: [L] Liežuvis Nuliūdes
Genutė Ramanauskaitė

2008-06-08 00:43

vidurinę baigiau 1961 m.Neprisimenu nei vieno blogo mokytojo.Visi per pamokas mus mokino.Buvo visko-linksmų nuotykių ,sunkių akimirkų,bet dabar būtų labai miela , jei būtų galima susitikt mokyt.Karpavičių,Klygį,Mikšį, Šilinį ,Kavoliūną... Deja,jie jau kitame krante...Smagu,kad dar galima susitikti su mokyt. Galinskais ,Šemetais ,Šiliniene ir kitais .Jie tokie mieli ir brangūs.Jūs ,jaunimas kritikuojat tokius mokytojus,kurie verti apdovanojimų už atsidavimą mokiniaqms ir mokyklai.Ech Jūs,kada gi jūs užauksit...
Iš viso įrašų: 13

įvairios nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama