Šalčininkų r. Eišiškių 1-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 6

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-11 14:58
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 14:58

sama klasna nauczycielka, za moich czasow byla chemiczka
:up: 8) [Y] [email protected]
2008-01-18 17:21

najwiekszym autorytetem byl i zostal dyrektor Henryk Fedorowicz (jako dyrektor, nauczyciel historiji i jako czlowiek)
Oksana Poliakova

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-01-20 13:31

Najlepszą była Radkiewicz, nikt nie posiadał takiej wiedzy jak ona (moim zdaniem),także Zilinskiene była zajefajną babką,potrafiła zaciekawić przedmiotem, a tym samym wbić do głowy porzyteczne rzeczy... a najgorsza...Stanczyk M., bo nie potrafiła przejawiać uczuć empatycznych do uczniów... Erzinti [Y]
JOLINKA S.

2008-02-11 20:26

moim zdaniem najlepsza nauczycielka byla M. DIKEVIC :up: [email protected] Šypsena
Ivan Miskinis

2011-03-22 15:57

Czolem Ejszyszczanie, byli uczniove. Ja to ten z pierwszych uczni ktore weszli do tego szkolnego budynku na Jurzdyce. Pamietam jak budowala sie.  Jako naistarszy na tei liscie, ale i pierwszy odkrylem ja. Nawet moja ksesniaczka jest, bardzo mi milo. Takze na stronie sa mnie znane o wiele mlodsze od mnie piekne osoby. Szkoda ze nikt z moich klasistow jeszce nie pojawil sie na tej stronie. Dobrze pamietam nauczycili: A.Portnaja, K.A Lawriniec, A.Galinis, C.Paulikaitis (niezyje) i wielie innych. Czekam na otpowiedzi tych pierwszych abiturientow. Do milego spotkania w internecie.

Walentyna Matujzo

2011-07-05 14:26

Stanczyk bardzo dobra jako pedagog i wychowaca.

Iš viso įrašų: 6

Mano seima ir Norv..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama