Šiaulių "Aido" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 124

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 14:46
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 14:46

Aisku kad Dj Jankus Kvatotis nors yra kas prisiminti dabar Kvatotis
Vilius R.

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-10 17:20

Neleabai yra ka ir svarstyti - Jankus ir jankauskiene, dar siek tiek - Savickiene [email protected]
vigilija kuneikaite

Pasisakymų: 4

2007-07-10 17:29

Pritariu-Jankus!Greiciausiai visi sutinka,kad su juo linksma buvo! Kvatotis
2007-07-10 19:27

dabar, kai nuo mokyklos baigimo nutekejo shiek bei tiek vandens, kazhkaip ne viena(s) mokytoja(s) neatrodo blogas... gal tada ir buvo kuri(s) nors juodajam sarashe, bet dabar jau tik geri prikolai uzhsilike atminty...
tai ash uzh Janku irgi ranka i virshu keliu. Savickiene- irgi neeiline teta. ir ishvis, kiek dabar sukilo visokiu bajeriu "ant prisiminimo", tai visi jie geri buvo ir su visais kazhkas tokio nutike, kad yra uzh ka juos geru zhodzhiu paminet... (chia mitile "Zita T." man pritartu turbut) ir Dalyte musu liux moteris buvo, ir Reginute Gorskiene juokindavo kasdien savo prikolais... ir Diana Starkiene man kazhko tai "okolo serdce" likus...
P.S. kas nors pasidalinkit dabartiniais ispudzhiais. turiu omeny, kas vis dar mokykloj esat. idomu, kaip (ne)pasikeite mokytoju prikolai nuo tada, kai mes su jais buvom, iki dabar...
2007-07-10 21:17

labs jo neblogi buvo tie musu mokytojai, ziuriu dabartines ten besimokanciu nuotraukas ir mastau kaip viskas ten pasikeite, bet tikrai smagu pasiziureti Kvatotis
2007-07-11 10:56

pamenu, dar 10tokas budamas, koridoriuj Jankui rankaspausdavau Kvatotis
..jis tada kazka mano klasiokei eidamas aiskino, o as kaip tik is priekio ateidinejau, pamaciau kad jis i mane pazurejo ir dar ranka istiese.. "pzdc" pagalvojau, "gerbia mane" .. nu ir paspaudziau jam ranka :up: po to supratau, kad jis ten tik mano klasiokei kazka aiskino, ir aiskinadamas rankom tik gestikuliavo... ..o ne pasisveikint norejo.. buvo kas is mano draugeliu mate, tai po to ten jie prasinejo manes, kad del pazymiu su Jankum pakalbeciau.. B) :B
Ingrida Kasperaviciute

Pasisakymų: 5

2007-07-11 23:56

labux!
Rasau is dinozauru laiku! 12a 1993! Smagu, kad yra dalyku ir mokytoju, kurie ir po 15 metu nesikeicia! Linkejimai visiems! Buvo tikrai smagus laikai!!! Jei tokiu mokytoju nebutu, kurie cia pastoviai minimi, nebutu nei ko prisimint!!! Mirktelėti O visiems dar besimokantiems: laikykites! Viskas turi savo pradzia ir PABAIGA!!!
2007-07-12 11:29

Man rods pakelsiu ir as savo penkiapirste uz Janku [Y] Geriausias buvo, dabar gerai nepamenu, 2000 ar 2001 metu geriausios klases rinkimu vaidinimas, kai Jankaus aukletiniai sukure nebloga spektakli apie ji. Ot tai buvo laikai [D]
gintaras kivylius

Pasisakymų: 16

2007-07-12 13:56

Labai girdeta pavarded JANKUS senai mokiausi priminkit ka jis deste. Niekaip negaliu prisiminti.
Man turbut labiausiai prisimintinas Matematikos mokytojas Gaurilcikas ir buves direktorius Keinys pagarba jiems.
2007-07-12 18:30

Joo, Gaurilcikas buvo jega... :up: (kiek girdejau, amzina jam atilsi Nuliūdes) ir jo anekdota apie vovere ir "riesutus" turbut dar daugelis atsimena Mirktelėti
tadas vaitekunas

2007-07-12 20:14

as tai net pavardziu nebeprisimenu [D] bet geriausi buvo tie pas kuriuos mokytis nereikejo Kvatotis va musu vokieciu aukletoja Bruzaite buvo liux :up:
2007-07-13 15:14

Apie Janku spektakli state musu laidos 12C klase (2001 m.) o Jankus deste ir desto Fizika, tik atsimenu net atsistoti ir pasipurtyti pas ji reikeadvo, kad speros iskristu Kvatotis, na buvo tokiu atveju Kvatotis bet nusirasyti tai imanoma buvo, jei labai noredavai Kvatotis

gintaras kivylius

2007-07-16 10:48

Tai jankus tas pats "KUNIGAS" bent jau mes taip ji vadinom...

Rytis Stanevicius

Pasisakymų: 7

2007-07-16 11:54

o as keliu ranka uz Savickiene(Pantera), super mokytoja ir visi turbut atsimena jos treciaji stalciuŠypsena))))
o mokytojas daugiausi sugadines nervu, tai Norkeviciute, oj per jai kiek kartu tevai kelio iki mokyklos nepamirsdavo, dar ir dabar su mano broliuku lygiai ta pati situacijaŠypsena)))
andžela brazienė-ščipokaitė

2007-07-16 14:39

dabar pagalvojus tai visi mokytojai geri, kai po mokslų praeiną ne vieneri metai. Prisimenu labai daug mokytojų, kuriems ne vieną nervų lastelę ištampėme.Su pagarba menu mokytojus: klasės auklėtoją Oleinik, mokytoją Marcišauskaitę, Savickienę, Subačienę, Alasauskienę (oi kiek mes nervų jai išgadinom), žinomą mokytojus Jankų, Jankuvienę, Starkuvienę, Starkų (kaip didžiulį siaubą, nenorintiems sportuoti), Narkevičiūtę (kuri vis primindavo, kad pasibaigė geros klasės geri laikai).
Atleiskit, kad jūsų darbą galim įvertinti tik po daugelio metų, bet jau tokie mes.
dabar jums nervus tampys mūsų vaikai.
sėkmės besimokantiems, kai baigsit viskas atrodys kitaip.
Rasa Čechavičiūtė  Jankunienė

Pasisakymų: 2

2007-07-16 20:57

as tai uz mokytoja Gaurilcika :up:
Remigijus Bartkevicius

2007-07-16 21:32

Respects Gaurilcikui, Starkui, Jankui :up: , o minusas butu Morkuvenei (savo dalyko zinove ir tiek, ne jai matieka dėstyti) :down: .Gal atsimenat muzikos mokytoja, kur pasakodavo pasakas apie statinę medaus ir deguto šaukštą, arba kam reikalinga karate Šypsena
Kristina Mačiulaitytė

2007-07-16 23:45

...Keliu abi rankas uz Savickiene,Starkuviene ir Janku...tikrai neeiliniai pedagogai...buvo visko: ir siaubingu akimirku ir siurpas per kuna eidavo,o dabar is visko ima juokas...tikrai malonus prisiminimai... : :up:
gintaras kivylius

2007-07-17 09:14

Muzikos mokytojo pavardes neatsimenu, atsimenu, kad visi "PAGANELIU" vadino, jis dar versdavo simfonine muzika klausyti. Prikolnas destytojas buvo tik musu klases nemego.
Loreta Martinkute

Pasisakymų: 2

2007-07-17 10:14

O man ziauriai nepatiko matiekos mokytoja Jocaite. Senmerge budama rasdavo kuo pasigirt...kad vienintelis patiekalas, kuri ji moka pasigamint -tai sumustiniai...visa kita gamina mama. :down: Rado kuo pasigirt Kvatotis Tai gerai, kad dantis po kurio laiko susitaise, bo nesinoredavo ir kviest jos, kad paaiskintu uzduoti!
Iš viso įrašų: 124

Vasara <3

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama