Švenčionių r. Adutiškio vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 4

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 15:15
Ala Kalošienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 2

2007-07-11 15:15

Sveiki,
Pats geriausias mokytojas aišku buvo muzikos, nes jos nereikėjo mokytis, o jei dar chore dainuoji, tai kiauras penketas ( tuo metu penkiabalė sistema buvo). Po to seka fizinio lavinimo mokytojas, nes tik per šią pamoką daugiausiai nuotykių, šunybių ir tuo pačiu linksmybių ypač spartakiadose... O sekantis "traktorių" mokslas, nes jis vyksta dirbtuvėse, o nieko nesupranti, o aplinkui šmyrinėja mechanizatoriai... Oi dar darbų - kai padarai tai ko nesitiki...
Vis tik tais laikais mokytojai buvo aukštai ir ryšio su mokiniais nebuvo. Skirtingai negu dabar, kai mokinys su savo teisėmis kartais pamiršta ir kad pareigų dar turi. O apie artimesnį bendravimą nebuvo net minčių. Tasd atstumas jaučiasi ir dabar susitikus senus savo mokytojus.
Birute Lukšaitė-Basalangovičienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-24 09:06

Sveikos,
man tai pati gražiausia ir geriausia buvo mano vokiečių kalbos mokytoja A. Juršėnienė, visada elegantiška, pasipuošusi, kaukšinti aukštakulniais . Gal dėl to ir jos dalyką labai mėgau ir pasirinkau studijuoti.
O didžiausia mano pagarba istorijos mokytojai P. Krivickienei , ji sugebėjo taip gerai paruošti , kad per stojamuosius egzaminus į VU gavau aukščiausią balą, ačiū jai už tai. Atsimenu, kokia tyla būdavo per jos pamokas, girdėdavosi, kaip skrenda musė, nors niekad nekeldavo tono. Va čia ir yra ta tikroji pedagogika.
Neegzistuojantis vartotojas
2008-02-03 15:37

Visi Adutiškio vid. mokyklos mokytojai geriausi.
2008-04-08 16:52

Man geriausias mokytojas buvo istorijos - B. Juršėnas Šypsena
Iš viso įrašų: 4

Pavasarėjant

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital