Ukmergės "Šilo" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 54

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 16:35
vidas rinkevicius

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 2

2007-07-10 16:35

nu geriausias tai aisku Vadapalas, o blogiausiu net ne vienas yra...
vardinu ziurkes stervas ir degenerates Kvatotis

papuga(chemike)
valiene(biologe)
STASIONIENE(sterva
vidas rinkevicius

2007-07-10 16:36

nu geriausias tai aisku Vadapalas, o blogiausiu net ne vienas yra...

vardinu:

papuga(chemike)

valiene(biologe)

STASIONIENE(visuotinis blogis)
vidas rinkevicius

2007-07-10 16:37

ir aisku BAUBAS(psichine ligone matematike) kas uz kas pries?
inga m.

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-10 20:21

jau ant valienes tai nevaryk,buvo labai faina mokytoja [Y]del PAPUGOS sutinku :up:nu o STASIONIENE panasi i papuga Kvatotis Kvatotis Kvatotis
inga m.

2007-07-10 20:24

tiesa,man dar ponia kavoliuniene geru prisiminimu nekelia ;| :devil:o jau apie rinkeviciene tai patyliu visai. [P] :down: :down:
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 02:01

Macenas neigiamas bicas...
vidas rinkevicius

2007-07-11 10:34

man valiene nepatenkinama elgesi parase vien uz tai kad as sonu visa timestra sedejau, nesvarbu kad visus darbus padarydavau, tai va todel ji ir yra ziurke, ir pazymiu gailedavo, nzn kaip dabar, bet bent jau anksciau tai tikrai...
2007-07-17 08:05

Amankavicius kelia dvejopus prisiminimus Erzinti :up: :down:
Edgaras R.

Pasisakymų: 9

2007-07-17 09:42

dar ir dabar neisbleso neigiami prisiminimai apie Chemike-papuga, o teigiamiausius prisiminumus kelia Fizinio mokytoja Umbrasiene [Y]
Edgaras R.

Pasisakymų: 9

2007-07-17 09:46

Anglu kalbos mokytoja Kavoliuniene ... :down: Erzinti
Daiva Steinbrecher

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-07-17 11:46

Amankavicius tikrai kelia dvejopus prisiminimus Erzinti
2007-07-17 13:38

Kavoliuniene - kisa trigrasi kur jos niekas nepraso... Dar ir dabar jos nepamirsau...

O Umbrasiene buvo gera mociute Šypsena :up: [email protected]
Pries papuga chemike irgi nieko blogo neturiu - man ji nesimaise.
Vidziunas - gerulis Kvatotis uz grazias akis pazymius rase
:B
2007-07-17 15:18

pritariu Vadapalas ir Vadapaliene :up:
2007-07-17 16:36

Meskutyte anglu aklbos mokytoja Erzinti :down:
Rima Valansevičienė (Šileryte)

2007-07-17 20:01

Vidziunas liuks destytojas buvo :up: ir Ceponyte anglu mokytoja :up: o man labai nepatiko Kazakeviciene :down: ;| fe fe fe fe
2007-07-17 21:27

Hmmmm, cia geriausia mokytoja (nuo zodzio MOKYTI) renkam ar druzbana i kompanija? Kvatotis Atrodo jau suauge patapot, o mokytojus vistiek vertinat pagal tai, kokius anekdotus skalde ir kaip uz grazias akis gerus pazymius rasydavo... O ar kas nors susimastet kiek ta pati papuga proto i musu galvas idejo? Tas pats Amankavicius (nu blyn su charakteriu bicas) ale priverte mokytis ir galiu jam tik pasakyti "Respect". Gal nedaznai fizikos ar astronomijos prisireikia, bet tos zinios liko kaip ir chemijos visos nesamones, kurias tekdavo mintinai kalti. Taip, kad vertinant gal reiktu placiau pagalvoti ir neskubeti "nurasineti".
Ypatingos pagarbos mano atsiminimuose verta lietuviu mokytoja Misiuniene. Apie ja daug graziu zodziu galima butu pasakyti.
Zinoma, kiek zmoniu tiek nuomoniu, tik man kazkaip nefaina pasidare uz tokius pasisakiusiuju zodzius kaip cituoju: "...vardinu ziurkes stervas ir degenerates..." Pagalvojau, kaip zmogus turejo mokykloje kankintis, kad tiek pykcio sukaupti???...
2007-07-18 09:25

Nieko blogo neturejau sakydama, kad Vidziunas vertina uz grazias akis - tiesog mano atzvilgiu taip ir buvo... ir man tai nieko blogo, kadangi fizikos as ir nemokejau.
O chemike - man buvo gera mokytoja, sita dalyka visada mokejau ir niekada per jos pamokas nejau atsakineti, man to nereikejo.
O prisiminimai, kad ir esam jau suauge zmones - yra tokie kokie yra, kiekvienam skirtingi ir nera reikalo teisti zmoniu, kurie turi ir laaabai blogus atsiminimus apie kazka.
Juk niekada nebus taip, kad visi mokytojai buvo geri!Visada atsiras, kas tikrai kenke, ar tiesiog nepatiko kam nors.
Reikia gerbti kito nuomone Mirktelėti
2007-07-18 11:17

to Vitalija B. , 2003m. 12c

Apie joki teisma as nekalbejau siaip jau ir nieko teisti lyg ir nebandziau... Ne ta vieta ir laikas...
Gerbiu tavo nuomone (jei ka Kvatotis ) ir tik isdesciau savaja,su kuria visai nebutina sutikti.
Mir, druzba, balalaika... Pabučiuoti

P.S. O mokykliniai atsiminimai blesta siaip jau ir ilgiau islieka tik tai kas buvo malonu ir miela, gal todel labai sunku prisiminti kazka tokio siaubingai negero.
vidas rinkevicius

2007-07-18 11:42

to Evelina

sakyk tu ka nori, bet jei jau mokytojai nepatinki, tai ir pazymio gero nebus, nesvarbu kiek tu stengsies...jos (aisku ne visos, bet tik isvardintos) skirsto pagal stereotipus ir pagal juos vertina tavo darbus... ta pati stasioniene ne karta buvo pagauta kad uz kontrolini paraso 2 darbo net netikrinus. ne mokykloj dirbti reikia jei su tais vaikais susikalbet nesugebi...
2007-07-18 13:43

to Vidas r.

Sunku butu gincytis, nes paciai nelabai mokykloje teko patirti "nusodinimo" problema. O be to ir baigiau as zymiai seniau uz tamsta, seni laikai - geri laikai [Y] Gal mokytojai dabar suzvereje?! Mirktelėti O fizrukai visais laikais fainiausi mokytojai budavo (cia toks nekaltas pastebejimas Šypsena ). Ju destomas dalykas dekingas: nei formuliu, nei skaiciu, nei sudetingu rasybos taisykliu... Zodziu, niekas galvos negruzina, o paspardyt kamuoliuka ar pametyt i kasi vienas malonumas :up:
O kas del pastebejimo apie mokytoju gebejima dirbti su vaikais, tai mano galva, mokytojus isvis anksciau reiktu i pensija isleisti, nes nemaza dalis nukvanka su laiku ir dirba tik todel, kad siaip ar taip dirbti juk reikia. Va ir kankinasi jie, tuo paciu kankindami ir kitus. Idomu kur jauni pedagogai dedasi, juk ju Univerke prikepa ne tiek ir mazai... Vien zo, tai globaline problema ir ne musu galioms ja isspresti. Tiesiog pasvarstymai...
Sekmes, Vidai r., ir tikiuosi kad po keleto metu jau nebebusi toks piktas prisimines mokyklinius laikus [email protected]
Iš viso įrašų: 54

albumas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama