Ukmergės Užupio vidurinė mokykla (buv. Ukmergės 4-oji vid. mokykla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 50

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 15:13
Irma Prakapavičienė

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 2

2007-07-10 15:13

geriausias ButkusŠypsena
Jurga Mal

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-12 20:59

Mokytoja Gimbutienė - :up:. ji reikli sau ir kitiems. Fizika ne mano arkliukas, bet Excelį ir Access beveik valdau. ačiū už ABC.

Rusų mokytoja Žie (y) delienė (neatsimenu šaknies). Jai [email protected] už Jeseniną po pamokų.
mantas blazinskas

Pasisakymų: 4

2007-07-13 11:03

Razmiene - puiki matematikos mokytoja, griezta, bet zmogiska [email protected]
Edita Usonienė

Pasisakymų: 5

2007-07-16 10:07

Visi čia pasisakantys tokie jauni!... o:o, kad net nedrąsu imti ir parašyti. Žiedelienė dar nebuvo Žiedeliene, bet buvo kieta mokytoja. Dar nepakartojama buvo istorijos mokytoja Stakaitienė. O klausimas kuri geriausia ar blogiausia - nelabai korektiškas... Geriau - kurią mes labiausiai prisimename ir kodėl? Tada daug kas turėtų ką papasakoti. Ir būtų linksmiau.
Irma Prakapavičienė

2007-07-16 10:23

O prisimenat saugaus eismo mokytoja Duleviciu -Bulba? Sita itariu ir vyresnii pamena.
Greta Stankeviciene 5gr.

Pasisakymų: 3

2007-07-18 12:57

butkus buvo fainas.bet man geriausia buvo ziupkiene Šypsenaji ir aukletoja buvo Šypsenablogu is esmes nebuvo,gal mes per pasiute buvom? :B
Irma Prakapavičienė

2007-07-19 11:12

Dar labai faina VainauskieneŠypsena buvo musu aukletoja, o ir i pamokas kazkaip be streso eidavom. Ne taip kaip i anglu kokia, nes per daug mokytoju pereit teko ir visos kazkokios....
VIDAS DALINKEVICIUS

Pasisakymų: 2

2007-07-21 18:51

mokyt.Dulevicius musu laikais deste lietuviu kalba.
Edita Usonienė

Pasisakymų: 5

2007-07-22 13:15

Vis dar labai norėtųsi sužinoti kodėl jie geresni už kitus? Va taip kaip apie mokyt. Vainauskienę parašė Salomėja. Mes, apvyzdžiui, žiauriai mėgom biologijos pamoką - pas mokytoją Dačkienę - prisižvengdavom!..., nes jai buvo labai juokinga pasakoti mums apie lytinį dauginimąsi, chomosomų jungimąsi, paveldimumą.
GRAZINA PEREDNIENE

2007-07-27 09:06

o man bieliauskas patiko labiausia,nors nieko per jo pamokas nesupratau,bet leisdavo issiukti su pasakymu kad man gyvenime geometrijos neprireiks
Vladimiras Murnikovas

2007-07-28 07:22

Bogvilienė patiko, mat as buvau vertinamas kaip neblogas matematikas. Krasnopiorova rami buvo. Ir Bešėnienė patiko. Butu visi dabar tokie, kaip ji tada!!! Tik gaila, tie visi jau nebedirbtu. Mat teisės kažkokios atsirado. O su Kielaitė man nepasisekė, jai buvau kalės vaiku.
Neegzistuojantis vartotojas
2007-10-08 14:31

visada gerbsiu ir geru zodziu minesiu savo aukletojas Vaitkeviciene ir Pavasariene, buvo tikrai malonu tokias aukletojas turet, ir be abejo nepkartojamos liks Ivanova, kurios deka sugebejau tiek daug matematikoj pasiekt, ir Ziupkiene, uz nestokojama humora jausmaŠypsena
2007-10-09 19:44

Tuomet buvo geri ir blogi mokytojai, nes nuo jų priklausė pažymiai, vidurkis ir pan.Dabar man jie visi geri...Kuo gražiausi žodžiai ir pagarba auklėtojoms V.Žiupkienei, R.Sejonienei, rusų k. mokytojai Paškauskienei, Vainauskienei, muzikos mokytojoms ir t.t

Jurga-Sally Jackeviciute

2007-12-02 21:05

Šypsena lenkiu galvą prieš Vainauskienę ir Čepukėną... taip pat Žiedelienę - tai tikri Mokytojai ir ne tik savo dalyko.
Gitana Zujyte

2007-12-08 15:31

Daug gerų mokytojų buvo, turbūt kiekvienam iš jų rasčiau už ką padėkoti. Didžiausią savo AČIŪ skirčiau lietuvių kalbos mokytojai Vėbrienei už savo mokomo dalyko išmanymą ir sugebėjimą perduoti savo žinias mokiniams, sugebėjimą tuo pačiu metu skleisti švelnumą ir griežtumą (tai buvo vienintele pamoka, kurios visada atlikdavau namų darbus). Taip pat norėčiau padėkoti klasės auklėtojai Krasnopiorovai už kantrybę mūsų išdaigoms, supratingumą, ramų bendravimą. Nuo dešimtos klasės auklėtoju tapo Čepukėnas, kuriam taip pat didelis ačiū-už mūsų tuometinių poreikių supratingumą , už palaikymą įvairiose situacijose, už atlaidumą, išradingumą. Galbūt tai vienintelis mokytojas, kuris tuomet buvo arčiausiai mokinių. Mokytojai Žydelienei už šypseną Šypsena Na, ir žinoma mokytojoms Kielaitei ir Strazdienei, kurios savo nervingumu tapdavo juokingos...ACIŪ JUMS VISIEMS
Žydrūnė Šablinskienė

2007-12-31 11:53

o man visi mokytojai patiko, kai kurie labiau kai kurie maziau Šypsena
Rasa Delnickienė

2008-01-15 13:20

Noreciau pasakyti, kad tikrai ne visis mokytojai buvo geri. Gal? Gal, jie visi ir turejo geru ketinimu, bet... Gal persistenge? o:o
2008-01-26 00:57

siaip labas visiems Uzupio moksleiviams Šypsena
dabar ir as pasisakysiu
keik mano atmintis leidzia, nors dar ja nesiskundziu, buvo visko. Bet dabar i visus tuos ivykius paziurejus per amziaus prizme galima konstatuoti, kad buvo tik kartu nesusikalbejimas. Nemanau, kad galima butu kazkuo isskirti kazkuri mokytoja, tiesiog galbut nesupratom vieni kitu o gal ir nenorejom.
Puikiai pastebejo Edita U. "... kad kuri mes labiau prisimenam?"
Man labiausiai istrigo atmintyje V.Bieliausko pamokos. Visada idomiai aiskindavo pamoka, gal todel gerai supratau matematika Šypsena Aciu :up: ir atsiprasau uz savo issisokimus pamokose o:o
Su sypsena prisimenu fizike Kielaite ir kaip mes mokemes fizikos galiniuose suoluose kaldami dezutes Kvatotis
Su didele pagarba prisimenu Mokytoja Plankiene ir jos vyra, mokyklos direktoriu Planki. Tai tikraja to zodzio prasme Mokytojai [email protected]
Dabar juokinga, bet tuo metu buvo baisu kai reikejo eiti ant kilimo pas Razmiene atgailauti uz savo isdaigas Kvatotis
Paskaicius komentarus priminet "Bulba" Kvatotis
2008-01-26 01:11

dar nebaigiau [C]
Atsimenu aa Kasiuleviciu ir dar keleta panasiu, nedrysciau net mokytojais vadinti, asmenu. Paklausite kodel paminejau? Tiesiog atsimenu, bet ir dabar nesuprantu ka jie veike mokykloje. :down:
Reikia butinai pamineti Sejoniene, Ivanauskiene [email protected]
Na kaip mes ir be Liaudansko [D] Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Apie aukletoja nelabai ka turiu pasakyti ir nenoriu Nuliūdes tiesiog nepasidaviau jos auklejimui Kvatotis
Na ir pabaigai mano Pirmoji Mokytoja Budreviciene [email protected] [email protected] [email protected] gaila nezinau ar dar ji gyva, bet lenkiu pries Ja galva
Siam kartui uzteks Mirktelėti jei dar ka prisiminsiu parasysiu Šypsena
diana terekiene

Pasisakymų: 1

2008-02-28 19:04

o man kielaite buvo pati geriausia.nors pamoku destyt nemokejo,bet keliones ,ekskursijos su ja buvo labai turiningas.o fizika mano gyvenime uzima didele dali,nors mokykloj jos beveik nesupratau.dar mylejau savo aukletoja v.ziupkiene ji man kaip mama buvo,ir ziauriai nemegau satikaites,nes ji mane penktoj klasej i kampa pastacius buvo . Kvatotis
Iš viso įrašų: 50

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama