Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija (buv. K. Donelaičio vid. m - kla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 129

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 18:45
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-29 15:02

visada mintimis sugristu i mokyklos laikus, nors buvo visko, bet mokykloje prabega dalis musu gyvenimo... kartais noretusi ten sugristi, nes buvom nerupestingi, niekas nerupejo... o dabar visai kitaip, nes turim patys kurti savo rytoju...
daug buvo geru ir mielu mokytoju, nors buvo ir tokiu, kuriuos nesinori prisiminti... Šypsena
Rima Janciauskiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-29 15:37

visi mokytojai geri, bet patiko mokytoja Zakiene, ji griezta, bet teisinga
pazymius rasydavo uz zinias, o ne uz simpatijas....galedavo dvejetukininkui parasyt 5....uz ismokta tema Šypsena
2007-07-29 21:46

o man zakiene patiko kaip direktore [Y] buvo tvarka mokykloje. man labiausiai patikdavo, kai ji zklupdavo mus zadziancius ant palanges kortomis ir tyliai priselinus isgasdindavo Kvatotis neatimdavo kortu, tik pasakydavo kad negrazu ir ne vieta zaisti Šypsena o viena karta prase ir ja pamokinti trinka losti Šypsena liuks buvo Šypsena :up:
Donatas Gudynas

Pasisakymų: 2

2007-07-29 23:17

na as tai negalvoju daznai apie mokykla. sita reikala pasileiku senatvei, kai turesiu daug grazaus laiko Kvatotis Kvatotis nejauciu kazkokiu ipatingu sentimentu ir tikrai negaleciau sakyti, kad tai buvo graziausios dienos mano gyvenime. jos yra dabar. panasiai ir su universitetu, kai studijavau, isivaizduodavau, kaip sukils visi prisiminimai, kai praeisiu pro ji. dabar dirbu beveik toje pacioje vietoje, ir nieko..
o is visu geru ir nelabai mokytoju galeciau isskirti Verika, atsimenu, kaip per pamokas su baltu pavydu ziuredavau i ji, su kokiu uzsidegimu raso skaiciukus ant lentos, ir galvodavau - va cia tai laimingas zmogus, nes dirba savo mylima darba..
gintare malskytė-viškelienė

Pasisakymų: 25

2007-07-30 07:42

man irgi Verikas patiko.. [Y]
Edita Naidaite

Pasisakymų: 14

2007-07-30 11:01

as dabar studijuodama, pagalvoju, kad jei iskiltu koks klausimas ar reiketu pgalbos matematikos srityje- kreipciausi tik i ji. tai zmogus ne tik ismanantis savo dalyka, bet ir puikiai sugebantis perduoti savo zinias ir susieti jas su praktika. po romenkovos, pas kuria turejau silpna 5, verikas buvo tikras isganymas- pas ji turejau 9. ir kur teisybe? ;| Kvatotis
Donatas Gudynas

Pasisakymų: 2

2007-07-30 12:45

man taip su lietuviu k. buvo. Pas viena mokytoja, kurios net pavardes neprisimenu, turejau 7, o tik pradejo destyti Strakauskaite, iskart 9 be jokiu didesniu pastangu.. nors nemanau, kad mano zinios, kai turejau 7 ir 9, buvo labai skirtingos.
2007-07-30 15:05

Strakauskaite dieviska mokytoja. Niekada negailedavo pazymiu ir neturedavo savo simpatiju. Šypsena
2007-07-30 17:52

Strakauskaite mokejo sudominti :up:, buvo labai reikli, atsimenu, kaip puikiai mus paruose 9 klases lietuviu kalbos egzaminui. Kiti visi devintokai musu klases prase uzrasu, atsimenu, kai buvau sarasa sudarius, kas po ko gales nusirasyti mano uzrasus Mirktelėti
Siaip kiekviena mokytoja prisimenu savotiskai: su Judickiene galejai labai fainiai pasneketi, Jurkynas mergaites vadino "mano meile", Mirktelėti, Cerniauskiene puikiai moke rasyti tekstu analizes, su ja buvo linksma, Zdancevicius buvo labai geranoriskas ir plepus ne cheminem temom teigiama prasme Kvatotis, Jurkyniene puikiai paruose istorijos egzaminui, griezta, reikli, motyvuojanti :up:
Edita Naidaite

2007-07-31 17:46

man jurkyniene irgi labai patiko. savo specialybes zinove is didziosios raides. zdancius, cerne - saviakai nerealus :up: :B
karkiene- :up: tik su ja labiau pabendraut reikia, isiklausyt i tai ka ji sako. nesuprasdavau ko ji verkia is rususku dainu, leidziamu per sena patefona, kai visa klase vos juoka sulaiko. o dabar jau viska suprantu. Šypsena
2007-07-31 18:40

kiekvienas mokytojas yra savaip fainas ir :up:, bet ir kiekvienas turi tas "kirvio" savybes Šypsena
m-u-x-a

Pasisakymų: 59

Sukurta temų: 2

2007-07-31 23:29

o kaip pvz Valiokiene,Valiokas,Stankeviciene? :up:? :down:?
[C] :T
m-u-x-a

2007-07-31 23:33

ai dar Šypsena
Gintare,tada tikriausiai sedejai pirmam suole kazkaip ydomiau apsirengus? Kvatotis 8)
Edita Naidaite

2007-08-01 07:32

suvaliokiene susidurt mokyklos laikais neteko. valiokas kaip valiokas- tuo viskas pasakyta Kvatotis o apie stankeviciene kaip pedagoge neturiu ka pasakyt nes ji manes nemoke , bet kaip zmogus ji nuostabi :up: Šypsena
2007-08-01 11:44

ištikrųjų man į mokyklą niekad nesinorėjo grįžt. Ne dėl to kad ten blogai buvo. Man universitete eina patyt gražiausi metai.
m-u-x-a

2007-08-02 14:34

palauk sulauksi mano amziaus kitaip kalbesi Kvatotis Liežuvis
Vitalijus Šinkariovas

Pasisakymų: 9

2007-08-03 08:25

Geriausia is vis nesimokyt nereikes nieko prisiminti, kaip tik ilgas atostogas Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-08-03 14:32

Na žinai tavo jau garbus amžius, kas žino kas nutiks kol iki taves užaugsiu. Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-08-03 14:32

Na žinai tavo jau garbus amžius, kas žino kas nutiks kol iki taves užaugsiu. Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Rimvydas Melsbakas

Pasisakymų: 3

2007-08-04 18:17

Sweiki :up: Pats taip pat maniau: baigsiu ta mokykla ir viskas Šypsena
Bet vis laikas nuo laiko prisimeni, juk 12 meteliu praleidom, tad visai malonu sugrįžti i tuos prisiminimus Šypsena Šypsena Šypsena
Mokytojai visi geri :up: :up: (nu man gal tokie papuole), tik nereikia tinget mokuntis, todel ir atsiranda tie blogieji mokytojai Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Sekmes...............
Iš viso įrašų: 129

Londonas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama