Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija (buv. K. Donelaičio vid. m - kla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 129

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 18:45
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-04 16:44

sveiki, norejau pasakyti, kad buvau sutikusi mokytoja Petrute Valiokiene, jei kas ja pamena Šypsena bent as tai lb gerai, nes ji buvo viena is geriausiu mokytoju mokykloje savo laiku Šypsena taigi. ji gyvena kur gyveno ir anksciau Darvino g. dbr truputeli serga depresija, tai manau, kad jai reikalinga musu visu draugyste ir parama Šypsena jei kas turesite laisva minutele ar siaip noro, aplankykite mokytoja, manau, kad jai tikrai bus lb daug dziaugsmo ir gyvenimas neatrdoys toks pilkas ir niurus. dekui Rimtuolis
Akvile Gencaite

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2007-09-15 23:47

visi laikai buvo geri kai su mokytojais gerai Kvatotis [C] :up: :up: :up: :up: :up: :up: Mirktelėti
Edita Naidaite

Pasisakymų: 14

2007-09-16 10:08

nelabai eina nuotrauka iziuret, bet jei akvile, tu esi ar buvai gencaite, butu malonu jei prisijungtum prie musu klases (12b, 1998) [Y] Šypsena
Edita Naidaite

Pasisakymų: 14

2007-09-16 10:09

vis tik nemazai metu prasimokem kartu, ir tu musu klasioke Mirktelėti
Akvile Gencaite

Pasisakymų: 10

2007-09-23 22:36

taip as ta pati Mirktelėti smagu kad dar prisimini :B
Genovaitė  Bartusevičiūtė

Pasisakymų: 1

2007-10-30 18:54

Turejau nuostabia lietuviu kalbos mokytoja-aukletoja. Jos deka siandiena i mane darbe kreipiasi bendradarbiai padeti teisingai paruosti rasta. Puikus buvo ir geografijos, rusu ,anglu kalbos mokytojai. Ne,as is ju gavau geras zinas,kurios man siandiena pravercia, jauciuosi pakyleta, kad zinau kazkiek daugiau nei mane supantys draugai.
Genovate, 11c, 1967 [Y]
2007-10-30 20:51

Visada prisiminsiu Mokytojus- Jurkyniene, Raulynaitiene, Cernauskiene, Scitnik ir savo aukletoja Lidija Eidukaitiene ir kitus. Be siu mokytoju mano mokyklos prisiminimai butu ne tokie geri kokie jie yra dabar. ACIU JUMS!
Ričardas Rutkauskas

Pasisakymų: 23

2007-11-02 22:35

Valiokas valdo :up:
Ričardas Rutkauskas

Pasisakymų: 23

2007-11-02 22:36

gal kas iveike ji kirstuku arba saskemis??? :B
2008-02-21 11:29

Nekenciu Romenkowos. Wisiska blogybe (Sutiksiu, atkersysiu Mirktelėti
Labai patiko Cernauskiene, Gutkoviene, Spangeviciene, Janusevskaja, Janulaityte ir daug kitu.. Tik jau Romenkowai tai gilia neapykanta laikau :down:
2008-03-05 02:56

Na pritariu, del matematikos, tai nelabai mokejo isdestyt dalyka :down: Sveikinimai Zdanceviciui :up: :handsup: Tik reiktu vel kada uzsukt i svecius, kad ikveptu toliau mokitis ja [Y]

Labai gerai prisimenu Jurkyna [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] Ir mus visas paneles, jo meiles [L] [L] [L]
Jovita Ruzgytė

Pasisakymų: 5

2008-03-16 17:46

Šilčiausi prisiminimai apie
mokytoją Raulynaitienę, jos savotišką humoro jausmą, tokius pasisakymus kaip - "matematika sunkus mokslas ir ne visiems suprantamas", jei apskaičiavus atsakymas turi būti "a", o gauni "b", klausia ar kokį Bronių įsižiūrėjus
mokytoją Zdansevičių, kuris aiškindavo ne tik "chemiškai", bet ir "ūkiškai"
mokytojus Jurkynus
mano auklėtojus Ziegoraitienę ir Viliušą. [email protected] [email protected] [email protected]
Mano pirmąją mokytoją Oną Lenkienę.
Jie mums vieninteliai... O jie mūsų kiek daug turėjo ir turi, ir vistiek susitikus kažkur nusišypso, pašnekina. Šypsena Šypsena

Ačiū už visas matematikos, lietuvių, chemijos, fizikos, istorijos, muzikos, dailės ir gyvenimo pamokas Jums!!!

Dar labai žaviuosi Irena Šunokiene, kuri kupina elegancijos, ji visada pasitempus, kartais griežta, bet ir jautri, ačiū Jums už tuos visus žingsnelius ir už tai, kad išmokėte mylėti šokį. Šypsena
2008-03-20 16:04

Man apie musu mokytojus tik geri prisiminimai.. [email protected] [email protected] [email protected]
Nors ir visko buvo, bet buvom vaikai ir viska priimdavom per daug asmeniskai, dbr kai jau paaugom, manau daugeliui is musu tas pyktis praejo, ir galiu netgi pasakyt aciu mokytojams uz ju grieztuma.. :up:

Isskirtinis ACIU mokytojui Jurkynui (nors jis taip ir liko man direktorium) Šypsena
Mokytojai Pasaulytei
Auklėtojoms Jasulevicienei, ir Karkienei
[email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected]
Inga Stiopina

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 3

2008-03-21 12:02

Kai mokiausi blogu mokytoju buvo daug. Jie verte mokintis... Taciau dabar tokiu jau neatsimenu Kvatotis Jie priverte ismokti. Didziulis aciu mokytojai Raulynaitienei. Ka ismokau tai matematika. Nors nebuvau pirmune, taciau universitete pirmas dvi sesijas del matematikos nesukau sau galvos, viskas jau buvo zinoma. ir teko mokinti kitus. Šypsena
Zinoma aukletoja puikus zmogus.
Daug padejo Pavaduotoja Strakauskaite. [email protected]
2008-04-12 10:14

Visada prisiminsiu Mokytojus- Jurkyniene, Raulynaitiene, Vasilaiuskine ,Cernauskiene, ir savo aukletoja pamirsau pavarde ir kitus. Be siu mokytoju mano mokyklos prisiminimai butu ne tokie geri kokie jie yra dabar. ACIU JUMS!
Liežuvis
Kaip prisiminsiu pavarde tai butinai [parasysiu Šypsena
na ji deste merginons darbus , gal kas atsimenate ?
aciu
Inga Stiopina

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 3

2008-04-12 14:09

Tai gal Matulioniene?
Kvatotis
2008-04-12 22:57

Tikrai tai Laima Matulioniene Šypsena
2008-04-12 22:58

Labai gerbiu sita mokytoja , lb ji man daug padejo moksluose , ir seip liuks daug geru zodziu Šypsena
Gintas Baukus

Pasisakymų: 28

Sukurta temų: 4

2008-04-30 03:00

Keista kai zmoguciai jaucia neapykanta mokytojams!(Neringos B.pasisakymas). Gal jie nesuprato ar nemokejo elgtis del tam tikroje situacijoje.
Manau galima isrinkti pati megstamiausia ir ta, kurio paprasciausiai nemegau.Kaip megstamiausia galiu pasirinkti O. Gurskiene(na visgi klases vadove) artimiausias ir liksmas zmogus buvo tuomet. O salta veida prisimenu Iesmantavicienes,deja!
Prisiminkim kas dabar moko gyventi??? Rimtuolis
gintare malskytė-viškelienė

Pasisakymų: 25

2008-04-30 09:06

o man patiko griezti bet teisingi- Strakauskaite, Verikas. :up: todel geriausiai moku literatura ir braizyba [Y]
Iš viso įrašų: 129

foto

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama