Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija (buv. K. Donelaičio vid. m - kla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 129

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 18:45
m-u-x-a

Pasisakymų: 59

Sukurta temų: 2

2008-04-30 11:29

moksliuke Kvatotis
gintare malskytė-viškelienė

Pasisakymų: 25

Sukurta temų: 0

2008-04-30 13:39

man tai komplimentas :B
vaida  umbrasiene

Pasisakymų: 2

2008-05-01 00:47

Smagu prisiminti kiekviena mokytoja , viena ar kitas paliko savo petsaka, SAUNUS LAIKAI BUVO-bet deja nevertini
Mano megstamiausi buvo Petrute Valiokiene , aukletoja -D.Karkiene, na bet rusu as nemokejau Kvatotis
o kaip ir nekoki prisiminimai sieja su pirma mokytoja Vilbikaitiene
aciu Verikui, Zakienei , Jurkynienei , Milhertienei ir v.k. [email protected]
Neegzistuojantis vartotojas
2008-05-06 14:13

o kas prisimenat anglu mokytoja Labaciauskiene? Šypsena nepamirsiu kai mus su klasioke popietineje pamainoje buvo uzrakinusi klaseje per neapsiziurejima.
gintare malskytė-viškelienė

Pasisakymų: 25

2008-05-07 09:21

o siaube!!!!!!!! labaciauskiene! greiciausiai ji tik mums ir deste Erzinti
Asta Lenktiene

Pasisakymų: 3

2008-05-13 16:26

Silciausi prisiminimai apie istorijos mokytoja Jurkyna kuris tais tarybiniais laikais sugebedavo parasyti 5 net uz antitarybine propaganda dabar nepraleidziu nei vieno vyno pristatymo vien del to kad dalyvauja sunus,linkiu buti tokiu puikiu kaip tevelis!ir aisku nuostabi lietuviu kalbos mokytoja Strakauskaite ,laimes jai...
Dalius Eismontas

Pasisakymų: 1

2008-07-31 08:24

BULIKAITE!!! lituaniste, taip nesekesi pas ja, kad net zmona lituaniste paemiau Šypsena
Gintas Baukus

Pasisakymų: 28

Sukurta temų: 4

2008-08-07 10:35

Daliau, idomiai pasakyta. Stai mokytojai ir tokia itaka padaro! Kvatotis
sonata pušinaitienė

Pasisakymų: 4

2008-08-10 10:26

ir vis gi,tai buvo pats geriausias laikas!aciu aukletojui Jurkymui,Murinui,nesenstanciai R.Valiokienei,Žakienei!Visam šauniam mokytoju kolektyvui!Sekmes jiems! [email protected] Šypsena Šypsena
2008-08-10 17:46

O mokyt. Palioniene, Zakiene, Jurkynas su Jurkyniene, mokykt.A.Kazkauskiene, o kokia muz. mokytoja ,,Saulute,,ir t.t...
negi isvardysi visus , jie juk buvo musu mokytojai,
Mes uzaugom gerais zmonemis, o tai svarbiausiai
Aciu uz uz geruma visiems, kurie moke mus
Jurate saule

Pasisakymų: 2

2008-08-16 12:33

Keista,bet niekada apie juos negalvoju,na gal tik prisimenu aukletoja-Judickiene. [Y]
Dalia K-G

Pasisakymų: 29

Sukurta temų: 9

2009-04-13 00:34

Gal ir keista,bet dažniau prisimenam tuos,kurie buvo reiklūs ir,svarbiausia-turėjo ką pasakyti.Nors,tada taip neatrodė....

Aš mielai prisimenu lituanistę Aldoną Kazlauskienę.Ir iškart pagalvojau,kiek klaidų padariau.

Ir,žinoma,auklėtoją.

Kęstutis Mickevicius

Pasisakymų: 9

2009-04-13 00:41

galiu visus prisiminti, bet daugiausia anekdotu, greiciausiai, buvo pas D. Karkiene...

Vytautas Daniliauskas

Pasisakymų: 19

2009-04-13 08:16

Nors ir daug metelių jau prabėgo , bet kaip nekeista prisimenu visus . Jaunystėj buvo nuoskaudų , bet su laiku imi ir supranti , kad jei nebūtų buvę mokytojų ir jie nebūtų mums perteikę savų žinių , o ir ragus aplaužę , gal šiandien ne vienam būtų sunku , nes daugelis tikrai nebuvo angelai . 

virginija Klastaityte-Brazauskiene

Pasisakymų: 4

2009-04-13 13:49

Keista tokia tema kalbeti,geriausias,blogiausias,jie juk visi mus moke,taip pat ir musu vaikus,taip kad ju pamirsti neimanoma,tik vienus daugiau kitus maziau-ir jiems visiems galime pasakyti aciu uz suteiktas zinias,ir palinketi stiprybes ir sveikatos mokant sekancias kartas........

Gintas Baukus

Pasisakymų: 28

Sukurta temų: 4

2009-04-18 11:01

Miela Virgute,Cia  eina kalba apie mokytojus ,kuriuos kiekvienas prisimename kaip viena geriausiu ir mokytoja,kurio nenoretum net sutikti.Yra buve pas kiekviena manau ne tik graziu situaciju,bet ir kurjozisku,nemaloniu ir t.t.Be abejo istarti nepatikusio mokytojo pavarde ne kiekvienas gali,gal ir nereiketu,bet drasesni zmogiukai gali viska! Šypsena

Rasa Bičkovienė

Pasisakymų: 3

2009-05-09 19:01

Neturejau as megstamo mokytojo ir tuo metu jie man visi blogi buvo , mokytis nesugebejau dalyvaut eskursijoi ar zygi neturejau pinigu ,keli sasiuviniai ir tai niekam nerupejo. O dabar kaip mano vaikai gerais pazymiais baige mokykla ,baige univirsitetus,daug metu buvau klases komitete oi koki geri mokytojai mano vaikams .As suprantu juos su gerais mokiniais vargo nera ,bet is blogu mokiniu ir geri uzuga TAIP kaip AS

vilija kuiziniene

Pasisakymų: 5

2009-05-14 22:17

buvo daug geru;Kazlauskiene,Mikutaitis,Bielkinas ir kiti-malonu prisiminti

Edita Šėporaitienė

Pasisakymų: 6

2009-05-22 13:41

Pritariu Rasai. Man ir taip. Auklėtojas Viliušas tuo tarpu atrodė pats fainiausias, dabar ir nuomonės nekeičiu. Čia turbūt dėl to kad fizinį jis dėsto. O šiaip tai kiekvienas mokytojas atrodė kaip baubas o dar namų darbų užduodavo  Čia normalu esant tokiam amžiui. Universitete į viska kitaip pradedi žiūrėt. Kai niekas nespiria į gerą vietą Šypsena , kad eit mokintis pats supranti kas tau svarbiau.

Jūratė Leonavičiūtė

Pasisakymų: 1

2009-05-28 21:44

aš niekad nepamiršiu mokytojos Černiauskienėspati nuostabiausia mokytoja

Iš viso įrašų: 129

Barselona, 2009 m...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]