Kauno "Santaros" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 192

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 14:19
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 14:19

blogiausi prisiminimai apie pranckuniene, kuri bedestydama apie Rusijos imperija 100m apsiriko Rimtuolis
Jurga Ch-Bickauskaite

Pasisakymų: 29

Sukurta temų: 2

2007-07-10 14:38

Geriausia mokytoja Vėterienė,todėl kad buvo griežta,bet gera ir įdomi mokytoja :up:
2007-07-10 16:49

man geriausia srodnikoviene, nes penktoj klasej liepe Three Men in The Boat originalo kalba perskaityt ir tuos, kurie nebuvo perskaite, ateiviais, ozkom ir plerzom isvadino, o po to visi angliskai laisvai kalbejom ir, manau, dabar dar kalbam Kvatotis
Izabele Romanovaite

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-07-11 19:47

neimanoma pasakyt geriausias/blogiausias. su kiekvienu mokytoju/a buvo ir geru ir blogu akimirku...
2007-07-11 22:56

lyngyte feeeeeeeee
dautartiene ydomi tokia Šypsena
veteriene :up:
anglu mokytoja sviesiais plaukais (ne zaba) .. pamirsau pavarde ji jau nebedirba
irgi :up:
JURGITA PRAŠPILIAUSKAITĖ-BAČANSKIENĖ

Pasisakymų: 1

2007-07-12 00:37

visi prisiminimai neblogi, blogieji tiesiog neisliko. Kvatotis
2007-07-12 15:27

as tai net napmirshau tas mokytojas ar mokytojus, gyvenu toliau ir nesitengiu ju prisimint, bet manau geriausias mokytojas tai buvo chemikas(nepamenu pavardes o:o gal Nomedas ar buvo toks ? ;| ) :up:
2007-07-12 15:29

*pamirshau
Donatas Aleksandravičius

Pasisakymų: 2

2007-07-12 15:33

hehe jo chemikas nomedas buvo jėga! gerai pakeldavo nuotaiką per savo pamokas. o šiaip teisingai čia kažkas pastebėjo. visi mokytojai buvo ir geri ir blogi. žiūrint čia iš kurios pusės vertinant

--
Šitas pasisakymas yra mano asmeninė nuomonė!

Justinas Grinkevičius

Pasisakymų: 14

2007-07-12 22:42

Dabar, zvelgiant y praeity, daug kas atrodo juokinga ir nereiksminga, bet mokyklos laikais, labai nepatiko Dautartiene,
su savo kaprizais ir isterijom. Maloniai buvau nustebintas, kai pradejo mokyti Pranckuniene, ji ziurejo y mokinius kaip y zmones, o ne kaip y darbo objektus 8)
Audrius Kmita

2007-07-13 00:13

pritariu justinui :up:
Jurga Ch-Bickauskaite

Pasisakymų: 29

Sukurta temų: 2

2007-07-13 21:18

O atsimeat kas nors Noreikaite??? Kvatotis Kvatotis Kvatotis,tokio zmogaus nenoreciau gyvenime niekad sutikti,gerai kad neilgai istorija deste [D]
2007-07-14 20:41

As tai daug pavardziu pamirsusi Nuliūdes senatve Kvatotis O Dautartiene tai cia biologijos? Mecinskiene dar dirba?
Man tai irgi dauguma liko tik geru prisiminimu, o Chemikas tai super buvo tikrai tik gaila, kad mazai deste, dar po mokyklos teko su juo pabendrauti kelta kartu Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-07-16 07:10

i mokykla niekad nenoreciau gryzti!!Šypsena) o biologijos mokytoja visai faina buvo, su sawo senovisku mastymu, bet gera moteriskeŠypsena) rybnikova labai gera buvo...net keturis kartus ta pati eilerasti buvo galima atsiskaitinet per menesi ir kiekviena kart gaut 10 kaip us geraŠypsena)...Šypsena) tada buvo visi blogi mokytojai, dabar nuoskaudu niekam nebeliko!
Darius Jarašūnas

Pasisakymų: 5

2007-07-16 18:15

biologijos mokytoja :up:superine buvo, man patiko jos klausyti gyvenimisku patarimu-istoriju.
Nuoskaudos kaip ir nejauciu, tik juokinga kad kaikurie mokytojai apsimeta kad nemato Kvatotis Kvatotis
2007-07-16 20:33

na man asmeniškai nepatikdavo iš mokytojų pusės toks reiškinys kaip klasės numylėtiniai, tarkim jei aš gerai parašau kokį darbą (kažkodėl nebuvau mėgstamiausias jos mokinys) tai visada klausdavo nuo ko nusirašiau arba kas padėjo, o va numylėtinis tokiu erezijų prirašė, tai nors pati mokytoja pripažino, kad nesamanių prirašyta“ BET JI NEGALI GI JO VIDURKIO GADINT“ tai finale parašė 9 [D] kas atspės apie kuria čia mokytoja?
Donatas Aleksandravičius

2007-07-16 22:04

tai kad daug tokių mokytojų buvo su savo numylėtiniais ;|
O Noreikaitė tai ilgai dėstė dar ir šiaip tai visai liuks mokytoja buvo :B

--
Šitas pasisakymas yra mano asmeninė nuomonė!

2007-07-16 23:54

Gytautas C. , 2003m. 4A nu nu ir kokia cia tokia mokytoja????
2007-07-17 13:31

man patys sauniausi mokytojai buvo veteriene, srodnikoviene ir kvietinskas... super mokytojais galeciau pavadinti :up: [email protected] Šypsena
2007-07-17 14:03

man tai irgi kazkaip neliko jokiu blogu prisiminimu [N] grizti i mokykla nenoreciau, bet kad ten buvo blogai tikrai nepasakyciau Šypsena ir vis tik geriausi prisiminimai isliko apie matematike Aukscioniene [email protected] [Y]
Iš viso įrašų: 192

Foto

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama