Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas...

Kauno "Varpo" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 60

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 17:49
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 17:49

Patys geriausi buvo tie,kurie net kontrolini darba sugebedavo padaryt idomu ir nesukeldavo streso, kurie turedavo ir šiaip apie ka pakalbet, ne tik savo disciplina, kurie nepajusdavo keršto,jei per šimtadienį būdavo parodijuojami.
2007-07-11 10:21

Ai jau nepamenu Kvatotis koks dabar jau skirtumas po desimt metu Kvatotis
Virginijus Starkus

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-11 18:46

ei, Rokai, kaip cia taip jau nieko nepameni...? :B juk visas dziaugsmas ir slypi prisiminimuose... Mirktelėti
2007-07-12 11:49

kazkaip nepamenu....kas atrode blogas, po tiek metu pasirode kitoks, o geruosius vel is kitos puses pamatai....
Bet manau, kad Gintaras teisus - humoro jausmas svarbus. Faina, kai galima i situacija pazvelgti kitu kampu, o ne tiesmukiskai aiskinti disciplina.
Jurgita Ivanauskaite

2007-07-12 12:32

sveiki Šypsena

kazkaip baigus mokykla mano nuomone labai nepasikeite. vertus prisiminti galeciau tik ant kokiu 2 pirstu suskaiciuoti... o kiti? ai, lyg ir dirbo savo darba, kaip ir bankininkai, pardavejai ir t.t. manau, kad norint buti mokytoju, reikia tureti tam tikru savybiu, nes bet kaip dirbdamas su vaikais gali net suluosinti juos moraliskai ;|
as netureciau tiek nei kantrybes, nei atsakomybes, nei fantazijos dirbti mokytoja :B
Jurate Liutvinskaite

2007-07-12 17:03

Kaip ydomiai cia visi nebepamena ;|
Jurate Liutvinskaite

2007-07-12 17:11

Ups , norejau daugiau parasyti! Erzinti As pamenu beveik visus gimnazijos mokytojus. Gavaudaug is kiekvieno ju ziniu, ne tik apie destoma dalyka, bet ir bendru gyvenimui reikalingu , tik patirtimi isigyjamu ziniu. Negaliu pasakyti kuris buvo blogas ar geras, tokios emblemos klijuojamos tiktai vaikysteje, kai kurie mokytojai buvo savotiski, bet argi ne per ta ju "savotiskuma" mes ir tapome tokie , kokie esame?! Nezinau kaip jums, bet man tai norisi nuosirdziai padekoti jiems visiems, uz istverme ir pasiaukojima.Galbut man pasiseke gauti visus geriausius mokytojus, o galbut as atradau geri visuose, kas cia zino, bet jie visi geriausi! :up:
2007-07-12 20:36

Ir as visus pamenu Šypsena Vienus geriau, kitus prasciau. Bet tuos, kurie padare itakos man kaip asmenybei, ant vienos rankos pirstu galima suskaiciuoti. Jie sugebejo isiklausyti ir suprasti jauno zmogaus sielos virpesius. Apie juos gan daznai pagalvoju ir mielai susitikciau arbatos puodeliui.

O, kaip Jurga sake, blogu nebuna. Tiesiog tie, kuriems nepasiseke atrasti saves siam gyvenime. Tai nelaimingi zmones Nuliūdes
Svajūnas Bernotas

Pasisakymų: 7

2007-07-13 15:14

fizikui Bagdonui lygiu nebuvo Šypsena
Adas Šliteris

Pasisakymų: 4

2007-07-13 16:11

Uhu - Bagdonas rulez
Birutė Kuprienė

Pasisakymų: 6

2007-07-16 10:26

Jooo Bagdonas kietas mokytojas buvo, pritariu kolegoms [Y] ir dar vis prisimenu šviesaus atminimo matematikos mokytoją Ritonę, tai buvo vienintelė mokytoja, kuri mane "pralaužė" matematikoje. Labai gaila kad netenkam tokių žmonių, kurie nuoširdžiai dirba savo darbą, o ne dirba tam, kad algą gautų.
2007-07-16 13:56

Pamenu Deivi, pamenu, bet prisiminimais gyvas nebusi kol kas... Buvo visko... Bet negaleciau isskirt nei vieno... Dauguma vargo su mumis ir tiek Šypsena
2007-07-22 18:31

Kruglinskas 4ever Šypsena
Gintaras Kušleika

2007-07-25 02:18

Geriausi tai Kruglinskas ir seniai seniai (turbut) ten dirbus istorike Deobald. Pastaroji isvis geriausia mano matyta pedagoge EVER.
Rūta Žimkevičiūtė

Sukurta temų: 1

2007-07-29 17:11

Kai mokiaus mokykloj atrode kad tik vienas ar du is ju yra neblogi, o visi kiti blogiausi, nes neleido daryti tai ka norejau daryti ir nepateisino mano elgesio, o dabar praejus kiek laikui gera prisiminti juos visus, nei vienas neesam idealus ir ne visi atrandame gyvenime megstama veikla, siaip ar taip svarbiausia ,kad jie stengesi gal ne visi dave tiek reikiamu ziniu kiek turejo duoti,bet dave kitu dalyku reikalingu taip pat einant gyvenimo keliu... o ir paties nebuvo galvoj tai kas turejo buti...pasiilgstu tu laiku.... Rimtuolis
Elvyra Leonaviciene

Pasisakymų: 1

2007-08-06 13:23

ko vyrai apie Gyli nešneka. Iš kai kuriu tešlių vyrus padarė. o istoriją Rukaite irgi gerai pateikdavo. Blogi??? Matyt tie kurių dalykuose tingėjom arba dalykas prieštaravo prigimčiai
Svajūnas Bernotas

2007-08-09 15:32

Arturai G., nu kur tau Rukaite bloga bus, kai ji tavo klases aukletoja buvo Kvatotis
Birutė Kuprienė

2007-08-09 15:55

Oi Jurgita, mano taip pat buvo aukletoja [Y] Ji man nepatiko kaip zmogus, sutinku, kad savo dalyka ji gerai ismane ir mokejo ji perteikti imliem mokiniam. Bet jei mokinys buvo silpnesnis kituose dalykuose, tai ir pas ja rezultatu geresniu nereikejo tiketis [Y]
Svajūnas Bernotas

2007-08-09 16:59

Birute, nu pries ja as nieko pries neturiu, ji su manim graziai elgesi ir nekankino jei tingejau ar kai kas nepatikdavo Šypsena
Birutė Kuprienė

2007-08-09 21:32

Jurgita, galbut, as tikrai nieko nesakau [N] bet man teko savo kailiu patirti, todel ir pasisakiau dabar garsiai [Y] Mirktelėti siaip piktumo nelaikau nei vienam mokytojui, juk daug kas priklause ir nuo manes pacios, jei jau tingejau, tai nieko ir nesigavo Mirktelėti visada taip buna, kad po daug metu pagalvoji - o kad sugrazinus tuos laikus atgal, as elgciausi visai kitaip...bet....saukstai po pietu Rimtuolis o dabar tik savo vaikams gali papasakot, kaip nederetu elgtis, kad veliau nereiktu gailetis... Mirktelėti
Iš viso įrašų: 60

geri laikai...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama