Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas...

Kauno "Varpo" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 60

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 17:49
Ignas Beleckas

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2007-08-11 23:05

tu teisi..,Bicka Mirktelėti
Ignas Beleckas

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2007-08-11 23:09

Na,o man labiausiai patiko Baltrūnienė ir Gilys Šypsena .o ko nemėgau,tai Simonavičienės Erzinti
Tomas Žumbakis

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-08-13 07:58

dabar visi geri mokytojai, nes jau nieko negali itakot Šypsena
o siaip kadangi nekenciau lietuviu kalbos tai ir atitinkamai mokytoju...
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-13 14:15

Tikrai.....kaip jau cia taip nepamenat....
As nepatikusiu nevardinsiu, nes mano sesuo dar mokinasi, tai jos vis paklausia ar tik ne Jurgos sesuo busi? Šypsena
Aisku, buvo tokiu, kurie nepatiko. Vieni nepatiko kaip zmones, kiti kaip pedagogai.
Bet blogai nebuvo, nes galiu prisiminti daugiau patikusiu, nei atvirsciai.
Man mokytoju mokytoja buvo matematike Vaickuniene! Neleido nesimokinti! :up:
Vilma Jonėnaitė

Pasisakymų: 3

2007-08-14 18:32

Na, kas as galiu pasakyti... Zmogus as toks, kuris blogu prisiminimu nelaiko, tai apie blogus nekalbesiu, nes, kaip kazkas minejo, tai zmones, kurie tiesiog dirbo darba, bet be jausmo. Todel ju tik pagaileti galima, kaip sunku ka nors gyvenime daryti be meiles... Nuliūdes
Vilma Jonėnaitė

Pasisakymų: 3

2007-08-14 18:39

oi, as dar nebaigiau... Šypsena O zmones, kuriems ir siandien jauciu didele pagarba, tai, visu pirma, psichologe Laskiene, lituanistes Lasauskiene ir Kazokeviciene ir netgi ta pati Vaickuniene, su kuria mes ne retai zaibuodavom viena i kita, manau nemazai savo dusios mums visiems atidave.
2007-08-14 20:28

Oi kaip smagu jus cia matyti....
Net keista...
Mirktelėti
Ignas Vaitkevicius

Pasisakymų: 1

2007-08-27 20:52

Net nežinau, mokytojas turi mokyt, bet ne tik disciplinos, o ir svarbiausių gyvenimo pamokų. Turi ruošti savarankiškam gyvenimiškų problemų sprendimui. Gimnazijoj mokiausi trumpai - paskutiniuosius dvejus mokyklinius metus, ir sutikau čia visokių: ir šmaikščių, ir griežtų, ir piktų, ir netgi kvailų mokytojų. O daugiausiai turbūt davė tie, kurie mane vertino pagal mano poelgius. Jei elgdavausi atsakingai, tai ir su manimi šnekėdavo kaip su suaugusiu, ir atvirkščiai. Bet tokių daug nebuvo. O mokytojų-draugų neteko sutikt. Gal ir gerai.?!
2007-08-28 11:06

Grazi mokytoja yra visada geriausia mokytoja, kadangi sugeba sutelkti demesi i save o ne pro langa Mirktelėti ...ir kaip gi jos pavarde.... ka ji deste?.... Rimtuolis
2007-08-29 08:37

O man tai number one buvo dvi mokytojos, tai Simonaviciene ir Baltruniene! Šypsena Tai zmones sugebantis ne tik puikiai isaiskinti savo destomus dalykus, bet ir puikus zmones! Visuomet mielai eidavau i sias pamokas, nes visuomet budavo idomios. Nors lietuviu kalbos ir nemegdavau, bei prastai man ji sekdavosi, bet si pamoka (zinoma del mokytojos gabumu) mane zavedavo. Sios dvi mokytojos visuomet elgdavosi kaip su suaugusiu. Aciu joms! Šypsena
Dar viena mokytoja buvo labai idomi asmenybe, deja nebepamenu jos pavardes. Bet ji deste anglu kalba. Ji buvo rusu tautybes mokytoja ir pamokos vykdavo anglu-rusu kalba Šypsena Ismoke mazai, bet pamokos ziauriai idomios budavo. Siaip kaip zmogus irgi supppper Šypsena
Svajūnas Bernotas

Pasisakymų: 7

2007-08-29 08:52

Sutinku Baltruniene nuostabus zmogus ir gera mokytoja.
2007-08-29 09:21

oi dar prisiminiau viena mokytoja, nusipelniusi chemike Papeckaite ar Pakrosnaite.... jai net nereikia komentaru Kvatotis
2007-08-31 22:38

Nenoriu pasirodyt pensininku, bet apie Pakrosnaitę arba gerai, arba nieko-jau a.a. Nuliūdes
2007-09-01 16:47

Tikrai taip dėl chemikės. Ir jau seniai Nuliūdes
2007-09-03 10:47

Ups sorry, as nieko nezinojau...
2007-09-06 11:34

Ta angliste buvvo Shenshina, ji Piterio kalbu instituta baigusi, is manes vokiecio anglista padare Kvatotis
Svajūnas Bernotas

Pasisakymų: 7

2007-09-07 16:57

Joooo... as gal jau per sena Kvatotis , kad jokiu Papeckaiciu ir Shenshinu nepamenu [N] Šypsena
2007-09-10 20:00

apie mokytojus... Deobald. Zmogus, mokejes ismokinti objektyvaus poziurio i viska, kas vyko pries tai, dabar ir PO musu. Gerbdama sunku pedagogu darba negaliu isskirti kazko vieno, kas nebutu patike, velnias, mes buvom ziaurus zmones, vaikai...Bet kas prisimena, tai neistrinsi - istorike Deobald.
Beje, jei ne kategoriskas ir nelankstus charakteris, tai is Bartasiaus butu galima pastatyti "amzinaji" fizikos varikli...Šypsena kai pagalvoju, jei jis suzinotu, kad "perestukininke" Vaicaityte baigusi mokykla po keturiu metu rase kursini darba is kvantines mechanikos ir be galo buvo susidomejusi Niutono asmenybe, turbut isvirstu is koto... matyt, vis delto kai kas is "ikaltu" formuliu buvo giliai isireze..dekui, praverteŠypsena
2007-09-10 20:43

eik tu sau, Onute, mes pasirodo ta pacia sule baigem KvatotisKvatotisKvatotis
mazas tas pasaulis Mirktelėti
ai sita, Popas dabar sedi svietimo skyriuje, teko bendrauti pernai per viena akcija su mokyklomis, tai prisimine mane, saka, ai cia tu, is tos pagarsejusios futbolistu klases Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-09-11 17:18

Kruglinskas nemirtingas Mirktelėti

Bet kas per ziurke Simonaviciene buvo tai baisu, slykstesnio zmogaus nesu sutikes... Erzinti
Iš viso įrašų: 60

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama