Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas...

Kauno "Varpo" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 60

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 17:49
Ignas Beleckas

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2007-09-12 16:20

Pilnai sutinku... [Y] Aš taip pat nebuvau sutikusi bjauresnės mokytojos,kaip Simonavičienė Erzinti
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-16 14:39

Šypsena geras, Arturai, va cia tai prikolasŠypsena
kazkodel atpazinau net ir su salmuŠypsena B)
2007-10-08 14:19

Jei jau prakalbome apie mokytojus....sutinku su Vilma pykcio ir as nekaupiu, bet gaila tik vieno,kad gatveje sutikus ne visi sugeba pasakyti paprasta zodeli"labas", nebutina prisiminti mane,bent jau as prisimenu juos,tad nors truputelis mandagumo butu malonu.
2007-10-10 16:52

As tai del Shenshinos nuoskauda jauciu...Gaila praleistu mokykloj metu be normaliu anglu kalbos pagrindu Nuliūdes Ko jau ko, bet ji tikrai nieko gero neismoke. Kiek ismokau - tai tik savarankiskai jau po mokyklos.
O is gerosios puses atmintin istrige mokytojai: jau mineta istorike Deobald, taip pat fizikos mokytojas Martynaitis :up: Man taip pat visad miela musu busvusi aukletoja, kuno kulturos mokytoja R.Misiene.
Vilma Jonėnaitė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-10-11 01:01

Nu jau nebegaliu nepasakyti, kai apie Martynaiti paskaiciau. Kai mokytojas nuolat kartoja, kad kai pas merginas ilgas plaukas, tai trumpas protas, ka galima apie ji pasakyti? Tik kai viena syki jo paklausiau, kad jei isvis plauku nelabai yra, tai kaip tada su protu, tai uzsitraukiau jo nemalone kazkodel Šypsena O angliste Zensina tai man visai faina buvo. Ir apie "spartsmenus" suzinojom, o apie Leningrado grozi tai jau visi turetumem zinoti Šypsena Bent jau smagios pamokos tai tikrai budavo...
2007-10-11 13:11

Dar prisiminiau Bobrova. Tiesiog faina mokytoja buvo ir beje susitikus gatveje bet visada prisimena, pasisveikina ir pakalba. Gerbiu tokius zmones :up:
2007-10-13 23:06

.....del nesisveikinimo turejau galvoje butent lietuviu kalbos mokytoja Dailidaviciene, gerai pagalvojus ir prisiminus mokyklos laikus, ji ir tada nesisveikindavo,tiesiog apsimesdavo,jog nemato...turbut nebuvaus jos numyletiniu sarase 8)
.....Ida Lukosiene-tai zmogelis kuri prisimenu su pagarba, ji isliko tokia kokia yra-man draugu,kazkam-mokytoja ir mama.Tikrai idomus zmogus su kuriuo vis dar palaikom rysi.
2007-10-15 16:37

Na mokytoja Dailidaviciene is vis nemego sveikintis koridoriuje ar gatveje Šypsena Ir tai visiskai nepriklause nuo to ar esi numyletinis, ar ne Šypsena Kiek pamenu ji visada ir sakydavo, kad su ja nesisveikintume.
Svajūnas Bernotas

Pasisakymų: 7

2007-10-15 17:12

Toks ispudis, kad jusu gyvenime nera svarbesniu dalyku, nei tai ar buve mokytojai sveikinasi ar ne. O tai beda, tu pasakei labas, o ta neatsake, manau del to turetumet naktim nemiegoti ir sielotis Kvatotis
Jurgita Ivanauskaite

Pasisakymų: 2

2007-10-16 11:38

o, as prisiminiau matematike -iute (nepamenu pavardes... geda) jaunute tokia atejo tik po studiju, idealiste buvo. ji net pamelynuodavo is piktumo kai nesimokydavom ar erzindavom Liežuvis o dabar susitike pasikalbam kaip drauges, apie vaikus pasipasakojam :up: o tada ji buvo vienintele, kuri mane paaugle izeide, kad nesimokau matematikos, mazdaug "kas is taves isaugs, nieko gero is taves nebus..." dabar pasijuokiam is to Kvatotis kazkoks zmogus vis delto esu, ir, manau, visai ne blogas Kvatotis
2007-10-16 20:43

niekas ir nesiseloja ir naktimis miegu gerai...tik as gyvenu prie pat tos mokyklos kur ji praeina kas ryta ir keistai manes nemato...tad pasakiau ka galvoju, del to sau galvos nesuku.....cia kazkas tokia tema pasiule i ja ir atsakiau tai ka manau
2007-11-22 00:35

Geras kad prisiminete Shenshina Šypsena Faina buvo mokytoja Šypsena apie peterburga tik ir pasakodavo + apie maskva...
ir ne anglu, bet rusu kalbos daugiau pramokome...

Pakrosnaite (amžinatilsį) buvo gera, bet mes jos neklausem...
Gylys supermenas Šypsena bachuru baubas Šypsena
Simanaviciene cool... gali pasakoti apie literatura nonstop...
Stankeviciene.... gyvunu motina Šypsena buvo cool biologija Šypsena lauzdavo kaip nezinau kas Šypsena
Kaip pagalvoji visi mokytojai buvo faini...
2007-11-23 11:36

Iš Martynaičio kažkaip neteko niekad nieko apie plaukus ir protą išgirsti [D] Kvatotis Būčiau aš jam atšovus už tokius komentarus Erzinti
2008-01-12 01:43

o man fizike "patiko","uzsisedusi buvo, iki siol prisimenu :B.... kaip jos pavarde.... ai, su prietrankom stengiuosi nebendrauti ir greiciau juos pamirsti Mirktelėti
tai ji man 11 klasej, jau tikram baxurui :B
liepe mama atsivesti Kvatotis Kvatotis
kai neatsivedziau- tada sako teva Kvatotis Kvatotis Kvatotis
tevas sako, pats ten issiaiskink Mirktelėti
tai fizike manes pora savaiciui i pamokas nepriimdavo- smagu prisiminti, vaiksciodavau po rajona, ledu nusipirkddavau
:B
tik viena karta direktore uzlupo bludijanti ir atitempe i fizika- kazkaip atrodo kad fizike gavo velniu, nes be jokiu tevu prieme atgal i pamokas Mirktelėti
Ignas Beleckas

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2008-01-13 14:20

Kvatotis Kvatotis Kvatotis..,geras....
2008-02-27 21:01

Buvo toks chemijos mokytojas kokioj 6-7 klasej. Net nezinau pavardes-garbanotas, neilgai dirbo. Musu klasej kazkodel buvo vadinamas Plyta. Gerokai issiblaskes tipas. Baige syki pamoka ir isejo portfeli palikes. Mes, zinoma, sugalvojom ji paslept. Praejo gal puse sekancios pamokos ir ivirsta per duris visas paraudes nuo ieskojimo. Neilgai tylejom, atidavem, bet juoko buvo visai dienai Šypsena
Birutė Kuprienė

Pasisakymų: 6

2008-02-28 09:04

O ne su "zapuku" jis vazinejo???? ;| jei tas pats, tai as pas ji sauniai atsakinedavau zodziu skaitydama nuo atverstos knygos ant jo stalo Kvatotis [Y]
2008-03-01 23:07

Šypsena
blemba, dabar nesakysiu, kurio, nes tikriausiai dar gali paskaityti pats netycia ir man butu..., bet su klasioke desimtoj klasej po visa Dainavos rajona buvom sarzuota jo nuotrauka ant stulpu troleibuso stotelese iskabineje su uzrasu "paieskomas"...Šypsena uz ka? buvo uz kaŠypsenaŠypsenaŠypsena
2008-03-01 23:12

jeigu kas atsimena nuotraukas is literaturos vadoveliu, tai buvo panasus (yra?) i rasytoja A. A. Jonyna...
Šypsena)
2008-03-03 15:27

mano patys blogiausi prisiminimai apie biologę Stankevičienę Erzinti atsimenu, po mokyklos baigimo važiavau Varpo gatve, o ji ėjo po pamokų. nesusilaikiau nepadidinus greičio prie balos Erzinti negražu, žinau, bet taip gera ant širdelės buvo :devil:
o labiausiai dabar patinka buvęs auklėtojas Krivoūsas - nors mokykloj mirtinas priešas buvo, vos ne kas savaitę ateidavo ir sakydavo "šiandien tarp 19.00 ir 19.30 laukiu mamos skambučio"
bet ne iš blogos valios jis taip, nelabai pavyzdinga buvau Šypsena
Iš viso įrašų: 60

Superegliaus akse..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama