Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 42

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-12 00:45
Jurgis Karbauskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 2

2007-07-12 00:45

Visi mokytojai geri, nes Jų darbas sunkesnis nei seme :down: ir daugiau nėra ką komentuot.... Beprasmis klausimas. (akmuo adminui kuris tokią temą įmetė... gal jis pats tegu pabando mokytoju padirbėt)..... :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: Liežuvis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-12 11:09

Palaikau Jurgi K. :up:
Mantas Vaičiūnas

Sukurta temų: 0

2007-07-12 18:12

Gal ir sunkus tas darbas, bet tikrai yra ir sunkesniu. Be to nieks nevercia tokios specialybes rinktis.
Sigute Mikas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-07-13 04:17

sveikuciai visi Šypsena Jurgi, taves tai net pazint nebeina Kvatotis O man is Naujalines, tai ne tiek, kad geriausi, bet uzsifiksavo tie, kuriu deka kazka atsimenu ir dabar Šypsena
Pranciskus Beinaris

2007-07-14 17:21

Zdrw chiebryte, taip sakant tema ne tema, o be to dar jurgis i tarpuaki pavaisino admina, tad nera prabangos apie tai gaisintis.... O siaip malonu veizeti klikinancius klapiaturas juozelynes naujaliecius... [Y] Mirktelėti
audra opulskyte

2007-07-18 22:31

kaip zavu Šypsena naujalinukai vienijasi Mirktelėti
Judita vasiliauskaite

Pasisakymų: 3

2007-07-21 13:58

pats geriausias mokytojas buvo Banys,kur istorija deste.......Ir matematike Jankauskaite...........Siuos mokytojus atsimenu su pagarba.........Liuks...........Ir gerai ismokino ir kaip zmones labai faini........... :up: :up: :up: Šypsena Šypsena
Marijus Vasciula

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 2

2007-07-22 23:10

blemba blemba, ziuriu i visus ir nieko nebepazystu Nuliūdes
2007-07-24 12:02

Nepergyvenk Jurgita P., as irgi nelabai ka is cia pasisakiusiu pazystu. Kvatotis Mat ne vieni metai mus skiria. B) O del mokytoju, tai as sutinku su Judita V. - Banys (istorijos mokytojas) buvo ne tik mokytojas, bet pirmiausia - zmogus. Ir mokiniu nei vieno nelaike kazkokiu prastesniu ar zemesnio lygio. Bendraudavo kaip su sau lygiu zmogum, o tai ir vaikas budamas vertini. :up:
audra opulskyte

2007-07-30 12:50

aš kaip dar beimokanti Naujalinukė galiu pasakyt, kad mūsų mokykloje dirba tikri auksiukai Mirktelėti galbūt muzikiniuose dalykuose norėtųsi permainų, visgi kai kurie mokytojai , deja, nėra pajėgūs būti šiuolaikiškais ir laikosi savo konservatyvių pažiūrų...o šiaip tai pagarba jiems už tai,kad veda mus į muziką Mirktelėti))
Mantas Vaičiūnas

2007-07-30 18:59

As kiek pamenu tai mano laikais tu vedanciu i muzika buvo tik vienas kitas. Kiti vesdavo i nezinau kur Šypsena))))))))
Sigute Mikas

Pasisakymų: 5

2007-07-30 21:04

jo, Kvatotis pritariu Mantui Šypsena buti profesionalu visapusiskai yra velniskai sunku.
2007-08-17 17:03

Man pasiseke, as turejau tikrai daug geru mokytoju Šypsena
2007-08-17 17:04

o i blogus demesio nekreipiau :B
tegu savo nervus patys ir gadinasi Kvatotis

o speco mokytoja dabar vos ne geriausia drauge Pabučiuoti [email protected]
2007-08-22 09:54

Man geriausi prisiminimai isliko apie A.A. Blažiene (lietuvių k.) mokytoją.
Robertas Vasiliauskas

Pasisakymų: 4

2007-08-27 18:58

Pranciskau "no shit" 10000 metu Šypsena kaip Dange issilaikiusi?.....

Del mokytoju,, hm buvo ten ju fainu ir nelabai. Jo banys buvo atominis
2007-08-27 20:31

As uz tevely! Tai yra BANYS.....

Tadas :up:
Robertas Vasiliauskas

Pasisakymų: 4

2007-08-31 00:28

Beje o kaip Brilius, dar dirba?

RV
Kipras Juknevičius

2007-09-28 21:18

Brilius dar dirbo mano laikais, bet vienu metu buvo isiveles i skandala kad atsisake kazkuriai klasei destyt harmonija neva del to kad ten totalus debilai buvo ir jis nemate vilties savo unikaliais nokymo metodais kazko ismokyti, todel "susirgo" ar kas jam ten buvo atsitike. asmeniskai labai patiko pas ji instrumentuote
2007-10-05 14:54

cia su mano klase buvo, ash atsiprasau bet ne mes buvom tatalus debilai, o jis. Kaip gali mokytojas sugebet likus 2 men. iki semestro galo susirgti del to kad mokiniai tipo nieko nesupranta, kai pas mus klase gan visa gabi buvo, cia tu Kiprai visai ne i tema,, ir tiem kam truko pazymiu surasyti dvejetus, taip man vietoje turejusio isheiti 10 ishejo 6, pas ji harmonijoje nera aiskios sistemos, jis net neturedavo aiskaus mokymo plano, kiekviena pamoka destydavo tai kas saudavo i galva, plius nuo jo visada sklisdavo blogas kvapas ir visos merginos gali patvirtinti jo nora prie ju kabinetis, iki to momento ash dar ji vertinau kaip kompozitoriu kuris neblogai ishmano instrumentu ir kuriniu formos subtilybes, bet ish zmogishkos puses po jo susirgimo ir dvejetu surasymo uz nieka, netoleruoju ir netoleruosiu, pagarbos jis nelabai vertas.
Iš viso įrašų: 42

Norvegija

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama