Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas...

Kauno Maironio gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 191

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 19:29
daiva KAZLAUSKIENĖ

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-10 19:29

Na man pats sauniausias buvo istorijos mokytojas Tomas Skrickus,pas ji pamokos niekada neprailgdavo Šypsena [L] [L]..Svarbiausia kad zinodavai kad juo gali pasitiket ir betkokia tema pasikalbet ŠypsenaNors siaip maironyje,era blogu mokytoju,visi tikrai labai kompetetingi savo srityse ir geranoriski.Man metai praleisti sioje mokykloje buvo patys geriausi is visos vidurines laiku Šypsena
Loreta Arnatkeviciute

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 0

2007-07-10 20:41

Kiek suprantu baigiai neseniai, nes tokio mokytojo nepazistu, bet praejus tiek laiko ... kai as baigiau visus prisimenu tik geru zodziu. Nes musu laida buvo lb linksma ir isradinga Kvatotis :-~ [B] ne vienam sugadinome nervu...
Roberta Marija

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 3

2007-07-12 17:01

Tai kajp juos dar galima uzmirst Šypsena Visi mokytojai fajni [C]
Danguolė Nemanienė

Pasisakymų: 6

2007-07-12 22:19

o labiausiai isimine tik is gerosios puses mokytojas VLADAS ZIRGULIS
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-20 11:11

zirgulis? ar tik ne muzikos mokytojes? senas toks.
Adamonis liuks.
musu aukletoja Rima buvo pati geriausia nes
jei kas mokykloje atsitikdavo duzdavo skildavo dingdavo tai visda eidavo pas mus pirmiausia.
na bet jau mes didziuojames kad buvom ne 12a,b,c, ar kokia gimnazine.
Mes buvo paprasciausiai 12 klase. o kaip mes isejom tik tada padare gimnazija.
Loreta Arnatkeviciute

2007-07-20 21:30

O mes buvome paprasciausiai 11b, taip kad pas mus idomiau Mirktelėti Kvatotis Kvatotis Adomoni, istorijos mokytojas, labai geras ir supratingas, mes visi ji gerbeme, o Zirgulis pas jus gal ir senas buvo , pas mus atrodo pagyvenes bet tokios energijos pavydetu net jauni... O Rita kartais ne biologija deste?(moke) Jei taip tai ji musu laida labai gerai Mirktelėti [Y] zino Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Linas Kevlicius

Pasisakymų: 41

Sukurta temų: 2

2007-07-24 13:54

Adamonis-istorijos mokytojas, labai geras. Man patiko kaip jis drausme palaike-rasdavo skraidanciu daiktu klaseje..hahahah
Pati geriausia buvo anglu kalbos mokytoja. ..iciene dabar jau amzinatilse...Pati gerisausia is visu man sutiktu mokytoju...kazko po tiek metu uzsimirso jos pavarde-bet kaip siandiena ja pamenu-tiek kalbu kiek ji-tikrai niekas nezinojo...
Danguolė Nemanienė

Pasisakymų: 6

2007-07-24 14:33

Anglu mokytojos ,sviesios atminties,pavarde turbut buvo B. ANDREJAVIENE
giedre j.

Pasisakymų: 2

2007-07-24 19:23

teko ziureti s.m.vinjete...tiek pazistamu veidu,o prabego daugiau kaip 20meteliu.jei ir buvo kokiu nuoskaudu,nieko nebeliko.sekmes ir istvermes jiems palinkeciau.visi jie saunuoliai.
Loreta Arnatkeviciute

2007-07-24 20:57

Be to ANDREJEVIENE buvo musu aukletoja Mirktelėti
2007-07-26 18:49

nu mes anglu mokytojas tai per metus kokias 6 sugebedavome pakeiti tipo ateidavo praktikos laikyti tai ilgai neistemdavo lietuviu mokytojas visas irgi pragrojom nu bet geriausia liko ant 12kl tai aleksejuniene. liuks
nu aukletoja musu nepakeiciama buvo tas jau tiesa. ir kaimyne gera
aistė samuolytė

Pasisakymų: 4

2007-08-06 15:18

Kvatotis Adamonis tikrai geras mokytojas.Kiek pamenu pas mus per istorijos pamokas slapios kempines kazkada skraide ir viena netycia mokytopjui pataike vos yzengus jam pro duris Kvatotis Kvatotis Kvatotis. Linksmos pamokos buvo.
Dar buvo tokia lotynu mokytoja tai is jos pamoku tekdavo begti nes ziaurei ant miego patraukdavo besedint klasei kazkodel Mirktelėti
aistė samuolytė

Pasisakymų: 4

2007-08-06 15:21

oi o Griciute va tai mokytoja ir tevelius musu ismoke matematikos ir mus ir gal dar musu vaikus mokys kas zino?
Loreta Arnatkeviciute

2007-08-07 10:42

Taip Griciute, kietas riesutelis [Y]
2007-08-21 18:46

Vienus mokytojus miniu geru žodžiu, kitus galbūt ne tokiu. Bet visi (išskyrus vieną) savo dalyką išdėstė, išmokė. Man asmeniškai įdomiausios pamokos buvo pas biologijos mokytoją Ritą Urbanavičienę. Labai esu dėkinga mok. Manuelai Stroputei - anglųkalba man kaip antrą gimtoji dabar. Mokytojos Porcikaitės klasėje buvo griežčiausia tvarka. Ir, žinoma, negaliu nepaminėti Lotynų kalbos mokytojos (gaila, sunkiai pamenu pavardę). Ech, puikus kolektyvas dirba čia. Jei bus galimybė, savus vaikus čia leisiu.
2007-08-22 11:19

na nezinau Manuela Manes anglu kalbos tikrai neizmoke kai pagavau as ja kad ji sodino mate ir nesamones dare tai perejau pas kita mokytoje ir tada jau pazymis is 5 pakilo sekanti semestra i 8 ie 9 net Vat Barainait tai ir ismoek man anglu o ta z........ ne.
Na o Biologijos mokytoja liuks.kai klause ar man reiks biologijos sakau ne baikit nereikes . o dabar jau tureciau jos atsiprasyti nes prireike ir gal rimtai prireike to net pats nesitikejau bet nesigailiu.
o ir i chemija gyvenime spjoviau bet kai prireike jos man vienuose kursuose tai naktim pasimokinau.
o siaip Mackeivciene pati geriausia :up:
Loreta Arnatkeviciute

2007-08-22 20:26

Apie Rita galiu tik tiek pasakyti, kad ji mus per pamokas tik kortomis bure, kad geri butume, o kai buvo be nuotaikos tai pastoviai kontrus liepdavo rasyti, bet jai atleidziu jauna buvo ka tik baigusi... Baronaite :up:
Svajūnė Čižaitė

Pasisakymų: 1

2007-08-23 21:59

o man tai porcikaite jegele :up: aisku, tuo metu gal atrodydavo, kad ji griezta, bet uztat su matematika niekada problemu nebuvo. ..siaip ji l. gera jumoro jausma turejo, visad pasitempus, elagantiska, nu, zodziu gerbiu tokius zmones Šypsena
dar skrickus nerealus mokytojas...gal ne tiek istorijos, kiek gyvenimo tai tikrai Šypsena
nors kai geriau pamastai, tai dar ne viena tokia ar toki mokytoja gali atrasti... petronis, petroniene ir t.t
isvis musu mokyklos kolektyvas ziauriai saunus...
:up: [L] [Y]
2007-08-24 16:24

jo seni geri laikai
Loreta Arnatkeviciute

2007-08-26 21:49

Petroniene pas mus buvo pionieriu vadove, po to karjera pradejo daryti ir vyra atsitempe ;|
Iš viso įrašų: 191

mano 1

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama