Vilniaus "Minties" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 23
 
 
 
 
 
 

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 14:01
Vytautas Vytautas

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2007-07-10 14:01

be jokios abejones, mokytojas Nr.1 - tai Šarkanas
ant jo nepykstu nei dėl vieno dvejeto, o jų esu gaves pas jį tikrai nemažai. Taciau per stojamuosius i univerkęmatematikos egzminą išlaikiau puikiai, atlikęs užduotis vos per 45 minutes.
Labai patiko dėl savo ypatingo gerumo dar viena amžinatilsį geografijos mokytoja - berods Tomkvičienė jos pavardė. Rusų kalbos mokytoja Pelc buvo nuostabi, jautri ir labai profesionali.
Labai nemėgau Kolbos ir Morkos. Jos nors ir rašė neblogus pažymius mna, bet ryškiai turėjo savo favoritus ir iš anksto nemėgstamus mokinius - tai labai prasto pedagogo požymis.
Vytautas Vytautas

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2007-07-10 14:05

už profesionalumą ir pagarbą mokiniams labai geru žodžiu prisimenu lietuvių kalbos mokytoją Kondratą. Deja, jo nemėgau dėl mokytojo ypatingo pedantiškumo, tiesiog užknisančio.
Beje, su daugeliu mokytojų per daugelį metų po mokyklos baigimo teko susitikti jau nebe mokinio vaidmenyje - iš tikro gyvenime jie neretai visai kitokie, daug atviresni, laisvesni ir tuo malonesni.
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-12 00:56

Sherchanas irgi geras, deste mums, bet sveikata nebeatlaike ir perejom pas kazkokia, kurios pavardes nepamenu, aukletoja buvo musu, nelabai kokia mokytoja, matematikos paskutinese klasese neturejau
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-12 09:11

Tu matai, o as Kolba labai megau. Nebuvau jos favoritas, uz tai gaudavau tiek, kiek is principo buvau vertas. O kadangi chemija buvo mano megstama disciplina, tai problemu dideliu neturejau. RIP Sarkanas, aisku, buvo genialus mokytojas, bet, deja, matematika buvo ne mano mokslas. O jis to net is tolo netoleravo. Mano pasakymas, kad man nereiks matematikos ji ivarydavo i nevilti, nors jis buvo nepaprastai inteligentiskas ir islaikytas. Paskutineje klaseje pries abitura, man trimestre matiekos buvo 2, o ruosiausi stot i medicina! Taigi, egza as aisku, nusirasiau, i medicina istojau, o matematikos - su visa pagarba mokytojui Serkanui - man gyvenime taip ir neprireike...
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-12 15:53

Sarkanas - unikalus. Kaip pedagogas ir kaip zmogus. Matematikos nemegau ir bijojau fizikos su Kimbariene pries akis. Po baigimo dar kokius gerus penkis metus sapnuodavau, kaip atsakinejo prie lentos, o Kimbariene saiposi...Bet aciu jiems uz viska. Negaliu teikti, kad matematikos neprireike, bet fizika praejo kitu kampu Šypsena
Martyna Motiekaite

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-18 01:08

BEt sutikit kad Shulia buvo Jega Šypsena P{Asakysiu Atvirai buvau katostrofiskas mokinys Šypsena BEt tikrai lenkiu savo durna galva pries : Amzinaji atilsi Sharkana, Buvusia aukletoja Marcisauskiene ( kolba ) Kimbariene su kimbariuku savo ( nereali pora ) NEt galiu paminet ir Morkviene Šypsena Kuri po 8 metu baigimo shulios neatpazysta gatvej Šypsena ( nord gaudavau i skura kaip turi but) Neuzmirsiu incidento kai is morkvienes zemelapio pavagiau italija ir dar kiek europos Šypsena Prisipazinsiu buvusiai aukletojai Šypsena Jog as rukydavau jusu kabuinete ilindes i traukos spinta Šypsena Vis delto as dziaugiuosi kad mokaiusi Sarakulnike ir pas siuos mokytojus [L]
Vitalija Nanevičiūtė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-08-02 15:31

Kiek zinau, dabar direktorius jau ne Vitkus, o Sakalauskiene. Seniai reikejo, gal reikalai nors kiek pasitaisys. Nes pastaraisiais metais mokykla net is isores atrodo baisiai, liudna ziuret pravaziuojant Nuliūdes Normalus direktorius net ir kaimo mokyklai sugeba gauti lesu, suremontuoti. Taipogi ir mokslo rezultatai neina geryn, palyginus pvz mano laidos rezultatus 2001 ir mano brolio - 2005.. O gal jau pasitaise situacija?
Dalia Pelenytė/Černienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-08-19 17:29

O mano aukletoja buvo matematikos mokytoja Laurinavičiene.. oj buvo sausa matematike... ji lb kiso savo moksla, bet ir jo man neprirejke.. Šypsena fizinjo mokytojas buvo fajnuolis su pawarde Kumpis Kvatotis jooo Kolba buvo su savo pakrajpa... Rusų mokytoja Pelc pazinojau, tikraj nuostabi ir geros dvasios žmogus, bet man dėstė Navikienė.. Šypsena irgi lb ydomus žmogus...
Justas Dukavicius

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-04-29 07:54

Niekados nemaniau, kad busiu mokytojas. Norėčiau pamatyti kai kuriu mokytoju minas kai pamatys mane mokytojo vietoj. Šiaip dėl išankstinio nusistatymo, tikrai negerbiu Morkvienės kaip žmogaus, naudodama psichologinį spaudimą tikrai daug kam sugadindavo nuotaiką, gal kaip specialistė ji nebloga, bet kaip žmogus...

Kimbarienė ir Kolba - pagarba, mokytojos tikrai be išankstinio nusistatymo. Gaila Kimbaro, dėl visų jam iškrėstų šunybių.

Kanišauskaitė - lietuvių kalbos mokytoja, jei dielis ačiū už tai, kad sugebėjo 'perlaužti' buvusius Kondrato auklėtinius ir galutinai atsikratyti tų tausyklių rinkinėlių, mintinai mokėjom tų taisyklių numerius, kaip kokie nusikalteliai baudžiamojo kodesko straipsnius, bet nė velnio nesupratome kam jos reikalingos. Ir šiaip žmogus, mokytoja buvo gera.

 

Indre Jonuskiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-04-29 11:05

 Justai tu mokytojas? Negaliu patiketi!  

Dovile Pudzevyte

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-04-30 19:17

visus megau kol neipildavo dvejetu....nors aisku visi savotiski...bet kai angliste ir matematike buvau tai nesuper jauciau simpatijas nesvarbu kuris mokino bet tos srities atstovui...  

Vaidevutis Šveikauskas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-04 10:22

Man labiausiai patiko Šarkanas Šypsena. Sunkiausia turbūt buvo su Kanišauskaite ir Morka. Šarkanas patiko, nes buvo švelnus ir retai supykdavo. Kanišauskaite reikalaudavo to, ką aš sunkiai suprasdavau. Kažkokių prasmių ir panašiai. Morka šiaip gal buvo nusiteikusi prastokai. Jau mane pamačiusi susiraukdavo. Gal truputį ir erzindavau ją Šypsena. Dabar liko tik nuotrupos iš tų mokyklinių laikų Šypsena. Dar praeis kokie 20 metų ir iš buvusių mokytojų liks tik nauji. Visa mokykla bus pasikeitusi - ir mokytojai ir mokiniai Šypsena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Šypsena. Nė vieno pažįstamo veido Šypsena.

Erika Masanina

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-21 15:57

Aha, matau yra mokytojai, kurie pasireiske visose kartose... Mirktelėti tuo metu atrode, kad visi mokytojai yra blogi, bet tik dabar susimastai, kiek is tikruju naudos Jie suteike mums. Tada, atrode- vien jarpijos aplinkui... Šypsena Dekoju visiems mokytojams, kurie man deste, uz tikrai stipru pagrinda po kojomis!

Algimantas Ragauskas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-06-09 11:40

Kondrotas buvo tikras lietuviu mokytojas ir turistas. Mano aukletojas. Prisimenu tik is geros puses. uristiniai zygiai tai is vis tais laikais super buvo. Pagarba.

Lina Ratkevičiūtė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-06-18 22:31

Labai gerbiu savo buvusią auklėtoją J. Laurutienę. Ne tik matematiką gerai išmokino, bet ir šiaip fainas žmogus buvo. Na kartais ir pabosdavo per pamoką, vis sprendi sprendi be galo, spec.efektų nebuvo. Bet tai smulkmena.

Su I. Kanišauskaite tai buvo sunkus atvejis. Žmogus tai labai fainas, populiarus, ale jau toooookie reikalavimai... būdavo, stengiesi iš visų jėgų, tiesiog širdį atiduodi, o įvertinant gauni tokį šnipštą, kad rankos nusvyra, nieko nebesinori, taip pat ir mokytis papildomai...

Kimbarienė - geras žmogus ir gera mokytoja, bet su jos tempais nuo dešimtos klasės nebespėdavau, ilgainiui ir paskendau. Na taip, didelė programa, daug išeit reikia... Ale kai parašydavo ant lentos šešis numerius iš uždavinyno - sprendžiam per pamoką, kiek liks - namie, ir jei viskas gerai sekasi, tai per pamoką spėji išspręst du uždavinius, jei nesupranti ir reikia išsiaiškint - išsprendi vieną........tai kiek tada namie reiktų prasėdėt, kad visus likusius sąžiningai padaryt?....

morka, kolba - blogi prisiminimai, turbut nemėgiamiausios jų pamokos buvo. Nepatiko kaip žmonės.

D. Sabaliauskienė (vyresnė, dėstė anglų) - iš pradžių buvo labai faina, nors spaudė smarkiai, bet ir gerai išmokino, ir pamokose daug patrauklių elementų buvo. Bet paskutinius gal dvejus-trejus metus suprastėjo (su suolo drauge kalbėjom, kad aptingo į senatvę, nebesistengia, kad būtų faina, o tik kad išmoktume)

vycka :))))

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-07-31 10:17

Geriausias mokytojas minties gimnazijos yra kuno kulturos mokytojas Lepinaitis jis puikus kaip zmogus ir kaip mokytojas Šypsena 

Darius vaicekauskas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-08-07 09:03

Didziausia itaka padare fizikos mokytojas alentinavicius - po to net istojau i VU Fizikos Fakulteta . Nei dienos nedirabau fiziku, bet nei dienos ir nesigaileja kad ja baigiau.

Daina Barauskaite - Markiniene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-08-08 00:09

Sveiki visi, kas mane pazista. Kai bega laikas ir pati jau auginu anuke, visus mokytojus atsimenu su didele siluma. Duok dieve jiems sveikatos ir ilgu dienu! Mes juk visi buvome ne saldainiukai.  Ju kantrybe, man dabar atrodo, gelezine . Jiems visiems dekoju, kad buvo mano gyvenime, kiekvienas paliko sirdyje siltus atsiminimus. Juk ten pragyvenome visi dideli laiko tarpa. Koki 1/7 gyvenimo. Velnioniskai daug. Prisipazinkime vieni kitiems - mokykloje buvo gera... Visiems silciausi  linkejimai .

Rasa Čiuladaitė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-08-20 13:39

Sveiki visi, kurie mane pazista ir ne... Sveika, Daina (buvusi kaimyne)... Tik siltais zodziais galiu atsiliepti apie puikius pedagogus: Sarkana (Nr.1), Svyturiene (Nr.2), Molius (Nr.3,4), Jureviciene (Nr.5), Kimbariene, Semaska, Marcisauskiene (Kolba), Kieriene ir kt.

Beje, pastebejau, kad jei butu renkamas mokyklos pats paciausiais pedagogas, tai juo butu buves SARKANAS (amzina jam atilsi)

O ne saldainiukais buvome mes visi. Taciau smagu prisiminti senus, puikius, nepakartojamus mokyklinius laikus. Tai buvo ne taip ir seniai... na pries kokius 29 metelius. Ups, reiketu kitais metais susitikima suorganizuoti Šypsena

Asta Butkeraityte

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-10-06 12:26

nemalonausia-Laurutiene, patiko Vitkiene, ji fizika deste ir dar toks trumpalaikis lietuviu k deste Garla

Iš viso įrašų: 23
 
 
 
 
 
 

gyvenimas ir as

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama