Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas...

Akmenės gimnazija (buv. vidurinė mokykla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 22

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-16 18:53
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-16 18:53

buvo nemazai geru mokytoju....Man patiko mokytoja V. Miseikiene (rusu kalbos),mokytojas Ciapas(matematika).....
Buvo ir geru ir blogu mokytoju Šypsena
2007-07-16 23:47

Momkausko ,,formulytes brangios,, tikrai isimins visam gyvenimui Kvatotis , o pats geriausias buvo fizinio mokytojas Rinkunas, nezinau kaip kitiems su sportu, bet man jis labai :up:
Taipogi pagarba mokytojai Miseikienei ir aukletojai Sutkienei [email protected]
Nerijus Novogreckas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-17 10:15

Visi saunus buvo ypac Monkauskas, Avelis, Jokubauskiene (griesta tiesa bet butent tokios kartais reikia),Bogabiciene ir t.t
Indrė Maksimavičiūtė-Šlekienė

Sukurta temų: 1

2007-07-17 10:42

Man taip pat patiko mokytojos: Jokubauskienė, nes kažkokiu būdu bent jau daugelį priversdavo mokytis istorijos [Y] Šypsena., dailės mokytoja Varanavičienė, kuri skatina kūrybiškumą :up:. Z, Latišienė, kuri irgi gana griežtoka Šypsena
Daiva Puisiene

Pasisakymų: 1

2007-07-20 13:16

Va mokytojas iš didžiosios raidės buvo būtent Čiapas. Baukaitė, Avelienė ir Avelis, Trimailova, LatišienėPukinskienė. Na kažkaip būtent jie man dabar iškilo atmintyj kaip dori, draugiški ir itin sąžiningai vertinantys žinias. Ne pagal "akis" o pagal žinias. Pagarba jiems ir linkėjimai
2007-07-23 09:26

Lenkiu galva pries visus Akmenes vid. mokytojus. Nes nepaisant visko gavau gerą išsilavinimą, praėjau gerą gyvenimo kursą ir, mano manymu, jų dėka išaugau geras pilietis.

Didelis dėkui mūsų auklėtojai Tupikienei.

Mano asmeninės simpatijos Trimailovai, Jakubauskienei, Gubovienei
2007-07-24 10:31

visada su pagarba prisimenu fizikos-astronomijos mokytoja Aveli, reikliaja istorike Jakubauskiene ir fizinio lavinimo - GudesŠypsena bet yra ir tokiu, kuriu tik pravardes prisimenuŠypsena))))
Giedrius Šidlauskas

2007-07-24 10:57

Didziule pagarba mokytojui Ciapui, mokytojai Ciapienei (liet.k), mokytojui Rinkunui, visada reikliam, grieztam bei niekada nestokojanciam humoro jausmo mokytojui Aveliui ir be abejo mokytojai Jakubauskienei.Trumpai deste bet labai patiko dabartine direktore V. Stoniene.
Aciu jiems
Sigutė Siebienė

2007-07-27 16:24

Visi mokytojai yra geri, tik reikia buti patiems geriems [Y]
Jau pries daug metu baigiau sia mokykla, taciau dar ir dabar jauciu pagarba jos mokytojams, ypac mokyt.Ciapui, mokyt.Daugvilienei, mokyt. Jakubauskienei, mokyt. Gudes ir aukletojui Aveliui Šypsena
2007-08-02 08:49

na siaip nepatiko gaurilovas ir gudes kurie per fizini baisiai jau nuvarydavo Šypsena o patiko labiausiai tai ko gero ulmiene ir latisiene, tokios grieztos bet teisingos
Birutė Žemaitytė- Vagdarienė

2008-01-15 20:09

niekada nebuciau pagalvojusi kad Jokubauskiene tiek daug ir vertingu ziniu gali suteikti.Musu laikais mokinius vertino pagal tevu uzimamas pareigas ir gyvenimo lygi.Niekada nenoreciau kad mano vaika mokytu tokia mokytoja kaip Jokubauskiene.
2008-02-25 11:09

Is visu,visu paciausiu Kvatotis geriausia man buvo rusu mokytoja Z.Latisiene.Ji netik mokytoja buvo,bet ir klases aukletoja.Traukdavo mus is visur.Ji ir seip geras zmogus buvo.Jei iskildavo problemu,ateini pasikalbi,padeda.Dziaugiuosi, kad ji buvo mano aukletoja [email protected] [email protected] [email protected]
2008-05-30 18:23

Sveiki žemiečiai. Manyčiau, kad Momkauskas ko gero buvo charizmatiškiausia persona.... Bet šiaip kai pagalvoji tai visi mokytuvai buvo neblogi. Kal tik aš nebuvau labai pavyzdingas Šypsena Soriukas visiems mokytuvams, kam prikrėčiau eibių.
Jovita Bariseviciene

2008-06-21 19:00

Cia Birutei: tas tavo pirmas sakinys priestarauja paskutiniam sakiniui.

Jurgita Slivskienė(Jasutytė)

2008-06-26 19:07

Aš labai džiaugiuosi, kad mano auklėtoja buvo Jokubauskienė [Y]. Miniu ir minėsiu Ja tik geru žodžiu. Griežtai ir teisingai elgėsi su visais, nežiurint nei i tevu užimamas pareigas nei i gyvenimo lygi [N]. Pati buvau ne iš turtuoliu šeimos, bet auklėtojos tikrai buvau vertinama. [email protected]
Jovita Bariseviciene

2008-06-28 00:13

as irgi tau pritariu Jurga,
kaip aukletoja ir mokytoja ji buvo nepakartojama (ir neabejoju kad ji isliko ir iki siol tokia pati)
2008-07-30 09:24

tikrai labai geri atsiliepimai apie mokytojusŠypsena net pavardės iš didelės pagarbos rašomos iš mažosios raidės...
Kęstutis Fedirka

2008-09-23 23:41

Ciapas man didziausias autoritetas.
Nerijus Novogreckas

2008-09-26 10:13

Na neatsiliksiu ir as kaip zmogus ir pedagogas, o juo labiau kaip aukletoja Jokubauskiene buvo super. Tad visi laurai jai. Tiesa beveik visi pedagogai buvo geri.
2008-09-27 09:42

Is pirmo sakinio pagalvociau,kad tu esi ir pedagogas ir aukletoja.... Kvatotis Truputi rastingumo.... Mirktelėti
Iš viso įrašų: 22

Kristina Kibartaite

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama