Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 43

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 14:36
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 14:36

Nu geras,kam cia kilo mintis tokia tema sukurti Šypsena
As dabar kai pagalvoju apie mokytojus,tai nei vieno negaleciau ivardinti,kaip blogo,nors mokyklos laikais atrode kitaip.Kazkaip dabar kitaip vertinu viska.O siaip maloniausiai prisimenu matematike,fizinio mokytoja,musu aukletoja tikrai savotiska asmenybe,vokieciu mokytoja Šypsena
Raminta Pronckute

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-07-10 18:56

Rusu mokytoja mane labai varydavo is proto. Pastoviai prisikabinedavo prie manes. "Nu kada ta Pronckute susiras koki Saboni ir apsizenys, nes jai Rusu kalba ne motais " taip sakydavo .
Lietuviu mokytojas visai buvo nieko , gal buvo per daug atsipalaidaves vertinimo atzvilgiu.
Istorijos mokytojos kalbos manieros isiminancios. Mirktelėti
O, tiksliai muzikos mokytojas linksmas buvo, ir fizikos mokytojas prie tos pacios kompanijos [Y]
2007-07-11 22:29

Na Vinkleris buvo nepakartojamas [B]

o kiti mokytojai puse velnio tiesiog kai kurie is ju tikrai norejo mums gero ir paruose gyvenimui o kiti tik pagadino.

Rasa Žiubrienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-12 10:16

o man patiko Knystautiene... ji man tirka mokytoja... ismokys per "nenoriu" Šypsena super mokutoja! :up:
Eglė Torokvėjutė-Rukavičienė

2007-07-13 20:03

O man Knystautiene, tokia sovietine mokytoja, per savo toki mokymo buda, dar labiau atbaide. :down:
2007-07-15 02:00

As tai va kazkaip prisiminiau "Pupele" biologijos mokytoja. Gal ji ir nebuvo pati "kieciausia" ir visokiu naujoviu zinove, bet turejo tikrai gera sirdi, juk kiek kartu leisdavo kontrolinius perrasyti ir kiek kartu "apsimesdavo" nematanti musu nusirasinejimu...... Šypsena
Kristina Ringienė

2007-07-21 20:50

Visi mokytojai, super, tik kad musu proteliai buvo dar ne tam skirti vistiek labiausiai rupejo draugai. Kvatotis
Eigirdas Pundzius

2008-03-18 00:54

As manau, kad geriausias - Vikleris. [Y] [Y] [Y] Jis buvo musu klases aukletojas. :up:
Viktoras Gricikas

Pasisakymų: 6

2008-03-28 22:43

Mano nuomone tai Vinkleris buvo blogiausias! Paskutinem dienom jis man gerokai pagadino gyvenima per [D]

Nors jo deka as buvau priverstas eiti sunkiuoju gevenimo keliu ir dabar dziaugiuosi kad tai jau praeityje ir visiskai niekuom nesiskundziu Liežuvis
2008-04-15 21:52

labiausiai prisimenu:
Knystautienę - už įdomias pamokas, už tai kad kartais gaudavau per šikną su jos kreiduota ranka, už tai kad metematiką iki šiol mėgstu...
Vinklerį - už ramią sielą, nusileidusią iki mokinių lygio, už tai, kad per šimtadienį juo mokinia nepasidalino, visi kvietė pas save į klasę [B]
Viktoras Gricikas

2008-04-16 04:41

Oi prisiminiau viena gera mokytoja, Anikina tokia buvo rusu kalbos mokytoja... pati geriausia Šypsena
Valdas Mockevičius

Pasisakymų: 2

2008-04-21 18:47

Mhm Vinkleris buvo vienas iš geresnių. Ir dar neblogas buvo (gal jis neilgai pas mus mokytojavo) lietuvių kalbos ir literatūros Ivanauskas.
Chemijos Drungilienė buvo žiauriai griežta (kas galėjo pagalvoti, kad tik 6-is pas ją turėjęs studijuosiu vėliau chemiją Šypsena)
Anikina kaip kažkas jau pastebėjo (ta kurios pavardė iš abiejų pusių vienodai skaitosi Šypsena), buvo nebloga.
Bliacha kaip visas pavardes mokytojų esu užmiršęs...Nuliūdes
Viktoras Gricikas

2008-04-21 20:15

Cha... cha... cha... geras, niekada nepastebejau kad Anikina is abieju galu vienodai skaitosi Kvatotis
Rima Januškienė

2008-04-22 11:14

Jau pas ka , bet Drungilienes pamokose budavo tvarka ir tyla. Tik mintis budavo atsisukti ir paklausti uz nugaros sedincio klasioko, o ji jau tavo mintis perskaite ir sustabdo nuo veiksmo grieztai istardama pavarde. Daugiau tokiu minciu nekyla, mintys tik apie chemija per pamoka. Uz tai per egzaminus pasirode, kaip siltas ir supratingas zmogus, be gresmingos kaukes. Ji mokejo ir , matyt dar moka, valdyti klase. Pagarba jai.Tokios ir islieka atminti. [email protected] [email protected] [email protected]
Ernesta Sabalionienė

2008-04-22 14:14

Pritariu kad Ivanauskas buvo geras mokytojas Šypsena
Raminta Šeinienė

Pasisakymų: 3

2008-04-22 23:55

Man irgi visos pikčiurnos labiausiai įsiminė (nors atrodo nelabai senai aš ir baigiau), Drungilienė, (oi, užkrito matematikos mokytojos pavardė) va, Bendikienė, taip pat visai nieko ir Vinkleris. Ot užkrenta tos pavardės, atmintis paveda. Dar turėjom auklėtoją neblogą, fiziką dėstydavo... kaip gi ji... vis dar -aitė, mieste tai atpažįstu, visad pasisvekinu.
Raminta Šeinienė

2008-04-22 23:56

Oi dar jaunas anglų mokytojas, Vinetu vadindavom.
Edita Rimkute

Pasisakymų: 4

2008-04-23 04:05

Visi mokytojai putiovi buvo tik vis Drungelienes pamirst negaliu. Negrazu blogu mineti, bet ir dabar jos zvarbu zvilgsni vis dar jauciu. Net siurpas kunu bega. Per tiek metu vis dar jai pateisinimo nerandu, nors ir noreciau. Na juk ne zverys mes dresiruojami.
Kvikli, Vinkleri, Kesminiene, Anikina visada malonu prisimint.
O kitu jau ir pavardziu neprisimenu,turbut niekuom nepasizymejo.
Raminta Šeinienė

2008-04-23 10:19

O as kaip tik sutinku daznai Drungiliene mieste (netoli gyvena) ir su malonumu pakalbinu, tikrai neblogas zmogus ir visai nepanasi i zveri. Uztat savo laiku jos destomus dalykus tikrai mokejom.
VALDAS KONTAUTAS

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 1

2008-05-11 13:26

mane rugsejo antra diena istorijos mokytoja ..uzmirshau pavarde, nu bet virshutiniam auskhte kabinetas rafinuotom labai manierom moterishke..Šypsena tai ji krc mane pamokos pradzioj pirma moxlo metu pamoka ishvare ish klases Šypsena ash nepyxtu, be abejo, bet tai juokinga buvo, juokingiaunet uz puplesienes shaibike kai visa kontrolini nuo knygos nurashiau o ji pasake kad neteisingai cia viskas Šypsena smagu budavo, jaunyste- kvailyste, dabar smelis byra ish anuso tai smagu prisiminti..Šypsena
Iš viso įrašų: 43

Aš :)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama