Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 50

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 14:58
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 14:58

8)
2007-07-10 15:02

Ir kas čia šitą temą sugalvojo..? Senokai jau visa tai buvo... tai, kažkaip, reikia galvelę "pakrapštyti"... Šypsena gera įdėja... Mirktelėti respect Šypsena

tai ką, reikės į senus pamirštus albumus įlysti, tam, kad prisiminčiau daugmaž geriausius, ir blogiausius, jei tokių buvo :B Šypsena

Šypsena
Jovita Petraškienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2007-07-10 15:03

Man tai geriausi atsiminimai apie muzikos mokytoja Jurate Martinkute.Ji visada pasitempusi,linksma,visada turinti ka pasakyti Pabučiuoti Linkejimai Mirktelėti

Blogiausiai tai atsimenu anglu kalbos mokytoja E.Vaitkiene(nors kartais ir ji nebloga budavo ;|
2007-07-10 15:14

Sakai, Jovita, Jūratė? JOoooo... malačius ji buvo... labiausiai patiko, kai lankiau chora, ir kai važiavom į Pasaulio Dainų šventę... :up: dėka jos, mes dalyvavom ten, kur MŪSŲ buvo iš viso pasaulio... Šypsena

Vaitkienės tai nelabai pamenu, nes ji man nedėstė... bet kas ką sakydavo tai apie ją atsiliepdavo kaip apie labai griežtą (gal ir teisingą Kvatotis ) šiek tiek, vaikų akyse pasirodžiuse pyktai...

Albumo dar nespėjau pavartyti, bet labai geri prisiminimai, apie (Amžiną Atilsi Jai) mokytoją Tamašauskienę... Mirktelėti :up: oi, ko tik nebuvo... Kvatotis Pamenu kaip šiandien "ant nosies" egzas baigiamasis, atėjom į klasę, pasisveikinom... pasidėjom daiktus, o per pertrauką sumastėm, kad reikia "plautis"... Kvatotis ir ką manot? - aišku "pasiplovėm"... o kitą dieną gėdos apturėjom... mokytoja sako: "už savaitės egzai, o jūs, "blecha" pabėginėjat iš pamokų...". Ar ko "nusipelnėm" už tai neprisimenu, bet kad tikrai ne padėkos! o:o Šypsena :up: :B Kvatotis
2007-07-11 12:30

sveiki ...

tikrai puiki proga prisiminti mokytojus, kurie mus tiek metų kankino. kartais atrodydavo, kad jie labai griežti ir negeri, bet po kiek laiko pamatom, kad tas jų griežtumas ir reiklumas buvo tik į naudą. prisimenu savo lituviu k. mokytoją Solveigą (pavarde pamirša Šypsena), kokia ji baisi pradžioj atrodė, bet tik po kiek laiko supratau, kad tik ji mane išmokė teisingai reikšti savo mintis, rašyti rašinius.

ir dar labai norėčiau padėkoti Linai J., už tai, kad gerai prisimena ir mini mokytoją Tamašauskienę, nes ji mano mama, ir buvo labai gera skaityti, kad ji vaikų širdyse paliko gerus prisiminimus Šypsena
2007-07-11 12:49

O man visi mokytojai buvo geri Šypsena Net ir griezti, reiklus, tuomet atrode, kad jie gyvenimo gadintojai, bet dabar... suprantu, kad jie dare viska tik musu naudai Šypsena Taip, kad DIDELIS AČIŪ jiems (zinau, kad netaisyklingai lietuviskai issireiskiau, bet... graziai skamba) Šypsena
Ypatingi linkejimai - aukletojai V.Pulkauninkienei, Linai (lietuviu kalbos mokytojai), Solveigai, Vaitkienei, Sliavui ir kitiems. Stiprybes, kantrybes ir geru, paklusniu bei zingeidziu mokiniu!
Donata Juodiene

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2007-07-13 08:27

Man geriausius prisiminimus paliko mokytoja Gilvydiene, labai faina...dabar ji mano kaimyne, ir musu vaikai kartkartem pasidraugauja...va gal gausiu i zentus jo sunu Kvatotis Mirktelėti
2007-07-22 13:59

Taip, tikrai gera tema :up:
2007-07-22 14:03

Man prieš akis dažnai iškyla mokytojos Klivienė ir Vaitkienė. Nors Vaitkienė buvo griežta, reikli, bet ką mokiausi per jos pamokas dar ir šiandien puikiai atsimenu. Niekad nepamiršiu, kaip tiesiai šviesiai kai kuriuos vadindavo asilais Šypsena
Zita M

Pasisakymų: 2

2007-07-23 08:41

Manes ji nemoke, net nezinau, kas ji yra, taciau manau, kad nera ko dziaugtis, jog mokinius asilais vadino, atvirksciai - liudna darosi, kad tokie mokytojai dirba su vaikais...
lina Česnauskienė

Pasisakymų: 1

2007-07-23 08:59

sveiki,
linkejimai visiems mokytojams!!!!!!!
Mano atmintyje tai ryskiausi prisiminimai islike apie mokytoja Augustinaviciene, kuri mane gal ir pastumejo pasirinkti specialybe Šypsena, ir siaip buvo dusios zmogus, taip pat mokytoja Kiausiniene, nors ji gal daug kam ir nepatiko, bet as ja kazkaip puikiai suprasdavau, o jos paprastumas nepalikdavo barjeru bendraujant, muzikos mokytoja Martinkute- buvo saunuole, energijos kupinas zmogus, taip anglu k. mokytoja Misiuniene- jaunatviska, linksma ir maloni asmenybe.Linkiu Jiems visiems islikti visada tokiais, nes puikiai suprantu, koki pasiaukojanti darba Jie pasirinke!!!!!!!!!!!!! :up: [email protected] [email protected] [email protected] Šypsena
2007-07-23 09:50

Blogiausia mokytoja p. Zuzana Kvatotis pastoviai kliededavo apie sajudi ir panasias nesamones. Per 9klases egzaminus bande "suzlugdyt" mane, bet nesekmingai Kvatotis . Geru mokytoju buvo daug, tik gal tuo metu mes nesupratom, jog jie nori mums gero [D]
Mantas Ubysas

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 2

2007-08-01 18:39

sveiki kalbekit ka norit bet (torpeda) buvo kieciausia , Kvatotis Kvatotis Kvatotis po to seke zuzana kiaura kaip net nezinau kas ,nes nera su kuo palyginti Kvatotis Kvatotis Kvatotis nu siaip ka as zinau palydauskas dar pre sitos kompanijos Kvatotis Kvatotis Kvatotis proto bokstas .Nu zodziu visi geri!!! Pabučiuoti Pabučiuoti Pabučiuoti
Vilma Rabazauskaitė

2007-09-05 22:10

tikrai buvo geru ir neuostabiu mokytoju... bet ilgam istriges lietuviu kalbos mokytos ponas Duda... su savo grieztumu ir kartais net sarkazmu...
Vilmante Kekyte

2007-09-16 09:04

sveiki,
kiek tik prisimenu ir tik gerai galiu atsiliepti apie Suminskiene ir Minderiene, nes deka jos nors gerai moku matematika Kvatotis :B
2007-09-17 13:39

pamenu kaip ponia Zuzana liepe rasyti rasyni, bet kaip buvo pastebeta is anksto pas ja pamoku planuose nebuvo nematyta tokio dalyko kaip rasynio rasymas, tad net ir nenuostabu kad net temos nebuvo sugalvojusi, tad nezinia kas ten jai sove i galva, kad eme ir hm... poniai Zuzanai Stundenienei smekstelejo mintis, kad rasytume rasyni apie tusinuka... :B Kvatotis :up: gudriau turbut negalejo sugalvoti.. Kvatotis ir ka manot? - aisku kad rasem, kurem, ka tas tusinis gali jausti, ir pan... :B koks jam jausmas buna kai rasalas baiginejasi.... Kvatotis o buozie buozie Kvatotis Kvatotis ir rasem.. rasem kaip geri... na ir lakia tuometu turejom fantazija... :B Mirktelėti Kvatotis :up:
VAIDA MARKSAITYTE

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-09-25 20:20

O as manau kad Martinkute ziauriausia, jei balso neturi, i chora nevaikstai tai ir pazymio gero neturesi.
Daiva Gauryte

Pasisakymų: 4

2007-09-26 00:59

Ko gera visi prisimins M.Duda daugybe metu Kvatotis, bet kaip ziauriausia man, iskirciau Minderiene.....( dar ir dabar karts nuo karto susapnuoju koki kosmareli) Kvatotis
Daiva Gauryte

2007-09-26 01:08

Manau pirmiausia pedagogas turi buti zmogumi, o paskui savo dalyko fanatiku ir nepamirst, kad be jo dalyko egzistuoja daugybe kitu. Ir kad mokykla svarbi atkarpa kiekvieno gyvenime, kuri suformuoja asmenybe, o ka kai kurie formuoja, vadindami savo mokinius asilais ir debilais..... tai jau ju reik paklausti Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Daiva Gauryte

2007-09-26 01:13

O padekoti noreciau mok. Rinkevicienei ir Dikienei, kurios mane visda reme ir ko gero itakojo mano specialybes pasirinkima.ACIU [email protected]
Iš viso įrašų: 50

Rudens spalvos....

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama