Šilutės r. Švėkšnos saulės gimnazija (buv. Švėkšnos saulės mok.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 24

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 12:08
Nemunas Sausys

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 2

2007-07-11 12:08

kol esi moksleivis praktiškai visi mokytojai blogi, tik po daug metų suprantame,kad netokie jau jie ir blogi buvo vistik suvaldyti būrį ,,balvonų" reikia turėti daug sveikatos. Aš asmeniškai nematau nei viename mokytojuje priešo (tai mano asmeninė nuomonė, gal kitų kitokia) Mirktelėti
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-12 08:41

visokiu mokytoju buvo ,bet krutciausia Zemaiciu Onike ,nes labai stiliovus Kvatotis nagus turejo mokiniu ausims badyti [D] bet man tai nieko Mirktelėti
Edita Zubrickaitė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-13 12:36

ai istikro turbut visi jie geri Šypsena
2007-07-15 13:16

visi mokytojai nori tik gero mokiniams, bet deja budami moksleiviai mes to nesuprantam, tai suprantam isvyke ir pastudijave Šypsena
2007-07-26 10:33

Visokių jų buvo,bet akmens užantyje nenešioju. Kvatotis
vita butrimiene

Pasisakymų: 1

2008-03-02 23:28

geri prisiminimai is tu laiku liko apie mokytojus Šypsenanors ir tada buvo amatininku.dabar kas ten darosi,patyliu...
2008-03-19 16:53

Kai man buvo 14 visi mokytojai buvo kvaili, durni Bet dabar ziuri, kad ne tokie jau ir durni Šypsena
Asta Kaledaite  Gaisriene

Pasisakymų: 7

2008-05-01 22:56

As irgi manau, kad jie mokykloje yra tiktai mokytojai, o gyvenime faini zmones, dabar su visais pasikalbu, pasijuokiame is kvailu istoriju Šypsena
Jolanta Vaičiuliene

Sukurta temų: 1

2008-05-04 05:28

Liko nuoskaudu, bet tebunie primetama tai, jog mesi jaunuciai, nieko nesupratom. Tikrai buvo mokytoju tokiu, kuriuos daznai prisimenu, nes jie nuostabus. Dekoju jiems uz pastangas padaryt mus tikrai zmonemis Rimtuolis
albertas katkus

Pasisakymų: 3

2010-01-29 17:14

kaip pasakyt patys kvauli buvome kai tingejome mokytis ir kaltinti galima tik save , o mokytoju buvo visokiu , vieno ne uzmirsiu niekada .....

Darius Rupšlaukis

2010-02-01 13:51

As visada svajojau uzauges buti mokytoju, tad dauguma ju buvo man pavyzdys. Kai kada kokiu tureciau buti, kai kada ko nereiketu kartoti. As ir dabar daznai sapnuoju mokykla is gerosios puses Šypsena

Teresė Šiuparytė-Kavaliauskienė

2010-02-02 13:22

Man atrodo, kad mes mokinomės dar tada, kai mokiniai mokytojus gerbė. Gal todėl malonu susitikus miestelyje pakalbėti kaip sekasi, bent jau maloniai nusišypsoti, pasisveikinti. Net su tais mokytojais, kur atrodo tuo metu nejautei didelių simpatijų dėl tam tikrų priežasčių, sveikiniesi ir atrodo, kad nieko net nebuvo arba tai šiuo metu visai nebeturi prasmės.

Domas Žiogas

Pasisakymų: 4

2010-02-02 14:23

Miela prisiminti mokyklinius laikus, - mokyklą, mokytojus, klasiokus bei draugus. Man geriausias mokytojas - matematikos mokytoja Teresė Kuzienė. Mielai lankyčiau ir dabar jos pamokas . Tai buvo nuoširdi ir gera mokytoja, kuri savo dėstomą dalyką sąžiningai dėstė. O blogų mokytojų neprisimenu   . Jie visi buvo šaunūs!

Jolita Daukėlaitė-Maščinskienė

2010-02-05 18:49

Man atrodo, kad mokykloje kai kuriuos aš labiau mylėjau ir jais žavėjausi... Gyvenimas bėga, viskas pasimiršta, su draugais ir tais nebesusitinki, o susitikusi, regis, nebeturiu bendro intereso... bet nežiūrint į tai... Pats šauniausias žmogutis mūsų mokykloje, aišku, buvo mūsų auklėtoja D. Didžiūnienė! Viską apie mus žinojo - kas kur buvęs, kas su kuo ir t.t Niekada nekeršijo, visada mylėjo mus ir mumis džiaugėsi.

Domas Žiogas

Pasisakymų: 4

2010-02-05 21:29

Mielai pritariu, kad D. Didžiūnienė buvo gera mokytoja. Prisiminimai išlikę labai geri. Humaniška, pedagogiška. Neskūpėdavo pažymio. Gal kas nežino, kad Danutė Klumbytė Didžiūnienė  1951 m. baigė Švėkšnos vidurinę, kurioje išdirbo daugiau kaip 40 metų mokytoja, išleido 4 abiturientų laidas Verkti1962, 1971, 1978 ir 1989 m.). Jeigu rinktume visų laikų Švėkšnos geriausių mokytojų sąrašą, ji tikrai turėtų jame būti.

Indra Merliūnaitė

2010-02-08 12:23

Kai dar aš mokiausi mokykloje, tai ji buvo pakilime.Turiu omenyje,kad mokymo lygis buvo tikrai aukštas.Žinoma,tuo laiku rodėsi,kad tie mokytojai šiokie ir anokie, imdavo pyktis, bet tik įstojus į KTU (tada dar KPI,bet buvom pirmieji absolventai gavę KTU diplomus) supratau kokius mes juos nuostabius turėjom.Man buvo šokas,kai per stojamuosius ir studijų pradžioje, kolegos studentai ir dėstytojai klausinėjo: "tai pas jus mokykloje sustiprinta matematika?" (mokytoja Misevičiutė), " ar tu sustiprintą anglų baigei?" (mokytoja E.Rimkienė). Taip buvo smagu pasakyt: "ką jūs,mielieji,aš gi iš kaimo mokyklos,kokie dar sustiprinti dalykai?".   Nuoširdžiai lenkiu galvą prieš mane mokiusius mokytojus.

Dovilė  Račkauskienė

2010-02-25 13:39

Didžiausia pagarba Mok. R. Zagurskienei, S. Rimkui ir E. Rimkienei. Jie buvo pagrindas mano mokslu.

vaida rukšnaitytė-vaičiulienė

2010-04-02 11:22

Aš dabar džiaugiuosiu ir geruoju prisimenu absoliučiai visus mokytojus,mielai grįžčiau į tą pačią mokyklą ir pas tuos pačius mokytojus

Jolanta Vaičiuliene

Sukurta temų: 1

2010-04-02 20:33

Kai pagalvoju apie mkykla iskart prisimenu fizikos mokytoja R.Vingiene, kita fizikos mokytoja Jančiauskienę, su didziausia pagarba prisimenu kūno kultūros mokytoją M. Urmulevičių ir jo ramius pasisakymus apie nederama elgesį.

2010-07-31 16:39

Visada prisiminsiu mokytoja JURATE LEONIENE ir direktores pavaduotoja ponia POSKIENE.Jos man padejo eiti teisingu keliu ir nenuklysti i sona nors buvau lb nepaklusnus mokinys

Iš viso įrašų: 24

Panemunės pilys ir..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama