Zarasų "Ąžuolo" gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 42

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-10 19:42
Jonas Čyvas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 2

2007-07-10 19:42

GERIAUSIAS - MOKYTOJAS KARLA, NES NIEKAIP NEPAMIRSTU JO BAKSTELEJIMU I ZURNALA.
O BLOGIAUSIAS - TOKIU NEBUNA! Mirktelėti Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 20:15

Man geriausia mokytoja I.Girskienė [email protected]
Antanas Prišmontas

Sukurta temų: 0

2007-07-11 09:35

jo...mokytoj Karlą aš irgi prisimenu Šypsena kur čia pamirši tą įtampą, kai tušinukas pakibdavo ore prieš bakstelijimą į žurnalą renkant auką atsakinėjimui :B
2007-07-11 10:00

...ir "nusileisdavo" tas tusinukas butent kur mokytojas Karla ir noredavo. Isdresiruota ranka buvo.... Kvatotis
...o blogiausiu tikrai nera, nebent nemegstamiausiu, bet tai ne tas pats.
Vaida Karaliūtė - Valionienė

Pasisakymų: 1

2007-07-11 13:19

As uz mokytoja Zukauskiene [Y] man ji fainiausia buvo ir liko :up:
O blogiausia ;| ;| ;|net nezinau, tikriausiai tokiu nebuvo [N]
Nele Macijauskaite

2007-07-12 19:27

Geriausias tai tikrai-Karla tikrai,man dar labai ir Tuzikas patiko... Kvatotis Kvatotis Kvatotis Del blogiausio tai turbut pas toki nepapuoliau [Y] [Y] [Y] [Y]
ŽANETA Petkevičiute-Popoviene

Pasisakymų: 4

2007-07-13 11:26

Kaip ten geriausias...bet kai atsakyneti tekdavo kiekviena pamoka,tai zinote...Tiek ten jo būrimas ir ,,teisingas" buvo-kai mano ,,laimingas" numeriukas buvo-pačiam sąrašo viduryje Šypsena ;|
ŽANETA Petkevičiute-Popoviene

Pasisakymų: 4

2007-07-13 11:27

Šilti jausmai liko Mokytojai Denafienė... Šypsena
2007-07-14 10:30

jo, Karla buvo nepakartojamas, man dar patiko, velnias pamirsau pavarde (buvo seiminele ju ten, bet issikyre man regis) matematika deste, ai, Bazaras lygtais. Nepamirsiu, kai toki veikeja pavarde Velykis i toleta vedesi per pamoka, buvo geras :B
Inga Puziniene

2007-07-15 13:05

Jo Karla tai buvo siaubas, daznai prisimenu burimus, nes buvau viduriukas, tai visada pataikydavo. O kiti buvo normalus. Šypsena
Jelena Paulauskienė

Pasisakymų: 3

2007-07-16 00:56

Tikrai Karla nepamirstamas, pries kieviena istorijos pamoka pakildavo spaudimas, o burimo metu sirdis krisdavo i kulnus Mirktelėti
2007-07-20 13:35

Man patiko Denafaitė,net nežinau kodėl,bet tiesiog yra žmonių kurię išlieka atminty.Karla,Tuzikas :up:,Andriūną dažnai prisimenu [D]
Ramune Marciukaityte

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2007-07-21 22:59

mok.Karlos kontrolinukai irgi neblogi... :up:Jo "burimai" mirsiu,nepamirsiu! Na,o mokyt.Zukauskiene! Pamenu,kai budavo chemijos kontrolinis....Daznai ji sakydavo: -"jus rasykit,spreskit,o as surinksiu sasiuvinius,ir 2 parasysiu..."Gera perspektyva....O mokyt. Reklaiti kas nors prisimena? Pykdavo jis ant mokyt. Zukauskienes,kad ji jam spirito bandymams neduodavo... [B]
virga steponaviciene

2007-07-22 22:29

Pritariu Raimondai. Mokitoja Denafaite-auksinis zmogus. Pati nuostabiausia mokytoja [Y] [Y] [Y]
Sigita Leišienė (Jatkūnaitė)

2007-07-31 15:44

Sveikuciai..
Del mokytojo Karlos ir as sutinku. Nors ir teko man tris kartus iseiles eiti atsakyneti per jo tuos bakstelejimus i zurnla Kvatotis ir tuos tris kartus po dvejeta gauti... nes niekaip nemaniau kad reiks eiti, bet tai jau jei bakstelejo tai vsio...nors ir desimt kartu vistiek eisi [Y]. Tuom jis man ir patiko...saunus mokytojas. O mokytoja Denafaite nereali, sugebejo sudominti literatura nerealiai..
Miglė Šatkauskienė

Pasisakymų: 6

2007-08-01 14:56

O man pati geriausia matematikė Kondratavičienė. Taip sugebėjo savo dalyku sudominti, kad dar dabar iš to duoną valgau Kvatotis
RITA VENSKUTE

2007-08-10 15:19

Geriausias Karla ir jo geriausia fraze "seskis, tau dujai" Kvatotis Del blogiausio nezinau - galbut visi mokytojai geri, blogi tik mokiniai...
Janina Kuzmickienė

2007-08-14 15:24

Man pati geriausia mokytoja buvo A. Bakutienė
Zita Savickiene( Kazemikaityte )

2007-10-06 14:38

Geriausia ata Magelanas :up: ir ne del to,kad buwo aukletojas,bet nuostabus pasnekowas,zmogus... :up:
Aliona Sokolova

2007-12-04 22:29

man taip pat pati geriausia mokytoja Denofaite,geresnes niekur nerasi Šypsena Mirktelėti Kvatotis [email protected] [email protected]
Iš viso įrašų: 42

Eglutes fotosesija..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama