Tauragės Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 47

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 14:10
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 14:10

Geriausia mokytoja kuria as pamenu buvo matematikos mokytoja Slavikiene, galbut dabar ji jau ir nebedirba,bet ji buvo super.Griezta, reikli, kontrolinis kas antra pamoka. Vertindavo taip kaip atsakinedavom ar parasydavom. Ko negaleciau pasakyti apie istorijos mokytoja p. D.B.....
Regina Lapinskiene

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2007-07-10 16:24

O man gera ispudi paliko R. Kalendiene, dar Vainoriene, stipri chemike, man lygciu lyginti vis tiek manes neismoke, dar ir Koliene prisimenu nuo penktos klases, Masalskis irgi geras buvo... Šypsena
2007-07-10 19:54

o man įstirgo Bugenis :B patikdavo, kai rašydavom kontrolnius... :up: visą pamoką galėdavai apsimetinėti kad kažką sprendi (arba iš tikrųjų spręsti) o kontroliniui besibaigiant, prieini prie mokytojo ir paklausi ar taip reikia spręsti - o p. Bugenis viską išsamiai ant lapuko surašo - tik spėk persirašyt iki pamokos galo :B :up: bet šiaip geras mokytojas buvo... jo frazė nemirtinga - "ates laikas bus ir..."
Dominika Vitkauskaite

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2007-07-11 00:53

Lina, prajuokinai su tais kontroliniais Šypsena, tikra teisybe, taip ir budavo, tik spek nusirasyti Kvatotis. daugiau tokiu mokytoju butu, tai niekas 12 klases egazaminu ir neislaikytu Kvatotis
Danutė Alijošiūtė-Bendikienė

Pasisakymų: 2

2007-07-11 19:47

Man tai Zaukevičienė įstrigo. Faina mokytoja. Spaudė ji mus matematikos mokytis, bet tikrai nesigailiu. O ir šiaip labai geras, šiltas žmogutis.
Jolantukas Geruciukas

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 2

2007-07-11 22:17

na kai jau yra sakanciu,kad Zaukeviciene ir Vainoriene yra teigiamos mokytojos,tai ka as zinau....net baisu....
vienintele verta mokytojos vardo mano nuomone buvo MOKYTOJOS JUKNIENE ir RUDMINIENE!!!Joms analogu tikrai nera
RAMUNAS PRANAITIS

Pasisakymų: 4

2007-07-12 21:24

Manau, kad del mokytojos Rudminienes esate teisus ji mokytoja super :up:, na o apie mokytoja rekasiene, kuris moke matematikos, tai man ispudžiai nekokie, net ir praejus 10 metu as ant jos taip Erzinti, kad ... M.mazvudo mokykloje buvo daug geru mokytoju, tik mes buvpome per kvaili, kad juos suprastume Šypsena
2007-07-13 17:46

Rudminiene buvo ir liks visu laiku nepakeiciamiausia lietuviu kalbos mokytoja. Beja, Kalendiene taipogi labai gera mokytoja buvo... Na, o del Rekasienes, Raimonda, jinai labai faina buvo kaip zmogus, o matematikos kad nesikokai (-om) cia kaip ir musu pasirinkimas buvo, nes C klase, visiem gerai zinoma, buvo ir gal tebera ne matematiku klase...
RAMUNAS PRANAITIS

Pasisakymų: 4

2007-07-13 20:29

na Edita tau Rekasiene tikrai buvo gera, man labai nepatiko jos vertinimai. nenoriu as prisismnti visko kads buvo as tik pasakiau savo nuomone. Nesvarbu, kad mes buvome c klase, bet mes matematikos norejome ismokti visi, o ne tiek , kuriu teveliu kisenes buvo pilnos ;| Kvatotis
laimute smailiene

2007-07-13 21:24

Labai patiko istorijos mokytojas P. Plevokas , lietuviu kalbos mokytoja Myniotiene , rusu k. mok . Kuolienes buvo labai vertingi patarimai ir idomus pokalbiai ,Daunoravicienes ir po 30 metu nenoreciau susitikti [N] , tokios mokytojos neturetu dirbti mokykloje ,patys maloniausi prisiminimai apie aukletoja J, Stasiuli Šypsena
Labai miela praeiti arba pravaziuoti pro musu mokykla , labai geri ir silti jausmai uzplusta .
2007-07-14 21:11

Pradiniu klasiu mokytoja Stasiuliene-mano pirmoji mokytoja ir, sakyciau, labiausiai prisviles blynas. Nekenciu to zmogaus. Gatveje pamates nesisveikinu. Slykstyne dar dabar dirba su tais vargsais vaikeliais. Aukletoja Miniotiene, lietuviu kalbos mokytoja, man buvo nuostabus zmogus. Kazkada norejau ja aplankyt, bet taip ir neprisiruosiau, girdejau, kad labai sirgo ir nebezinau ar is vis dar gyva. Nuliūdes Slavikiene, antras zmogus su kuriuo nesisveikinu. Tarp kitko, ji musu klase vadino debilu gauja, nors is musu uzaugo daug normaliu, issilavinusiu zmoniu. Faini zmones buvo rusu kalbos Gusarova, chemijos Jukna, Fizikos Masalskis. Fizrukas toks buvo Safarianas (armenas) geras zmogus. Kas del Rekasienes, tai kai ji parejo dirbti (beja taip pat baige musu mokykla), buvo is po univiero, jauna, nepatyrusi ir mes jos ne velnio neklausem. Ji su mumis nesusitvarke. Siaip buvo geras zmogutis (turbut mes buvom per daug debilai Kvatotis ).
2007-07-16 09:05

Na ir mus Slaviliene pavadindavo debilais bet man patiko jos vertinimo sistema,ir taip kaip ji aiskindavo pamoka.Jei klausaisi tikrai suprasi tai ka ji aiskina. [Y]
2007-07-17 15:26

Vainoriene...na ka as zinau....bomba kazkokia, nervuota ir ziauri. Dar Baltrusaitiene irgi fruktas buvo neblogas, kiek girdejau ir dabar klykauja ant mokiniu bei nelabai pati supranta ta matematika Kvatotis siaip labai daug geru mokytoju ten dirbo tuo metu, Rudminienes gerumui ir nuolankumui mokiniu atzvilgiu lygiu nera, bet taip pat saunios buvo ir Ramanauskiene, Jankauskiene (rusu), Senkuviene, Jukna, Stasiulis. nors Stasiulio kantrybe daug greiciau sulauzydavom nei Juknos, kai buvom ju aukletiniai Mirktelėti Jauciu pasiseke, kad pirmoji mokytoja Giedraitiene irgi buvo labai saunus zmogus Šypsena
2007-07-17 15:30

Grosiene - dailes mokytoja - labai patikdavo man, rami, gera, o ir dalykas nesunkus
Gražina Truskauskienė

2007-07-21 18:21

Šauni mokytoja Moniotienė.Labai gerai išmanė savo dalyką - lietuvių kalbą. Ir dabar dar gyvi jos pasakojimai, labai mylėjo savo darbą, daug meilės ir jėgų atidavė. Nuostabus žmogus.
Taip pat nuostabus mokytoja Plevokas - istorikas.Tai išlaikytas, aukštos kultūros mokytojas. Mes visada jautėme jam dižiulę pagarbą.Tokie mokytojai nepasimiršta visą gyvenimą. Gaila, kad gerų ir išmanančių savo dalyką mokytojų yra mažiau, nei tų, kurie tik sėdi ant kėdės. [L]
Diana Ugolnikov

Pasisakymų: 3

2007-08-28 17:45

Kai kurie mokytojai, apie kuriuos cia taip graziai kalbate, man net nedeste. Taciau ir as savo nuomone turiu. Silciausiusdekingumo zodzius turiu kelioms mokytojoms. Visu pirma (tik nenusaukit)Mokytojai Bagdonieinei, anglistei. Daug kas nemego jos, gal truko bendro supratimo tarpusavyje, bet anlgu kalbos mane ismoke. Kai atvaziavau i USA, visi galvojo, kaf as jau cia kuri laika gyvenu, laisvai kabejau sia kalga, ir tikrai ne kolegijos deka, o butent sios mokytojos. Aciu jai. Kita mokytoja, kuri ismano savo dalyka, yra Mok Zaukeviciene, matematike. Niekada neprisiminsiu jos kaip silto zmogucio, gink Dieve, NE! bet... Kai isvaziavau, i Vilniu i kolegija mokytis, tik atsiskaitymus temu laikydavau, nuo matematikos paskaitu buvau atleista, nes viska jau buvau praejusi vidurinej. Spaude, keikem ir kartais dar ir dabar prisimenu kaip ziauriausia mokytoja, bet savo dalyka ismoke! Aciu ir jai.
Na, o kas liecia mok Vainoriene, gaila, bet kad ir kaip ji stengesi, ji tik pati savo destoma chemija ir supranta. Man reikejo chemijos toliau mokantis ir as nei su papildomais jos bureliais nesugebejau jos suprasti. o kolegijoje ismokau viska nuo a iki z, turejau nuostabia destytoja. Vadinas, ne as durna buvau...
tai tiek kol kas galejau prisiminti.
2007-08-30 15:35

Cia, ko gero, kaip ir visur - kuri dalykai ismanei, tos ir mokytojos geros. O i kuria pamoka ejai su stresu, tai niekas nepadejo. Mokyt. Valinciene turbut suprato, kad manes rusu k. neismokysi, bet nejaugi gadinsi ta atestata su pagyrimu...Sposibo jai!
Agne Arnasiute/Veličkienė

2007-08-30 15:41

pritariu - Zaukeviciene buvo griezta, bet matematika tikrai ismane ir as manau, kad mus jos ismoke pakankamai gerai. Nors ir nereikejo man jos po mokyklos, bet sita mokytoja as pirmiausiai prisimenu, jeigu uzeina kalba apie mokytojus Šypsena

2007-08-30 15:41

pritariu - Zaukeviciene buvo griezta, bet matematika tikrai ismane ir as manau, kad mus jos ismoke pakankamai gerai. Nors ir nereikejo man jos po mokyklos, bet sita mokytoja as pirmiausiai prisimenu, jeigu uzeina kalba apie mokytojus Šypsena

2007-08-30 15:45

haha Valinciene buvo musu aukletoja, tai visa musu grupe rusu taip ir nemokejom Rimtuolis aisku, dabar atsirugsta tas nemokejimas, bet tikrai atestatu pazymiais nesugadino Šypsena

beje, labai suprantu Modesta - mano pradiniu mokytoja irgi buvo Stasiuliene Kvatotis nors as pries ja nieko neturiu, man ji nieko nepadare, bet siaip nebuvo tas siltas zmogus taip reikalingas pradinukams, tokia gestape greiciau Šypsena
Iš viso įrašų: 47

Kelione i Montserr..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama