Marijampolės 7-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 62

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-23 10:35
Aurimas Grebliauskas

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 3

2007-07-23 10:35

Geriausi Matūzienė (matematikė) ir Karužas (informatikas/fizikas/astronomas) :up: , blogiausi Brigaitienė (anglų) Kirtiklienė (fizika) :down: Mirktelėti
marta martyna

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-23 21:11

geriausio ivardinti negaleciau, bet pati blogiausia tai Lakickiene (anglu) :devil:
Darius Stadalius

Pasisakymų: 3

2007-07-24 08:45

geriausias ko gero Karuzas, nors ir vijo mane is pamoku [C]o blogiausia.... atleisk, akletoja, bet Vizbaraite - Brigaitiene nieko gero man nepadare.... ;|
Vaida Grinevičiūtė

Pasisakymų: 8

2007-08-05 20:19

O man tai geriausia musu aukletoja Matuzienė daugiau netasimenu gerų Šypsena, o blogiausi kurių dar ir dabar negaliu pamiršti tai istorikė Kunickienė, ten visokiais ji mus vadino Šypsena ir lietuvininkė Bubnienė ar - ytė nelabai jau pamenu, bet vienu žodziu senmergė kažkokia, puikiai atsimenu jos posakį "tik dėk ant bambos ir spirk į dangų'' Kvatotis, ji dažnai jį vartodavo. Tai va chebryte tik dėl šių dviejų mokytojų nebaigiau savo mokykloje 12 klasiu Nuliūdes, teko baigti kitur, bet ačiū dievui sėkmingai pasiekiau ir aukštumas Šypsena, Tai va tokia mano istorija Mirktelėti. Rašykite visi labai smagu prisiminti vaikystę ir jaunystę Šypsena.
Renata Dežicaitė

2007-08-06 14:05

Geriausia (man) mokytoja buvo Meškauskienė (chemikė). Jėga! nesidrąskydavo, išaiškina savo dalyką ir viskas - tavo reikalas, ar tu klausi ir domiesiesi, ar tik plauksi pasroviui. Šypsena O bjauriausia - Zdanavičienė (matematikė). Dar šiandien jaučiu alergiją nuo jos pasipūtimo. Brrrrr....... Dar pamenu sakė: "Pažiūrėsim, kaip po pirmo kurso su čiamodanais grįšit namo apsiverkę...". Ačiū dievui ir universitetą baigiau ir pagal specialybę sėkmingai dirbu. Mirktelėti
Darius Kacinskas

Pasisakymų: 2

2007-08-23 00:09

V.Karuzas buvo nuostabus zmogus ir mokytojas...
Darius Kacinskas

2007-08-23 00:27

Keista skaityti ypac mano paciu klasioku pasisakymus apie D.Kunickiene. Faina ji buvo, nors ir pats nebuvau auksinis. O kas liecia blogiausius ar pan., tai man teko mokintis vokieciu ( todel neminesiu Brigaitienes Mirktelėti ), bet kad Kirtikliene pavaziavus - tai tiesa. Ir kodel Asta, tau, reikejo imtis iniciatyvos rinkti kazkokius parasus pries V.Karuza ??? Ne visi buvo tokios nuomones, apie ji, kaip tu! Visi zino kaip tai baiges ;| .... Gavom fizike Kirtikliene 12 klasej ir prasidejo vaizdeliai...
Saulius Radauskas

2007-08-27 22:22

Karužas jėga. Vien tik jo turėta fonoteka ko verta.
Natalija Buikauskaitė

2007-08-28 01:40

Geriausia man buvo anglu kalbos mokytoja Povilaitiene Šypsena [email protected] ACIU!!!! Šypsena
Lolita Gineitiene

2007-08-29 18:37

Sunku pasakyti, kurie mokytojai buvo geri, o kurie blogi. Mokytojai kaip mokytojai. Visada su pagarba prisiminsiu lietuviu kalbos mokytoja Bubnyte, fizika Karuza, aukletoja Mileryte. Labiausiai bijojome kazkada seniai darbu mokytojos Petrauskienes, bet jos ismokytus patiekalus kai kuriuos dar ir dabar pamenu. Mes patys nemokejome su jais bendrauti...tikriausiai.
Svajūnas V

2007-09-01 13:52

Manau kad jegiskiausias buvo ''darbinis" t.y Launikonis,o Launikoniene,kaip pionieriu vadove pjove ir ede nervus gal 5m,kol pas ''lietuvininke" Bubnyte neparasiau mokykloje geriausio rasino Kvatotis. Mileryte lb nebloga molytoja buvo,bet db net nepazysta,fizrukas Zinkevicius ar Zenkevicius savas bicas buvo,kartais kartu ir dumeli uzplesdavom Kvatotis,o blogu kazkaip nelike atminti visai,jie man bereiksmiai ....
zydrunas anzulevicius

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 1

2007-09-07 21:16

Geriausias Karužas buvo...
Fonoteka tai taip [Y] aš per jį muziką normalią pradėjau klausyti kažkada Šypsena

Blogų kažkaip nemenu, na arba man tai tiesiog jau neberūpi dabar Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-10 15:34

Blogi - geri, a koks skirtumas, bukim zmonemis ir mokekim atleisti...
Lina Bagdonaite-Spudiene

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-09-11 07:00

Cia tai tiesa
aš irgi nemanyčiau, kad reikėtų pilti druskos ant senų žaizdų
8)
Drąsius Noreika

2007-09-11 11:52

Maloniausi prisiminimai apie auklėtoją ir matematikę Kopalinskienę ir fiziką Karužą. Tikri homo-sovietikus buvo "istorikė" - pavaduotoja Kunickienė ir jos bendramintis karinio mokytojas Bezubov. Bet buvo tokie laikai, o jie labai uolūs, idėjiški
Lina Bagdonaite-Spudiene

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 2

2007-09-11 14:26

Manyčiau kad visi mokytojai geri jie buvo ar blogi, turėjo savo privalumų ir trūkumų Mirktelėti
Rimantas VOSYLIUS

2007-11-02 10:06

Jo, Vizboraite (pagal sia pavarde kazkaip prisimenu) tikrai prasta mokytoja. Zmogus neturinti sugebejimo perteikti savo ziniu, ir del to pykstantis ant visu... Ir bandanti uz kazka vis atkersinti. Man atrodo kad ji dar ir dabar dirba.
2007-11-02 17:53

Aš labiausiai esu dėkinga anglų k. mokytojai Povilaitienei. Mano nuomone, ši mokytoja - gera savo dalyko žinovė. Šypsena
2007-11-04 21:44

Mano megstamiausi mokytojai tai buvo Matuziene, Dulinskiene ir Karuzas Šypsena. Blogiausi prisiminimai susije su Sakalauskiene (? rusu kalbos)...
2007-11-19 13:46

Viena is blogiausiu tai mano aukletoja-Lakickiene,o dar Lelkiene-isterike.Patiko Galinyte(lietuviu klb.)
Iš viso įrašų: 62

mano seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama