Klaipėdos "Sendvario" pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 37

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 17:42
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-10 17:42

jeigu jau kuriam temas ir organizuojam apklausas, tai gal ir prisistatyt reiketu... o tai kazkaip nejauku su... niekuo bendrauti... ;|
Daiva Necajeva- Tamkuviene

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2007-07-10 18:23

LAbas, Andriau, Šypsena. Jei klasiokas parašo- būtinai pasisakysiu Šypsena- geriausia man mokytoja buvo anglų klb. Venclovienė, gal dar Anužienė ( istorikė)- tipo, sentimentai Rimtuolis. Gal kas gali pasisakyti apie dabartines? o:o :B o:o
Kristina Amelina

Pasisakymų: 5

2007-07-12 13:31

Geriausia mokytoja man buvo AluzieneŠypsena (matematikos)
Linas Urbonas

Pasisakymų: 1

2007-07-12 22:13

Man Vencloviene taip pat buvo viena is geriausiu mokytoju, bet ne maziau gera buvo Miseviciene - rusu k. (dabar jau amzina atilsi), bet jos pamoku su "kriauses" tikrai nesulyginsi...
azkaip dar linksmai prisimenu "stepiu karves" pamokas, nors geografijoje, nesu labai stiprus [N]
Darius Kavaliauskas

2007-07-13 15:40

Na kiek prisimenu tokia mokytoja Stulgiene berots Šypsena, biologijos mokytoja, antrame aukste kabinetas.
Cia aisku ne geriausia, bet kazkaip prisiminiau Šypsena
2007-07-13 16:34

Man pati fainiausia buvo A.Mališauskienė. O klaikiausia O. Navarackienė. Visom prasmėm.
Sigita Macidulskaitė

Pasisakymų: 2

2007-07-13 16:41

hmmm net nezinau, plius problema - nezinau pavardziu kazkaip Kvatotis
Mindaugas Vaišvila

2007-07-16 08:23

Man ir geriausia mokytoja buvo Vencloviene, geriausiai as ja prisimenu. Taip pat geri prisiminimai mano aukletojos O. Maziliauskienes.
Labiausiai nemegiamos buvo geografijos mokytoja Siauliene ir rusu mokytoja Cukanova.
2007-07-20 21:13

Geriausia mokytoja? daug ju buvo:Chadži - rusu kalba, Vaičekauskaitė-matematika.Garadauskienė-darbeliu,Kiseliovienė -fizinis,Pudinskienė-lietuviu(auklėtoja),Puzonienė-istorija. Rimtuolis
2007-07-23 13:06

prisiminus savo aklėtoją (istorikas Jankauskas) nusipurtau. fe. taip ir nekelia nieks gerų emocijų..
Daina Sodienė

2007-07-23 17:06

Neisivaisduoju, kas galetu geru zodziu pamineti Vaicekauskaite. Man egzamino pazymi taip sudirbo, norsklaidu nebuvo. Paplauskiene penketa buvo parasiusi(penkiabaleje sistemoje), o ji paeme istaise i ketverta,nors zinojo,kad moku gerai ir kiekviena pamoka prie lentos kviesdavo.O Chadzi buvo nuostabi - musu klases aukletoja. Mes jos pirmieji aukletiniai buvome
2007-07-23 18:49

Daivute, ne as sia tema sukuriau... O tas kas sukure, prisistatyt galetu. Ir dar: manau, kad nekorektiska tokias temas inicijuot... ;| Mes galim galvot apie mokytojus ka tik norim, bet viesai i gerus ir blogus neetiska skirstyt... Bet.... toks jau kazkieno mentalitetas... Liudna, kad suauge zmones neisauga is amziaus "myliu-nemyliu"... Nuliūdes
Labanaktis.
2007-07-23 19:08

...o jau apie A.Šlikienę (vokiečių kalba) tai nieko nesakykit - nei gerai, nei blogai. Nes tos mokytojos Jūs tikrai nepažįstat taip kaip aš [N] Kvatotis
Mindaugas Vaišvila

2007-07-23 21:52

Va dar padiniu klasių mokytoją Galadauskienę (dabartinės nežinau jos paarės) galiu minėti tik geru žodžiu. Dažnai prisimenu ją Mirktelėti gal būt dėl to, kad pradinių klasių ir pirmoji mokytoja, bet tikrai jos niekad nepamiršiu ir prisiminsiu visa kas gera Mirktelėti
Marius Gylys

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 1

2007-07-24 09:11

Ponaiti Andriau Šlikai, niekas ir neskirsto i absoliučiai blogus ir absoliučiai gerus, tiesiog zmones pasisako kurie mokytojai patiko (kaip mokytojai, kaip zmones), o kurie ne. Gali zmogus angelas buti, bet visiskai nevykes kaip mokytojas ir t.t.
Kadangi jau pasistojo cia parasyti tai pliusa dedu p. B . Venclovienei, G. Jankauskui ir pradiniu klasiu aukletojai Vaičkienei.
Minusiuku nededu niekam, bo daugiau maziau visi buvo zmoniski Šypsena
Zivile Kapaciunaite

Pasisakymų: 2

2007-07-24 18:04

Geriausia Plunksniene :up:
Reda Pakultiniene( Kaciuceviciute)

2007-07-26 14:49

As pritaria ponui Martynui del dvieju mokytoju,tai del G.Jankasko ir pacios nuostabiausios mokytojos kuria buvau sutikusi,tai Vaickienes :up: :up: :up:
2007-07-27 12:33

taigi jankauskas iškrypelis...
2007-07-28 17:21

Jankauskas lyg ir normalus buvo Šypsena
2007-07-28 17:23

Tikras iškrypėlis buvo braižybos mokytojas, jis dar ir darbus vaikinam dėstė... Gaila, neprisimenu pavardės.
Iš viso įrašų: 37

Sūnus

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama