Klaipėdos "Sendvario" pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 37

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-10 17:42
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-28 20:30

....šimtadienis, šventė... Navarackienė 90% mokinių surašo dvejetus. Šventė baigiasi....
Linaras Dargis

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-29 18:21

Jankauskas pats normaliausias iš mokytojų ...
Sigita Rimkutė

2007-07-30 16:05

Geriausia Aluzienė :up:
Klaikiausia Navarackienė, ir dar taip ilgai mokykloje dirba ;|
Vita Jablonskytė - Čepauskė

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 2

2007-07-30 19:27

Man Birute Vensloviene buvo taip pat nuostabi mokytoja. Ir kai jai sakau, kad labai daug mokiniu ja mego, tai ji niekaip negali patiketi. Kiekviena karta ja sutikusi, nenustoju zavetis - tiesiog nuostabi moteris.
Buvo ir kitu labai geru mokytoju - tame tarpe ir jau minetos Aluziene bei Anuziene.

Man tai is principo nebuvo blogu mokytoju Mirktelėti Tiesiog man nepatikdavo tai, kad kai kurios mokytojos "trejetukininkams" geresnio pazymio nerasydavo, nors ir verti budavo, o "penketukininkus" kartais ir "patempdavo".
Sigita Norkute

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 2

2007-07-31 19:09

O man labai patiko anglu kalbos mokytoja D.Vysniauskiene [email protected]
2007-08-01 21:47

Niekaip nesuprantu, kuo B.Venclovienė tokia gera buvo? Man ji nedėstė, bet buvo klasės auklėtoja. Gal ji manęs tiesiog nemėgo, gal biolaukai nesutapo, nežinau... Dabar susitikusios nesisveikinam.
Gediminas Ragauskas

Pasisakymų: 3

2007-09-19 20:02

Anglu kalbos mokytoja Vencloviene manes nemokino, bet gerai pazistu ja ir jos vyra, saunus zmones yra. O is mokytoju tai Vysniauskiene, Laliene, Krivickiene, Katinas ir nieko vyras buvo, na kiti ir buvo neblogi. O tie kuriu nemegau tai jau tiek to nelaikau uzanti nieko, gal jie visgi geri kazkam buvo.
Mindaugas Vaišvila

Pasisakymų: 5

2010-10-20 16:45

Man geriausios mokytojos tai visų pirma B. Vensloviene, gerai mokė anglų kalbą, bei ir šiaip labai gerai sutarėme, gaila, kad jai išėjus nebeliko geros anglų kalbos mokytojos, taip pat O. Maziliauskienė, chemijos mokytoja.

lina  skersinskyte

2010-11-01 23:24

pati geriausia tai pirmoji mano mokytoja I.Raciene,istorikas Jankauskas,Katinas,Kiselioviene.

Žilvinas Aleksevičius

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 1

2010-11-11 15:04

geriausia- fizinio lavinimo mokytoja buvo man. kai , koks kontrolinis, mane visada isleisdavo is tu kontroliniu ir mokytojoms pasakydavo, kad  man nezimetu pravaikstos, nes mokyklos garbe reikia ginti varzybose

Skaidre Pelekaite

2010-12-21 17:22

Zilvinai, ar grazu buvo taip isnaudoti savo sugebejimus ?! :-)))) mokslas tai sviesa xixixixxi

2011-01-07 20:34

na kas liecia katina as nzn ar jis buvo pedrofilas bet kas kart pries mano klase rikuotej budavo su stovinciu

Skaidre Pelekaite

2011-01-08 00:11

xaxaxaxa....Robertai, ar tau kartais nepasirode :-)))) gal pas ji paprasciausiai ten visko daug labai  xixixixixi

Žilvinas Aleksevičius

Pasisakymų: 9

2011-01-14 09:16

man patiko viskas- tik tingejau mokytis.  galvoj buvo 

Skaidre Pelekaite

2011-01-15 05:43

Zilvi, manau kad ir dabar ne daug kas pasikeite xaxaxa vys tas pats galvoje :-)))))))))

Gražina Jankauskaitė-Rževuskienė

2011-10-15 06:40

Tais priešistoriniais laikais, kai mokiausi dešimtoj vidurinėj, man patiko tik 2 mokytojos, kurias atsimenu su didele meile ir pagarba. Tai matematikos Mokytoja gerb.Straupienė ir rusų k. Mokytoja, vienerius metus buvusi ir mūsų Auklėtoja - Misevičienė. Kiti buvo tų laikų sistemos vergai, ypač istorikės.

Asta Armaitienė

2011-10-19 10:25

Pats geriausias tai istorikas "gaubliukas'-Jankauskas ir mūsų gerb.auklėtoja fizikė Žąsytienė.Pagarba tokiems mokytojams.Tai mokytojai iš didžiosios raidės.

Iš viso įrašų: 37

1

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama