Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 3

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-20 22:11
Vilma Mykolaitytė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-07-20 22:11

Geriausias mokytojas - fizikas, nes turejo labai stipru jumoro jausma

Blogiauisias mokytos - tokiu nebuvo Šypsena

Man pasiseke Mirktelėti
Aidas Antanaitis

Sukurta temų: 0

2010-06-01 11:35

Kodėl niekas nerašote apie mokytojus ,kol moko lygtai ir yra blogų o paskui po keleto metų supranti , kad norėjo tiktai gero.

Niekad nepamiršiu fizikos mokytojo ( amžinatilsį Smagurausko) . Kiek dauk emocijų davė "sėdėjimas po šluota".

Bendoraitienės- Jos dėka augome sveiki ir nerūkantys.

Puodžiukaitienės -  knygas graužeme kaip dabar čipsus.

Klimaitienės - išmokome  šokti ką galima ir ką negalima.

Gerb. direktoriaus Maskvyčio - pasikeitusių veidų gal ir neprisimena , bet musų rekordų "6.01 " niekada nepamiršo.

Savo auklėtojo ( Tik 11 klasėje) nepamiršiu Jo rugsėjo 1 "peruko "  ir naktinių pasisėdėjimų.

Rašykite, kol atmintis  išlikus apie buvusius ir esamus mokytojus tik iš didžiosios raidės vėliau gali būti per vėlu.

Sonata Duobaitė-Kurienė

Sukurta temų: 0

2010-06-23 12:42

Prisiminimai apie mokytojus- tik geri. Dar ir dabar tenka retkarčiais, renginių metu pabendrauti su mokytoja M. Puodžiukaitiene. Ji tokia pat kaip visada ir buvo: energinga, protinga, gyvybinga ir t.t. Mano prisiminimai apie mokykla, mokytojus patys šilčiausi. Gal senstu...

Iš viso įrašų: 3

Mano šeima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama