Panevėžio "Gabijos" pagrindinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 15

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 14:08
vilma Tamosiunaite -Pilypiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-07-11 14:08

manau blogu mokytoju nebuvo.gal nelabai prisiminimai geri su matematikos mokytoju,kuris kuolus rasydavo,na dar ir is liniuones gaudavo tas kuris neklausydavo.pavardes tikrai neprisimenu.
Arvydas Nevronis

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-07-11 15:26

Tai kad apie blogiausius nelabai gali rašyt.O kas,jei jie patys pasiskaitys?Kaip po to sutikus gatvėj į akis pažiūrėt?Manau,toks klausimas ne visai korektiškas.Nors aš,kaip truputį vyresnis,nebesutinku jau jų,vis tiek apie išėjusius blogai atsiliepti,tuo labiau viešai,manau negalima.O ką apie tai mano kiti?
Irmantas Šuminskas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 4

2007-07-11 23:18

Man labiausiai kirviu buvo ir vargau labiausiai su karinio mokytoju Ščipakinu. Labai simpatiska buvo vokieciu k. mokytoja Onute.
Remigijus Indrašius

2007-07-12 00:00

visi mokytojai buvo jega. kiekvienas savotiskai idomus, netgi kobrair tas pats Scipakinas Šypsena
Darijus Juzenas

Pasisakymų: 1

2007-08-08 14:28

TEISINGAI ARVYDAI, KAIP TOJ DAINOJ: KAS GERA PRISIMINKIME, KAS BLOGA LAI ISBLES...
PRISIMENU KAIP SALADZINSKIENES BIJOJOM... PRADZIOJ. PASKUI JUOKAS IMDAVO, DABAR ISVISO VISKAS JUOKINGA. BET SAVO DALYKA ISMOKE TAIP, KAD IR SIANDIENA NEUZSIMIRSTA. IR IS VISO, TAS MOKYTOJAS KURIS "LAUZE" SAVO DALYKA, TAS PADARE MUMS TIK GERA. ACIU VISIEM.
Lina Nefaite

Sukurta temų: 1

2007-10-18 13:25

O as turejau nuostabia pradiniu klasiu mokytoja! PAGARBA JAI! dar iki siol geri prisiminimai Šypsena
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2007-10-19 15:16

as tai nekenciau lietuviu mokytojos tamulionenies ,labiausiai patiko rusu mokytoja ir musu direktore(matematikos mokytoja)-visada malonu susitikti [email protected]
laura juzenaite

2008-04-06 14:18

Mirktelėti visi jie geri ir primena gerus prisiminimus buvusi aukletoja lietuviu mokytoja Perminaite Šypsena,direktore-matematikos mokytoja rupinosi musu klase kaip aukletoja Pabučiuoti,biologijos,istorijos,fizinio lavinimo daug ju buvo ,bet primena tik gerus prisiminimus....manau turime buti jiems dekingi uz gerus visus mokslo metelius...
Elvyra Liaudginaite

2008-04-28 22:52

Na jo, buvo tokie laikai, kai mokytojais būdavo kareiviai Ščipakinai. Manau kai kurie mokytojai gyveno su vidiniu diskomfortu, kad privalėjo mums kalbėti tai, kuo patys nelabai tikėjo. O mes buvome jauni, kvaili, maksimalistai ir to nesuprasdami pakonfliktuodavome. O buvo ir tokių mokytojų kaip Pranas Šiška. Aš jį prisiminsiu kaip nepaprastos inteligencijos , smetoniškos kultūros žmogų. Tur būt nedaug kas ir prisimenate jį? Labai seniai tai buvo. Muziką dėstė.
Lina Karpavičiūtė-Šeštokienė

2008-05-07 00:28

Skaitau ir netikiu.Netikiu,kad jokios nuoskaudos niekas neturi.Teisingiau gal,kad negali apie blogiausius rasyt,arba nenori.Ir ka jau pakeisi.
Daug mokytoju buvo geru,tas tiesa.Labiausiai as dekinga savo aukletojai G.Zilytei.Bet fizikos mokytojosi,berods pavarde Grybauskaite,galiu ziuredama i akis panelei mokytojai,o gal dabar jau poniai(netikiu) pasakyt,kad ne mokytojos darba tamstai reikejo dirbt.Taip ji puikiai fizika deste,bet deste vaikams,o ne robotams.Zodziu zmoniskumo jausma ivertinciau 0,o ypac dirbant su paaugliais.Vis dar po tiek metu, pas mane isliko pagiezos siam zmogui.Zinau,kad negerai,bet............
Net budama jau suaugusi,gal kiek ir peraugusi
Šypsenanegaliu susitaikyti su sios mokytojos elgesiu. [N]
Remigijus Indrašius

2008-05-07 10:58

tikrai nepamenu jokiu nuoskaudu. tik tiek, kad per prievarta verte i komjaunima stoti. visiskas terorizmas buvo tuo atzvilgiu. bet juk del to ne mokytojai, o sistema buvo kalta.
Renatas Dūda

2009-07-09 09:19

Man tai baisiausias buvo Scipakinas - karinio mokytojas. O zaviausia tai vokieciu kalbos mokytoja Onute.

Valerija Gordeičikienė

2009-07-09 12:40

gerai prisimenu aukletojos Saladžinskienes meilius zodelius, o muzikas Pranas Šiška tai tikrai nuostabus žmogus,o ir rusu kalbos ,ir vokieciu kalbos mokytojos fainos buvo...O blogu ?Kaip suprast ta zodi blogas, juk ir jie mokytojai buvo tokie pat zmones su savo bedom ir problemom, kuriu mes tada nenorejom suprasti ir kurias ne visi mokam paslepti.

Anzelika Morkuniene

2009-07-10 16:19

nu jau ko nemegau mokykloje tai fizikos mokytojos mes ja vadindavoje gyltine,nes ji buvo mazute ir labai kuda atrode lig giltyne.Na bet tai jau praeityje,Labai megau ir mylejau savo auklytoja rusu kalbos mokytoja Dirkiene.Sauni buvo moteris.Seip visi buvo savotiski mokytojai.

Dainius Kalinauskas

2009-10-08 12:37

labas visi buve mokiniai.visi mokytojai dirbo savo darba ir gal tai vieniems nepatikdavo kitiems atvirksciai.bet jie jus ismoke kazko?taigi bukit dekingi jiems.tie kurie mane pazista atsimena mano santikius su mokytojais.nebuvo jie geriausi bet as dekingas jiems ko jie mane ismoke o ko neismoke reiskia as pats to nenorejau.

Iš viso įrašų: 15

gran canaria

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama