Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 224

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-24 18:05
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-24 18:05

Prisiminimai,zinoma liko...ir nebutinai apie geriausius mokytojus Šypsena Taigi po tiek metu nesinoretu mineti pavardziu,nes dabar jau visa tai atrodo kitaip.....su sypsena Šypsena
2007-07-24 18:08

....per greit paspaudziau.....ogi labai bijodavau geografijos mokytojos....iskaldavau mintinai sostiniu pavadinimus,bet pamacius mokytoja is baimes jas pamirsdavau :B,o kai pakviesdavo prie zemelapio sukdavosi zeme po kojomis....velgi is baimes..... Kvatotis Dabar ima juokas,o tada buvo visai nejuokinga [N]
Audra Lasinskaite

Pasisakymų: 173

Sukurta temų: 2

2007-07-25 00:12

O as kiek pamenu ,tai beprotiskai nemegau fizikos ir jos visa laika bijojau ,tik jau labai fainas mokytojas buvo,tai nors visa baime isbaidydavo Kvatotis
Rasa Janonytė

Pasisakymų: 154

Sukurta temų: 1

2007-07-25 15:26

Fizika, informatika, astronomija, braižyba - tai tos pamokos, kurių metų tekdavo išgirsti tylius žodžius (kai kurių asmenų adresu): keselys,avilys... Tai va juokas imdavo ir viskas visiems aišku budavo Kvatotis Nors ne visi dalykai patiko, bet pamokos buvo :up:
O mokyklos direktoriaus mokomos lietuvių kalbos ir literatūros pamokos tai iš vis :up: :up:, nes pusė pamokos pasakodavo apie keliones ar pan., o kitą pusę rimtai dirbdavom ir visiems viskas budavo suprantama.
Gera ir malonu dabar tai prisiminti Šypsena ;| Mirktelėti
Vida Šimanskienė

Pasisakymų: 51

Sukurta temų: 1

2007-07-25 23:29

ooo fizika o Sauliukas. Labai super mokytojas :up: as tik gerus prisiminimus apie ji galiu pasakyt. O baisu man budavo (gal nedaug kam deste ta mokytoja), taciau ji mums 4 ir 5 klasej deste matke. Oi budavo baimes. Šypsena
ilona Jozenaite- Ramanauskiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-30 22:11

Geriausi prisiminimai apie klases aukletoja, labai gera mokytoja - tik mums turbut i kaili reikejo duot uz nesimokyma.
O geografija - man buvo pats baisiausias dalykas, tikrai linkdavo kojos prie zemelapio, ir dar tie pliusiukai ir minusiukai......super. :up:
2007-07-31 10:44

Sveika Ilona,buvusi kaimyne Šypsena Musu auklyte....mmmmmm....gera budavo,kartais.... :B
2007-08-04 15:56

Geriausias visu laiku mokytojas aisku,kad yra S. Kubiliunas !!! :up: :up: :up: :up: Net nereikia aiskint,kodel,bo ir taip visiem aisku :B. Esu viena is jo aukletiniu,taigi pagristai galiu tuo dziaugtis.
O musu chemikes nepedagogiskumas ko gero buvo toji priezastis,kad ISVIS nesigraibau chemijoj. Tox jausmas,kad man ji isvis nebuvo destoma kaip dalykas. Toj vietoj skyle didziule sviecia... Labai blogai.
Paradoxas: Fizikos ir Chemijos kabinetai yra salia vienas kito Kvatotis Kvatotis Kvatotis :devil:
Reda Ramanauskaite-Pinkiene

Pasisakymų: 96

2007-08-04 21:32

kas cia dabar ! kas varo ant musu aukletojos ! a ? Erzinti
Vidas Eidukas

Pasisakymų: 212

2007-08-04 23:12

O jo Redusikas cia kazkas varo Šypsena...istiesu nebuna blogu mokytoju tik mes buvome labai jau jauni Šypsena Mirktelėti
2007-08-04 23:29

Cia as varau ant jusu aukletojos. Yra kaip yra... :devil:
Vidas Eidukas

2007-08-05 10:08

Virginija tu neisizeisk taciau mes ginsime savo Bridziuviene kia ji bebutu Šypsena
2007-08-06 01:38

Jei jau kas sitoj situacijoj ir iiszeistu,tai tik jusu aukletoja. Daugiau nera kam. O ginti moteriskes visada garbinga. :up:
Ir siaip. Uzsivede kazkokia keista ir nereikalinga diskusija. Juk si tema ir yra tam kad pasisakyt, kox mokytojas buvo liux o kox ne.
Vidas Eidukas

2007-08-06 02:58

Virginija so sorry ar tu manai kad zmones atidave savo gyvenima tam kad kazka kazko ismokinti neverti pagarbos..."Šypsena...zavuole zinai man irgi kitaip atrodo taciau ginsiu savo aukletoja Šypsena hi hi hi
2007-08-06 05:40

Vidai,as nuosirdziai nemanau,kad zmones,atidave savo gyvenima tam,kad kazka kazko ismokinti neverti pagarbos. Taip. Visi mokytojai verti pagarbos.
Tik... Vieni yra cool kiti nelabai o:o Kvatotis
Vidas Eidukas

2007-08-06 09:59

Na sutinku Šypsena Pabučiuoti
Regina Kriauklyte

Pasisakymų: 12

2007-08-06 10:47

apie mokytojus arba gerai arba nieko Kvatotis, mat pati tokia esu Šypsena
Vidas Eidukas

2007-08-06 20:09

Reginusikas o va blogo apie tave nieko negalime pasakyti Šypsena Pabučiuoti
Reda Ramanauskaite-Pinkiene

Pasisakymų: 96

2007-08-06 21:54

O as Virginijos turbut nepazystu ? turbut dar maza buvai ,kai mes mokykla baiginejom ? o del mokytoju nesivelkim i barnius.Man asmeniskai ziauriai nepatiko tokia mokytoja Sernene,deste istorija.Pykstu po sei dienai Erzinti O kiek metu praejo.... [D]
2007-08-06 22:37

Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis barnius tu ir pradejai, Reda,o as tik bandziau tvirtai ginti savo issakyta nuomone.
Kai jusu klase baige mokykla as buvau gal ketvirtoke ,bet pazistu daugmaz visa jusu klase,nes darzelio nelankiau ir uztai teko mokykloj dali vaikystes praleist. Daugybe mokiniu pazinojau dar net nebudama pirmoke.
Reginutei nepritariu visiskai,kad apie mokytojus arba gerai arba nieko. Tai priestarauja forumo temai! Labai faina,kad apie dauguma mokytoju galima atsiliepti tik gerai,o kita vertus visi mes turejom savo favoritus ir nemegstamuosius. Nebuna gi taip ant svieto,kad visi moktytojai vienodi.Ir aplamai,kuo spalvingesni zmones tuo linksmiau!
Iš viso įrašų: 224

SALŲ DVARAS - DVIR..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama