Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 224

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-24 18:05
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-01 01:02

Man asmeniskai su Barkauskiene bendrauti teko labai mazai,net nepamenu kokiam reikale net... O Barkauskas tai prailgintos dienos grupej mums pamokas ruost padedavo. Ir jei matiekos atsakymas budavo netesingas,jis net nepaaiskindavo kodel,o pastumdavo sasiuvini atgal ir pasakydavo: nevieriju...
Bliam kaip abidna budavo...
Man jie abudu buvo labai mistiska pora.
Darius Andriuškevičius

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2007-09-04 00:38

Na kadangi naktį ir man nesimiega tai pasisakysiu ir aš Šypsena Šiaip gal ir galečiau sutikti su mintim kad blogu mokytojų nebuną- jie tiesiog nemoka sudominti mokinio. kaip tokia galeciau paminet gerb. mok. Bridžiuviene. Nu iki siol man chemija tamsus miškas.
O prie geriausiuju aisku mano auklėtoja V.Totoriene, S.Kubiliunas, Venckuniene (ta pati nuo kurios kitiems kojos linkdavo Mirktelėti man ji tikrai idomiai destidavo) Ir aisku direktorius Kazakevičius,va jis tai super mokytojas buvo :up:
Darius Andriuškevičius

2007-09-04 00:40

Ir čia biski ne i tema - Virginija labai i mama panasi, vien į ją pažvelgus viskas aišku kieno ji vaikas [Y]
2007-09-04 21:12

Cha cha chaaaa!!!! Kaip pirstu i aki! Aciu tau,Kristina uz moraline parama,nes vyresni manes neatpazista Mirktelėti
Loreta Razmiene

Pasisakymų: 55

Sukurta temų: 1

2007-09-10 12:31

Cia tema apie mokytojus kiek suprantu.Mano geriausi prisiminimai apie AMZINATILSI JAM SVIESAUS PROTO ZMOGUI,tai Kazakevicius,na aisku ir Ziemelis,geras zmogus buvo.O visi kiti tik mokitojai buvo ir tiek. Šypsena
Rima Ramanauskaitė-Vaidotienė

Pasisakymų: 4

2007-09-23 17:30

Kuo geriausi prisiminimai apie pirmąją mokytoją Pleškienę, auklėtoją Agurkienę, fizikos mokytoją Kubiliūną..
Darius Andriuškevičius

2007-11-09 17:52

Vajei, Rima ir mane Pleskiene auklejo.. Bet kad man ji geru emociu kazkaip nesukelia. [N] Tik gerai prisimenu kaip musu bernai ja taip sunervindavo kad net verkdavo varksele. Na mes jos visi kazkaip nelabai megom... Gal todel kad musu pirmoji mokytoja buvo labai jau gera, o siai staiga isvykus ja pakeite Pleskiene.
2007-11-09 20:56

Mano pirma mokytoja irgi buvo Pleskiene. Atsimenu ja kaip labai rupestinga ir labai raiskia bekalbancia. Kaip man tuo metu atrode,ji turejo savo favoritus ir ne. Bet gal visi mokytojai juos turi?? Juk as irgi turiu savo favorit ligonius ir ne. Taip tiesiog atsitinka. Nieko specialiai nedarant.
O kad Kristinos klase ja priversdavo verkti,tai matomai ja darbas issekines buvo,ne kitaip. Sitiek metu mokykloj isdirbti gali nebent geleziniu nervu zmones. Pagarba jiem.
Darius Andriuškevičius

2007-11-10 09:08

Gal .... Niekada nebuvau nei puiki mokine, nei kokio nors mokytojo numiletine. O Pleskiene man iki siol nepatinka kaip zmogus. Juk buna taip - nemegsti zmogaus ir tiek, gal musu biolaukai nesutinka.
2007-11-10 12:01

Buna buna,atrodo,kad nieko zmogus ypatingo nepadare,bet nevirskini ir tiek. As va,studente turejau 9 savaites salia saves tai vos istveriau... Norejos kartais staugt i menuli is nevilties. Netiko man ir tiek.
Rasa Janonytė

Pasisakymų: 154

2007-11-10 12:47

...tai turbūt ir Pleškienei šitaip, kai šalia buvo Kristina Kvatotis Gal tai abipusė antipatija? Deja man nei karto neteko turėti reikalų su Pleškiene, bet...jaučiu, kad nieko nepraradauMirktelėti
Vidas Eidukas

Pasisakymų: 212

2007-11-15 12:03

Na o as prisimenu savo pirma mokytoja Drevinskiene...Manau ji buvo nors ir griezta bet teisinga Šypsena
QA Š

Pasisakymų: 11

2007-11-15 12:10

Geru mokytoju bent keli buvo, o blogiausiu tai net nezinau kodel, bet Bridziuviene pries akis isnyra Šypsena
Rasa Janonytė

2007-11-15 12:26

...ir aš už Drevinskienę! Ir man ji buvo pirma mokytoja, o tau Vidai ir kaimynė...
Audra Lasinskaite

Pasisakymų: 173

Sukurta temų: 2

2007-11-15 22:41

nu kaip daba apie Bridziuviene ,juk jinai musu aukletoja buvo Erzinti,tokia gera ir griezta mokytoja bei aukletoja buvo,na ka jus vaikuciai ;| Erzinti Kvatotis
Vidas Eidukas

2007-11-15 23:37

Rasele kazkaip nesupratau kaip ji galejo buti tavo mokytoja kai ji musu buvo Šypsena... Mirktelėti
DAIVA KUBLINSKAITĖ-ANILIONIENĖ

Pasisakymų: 63

2007-11-16 07:39

Tikrai,Vidai,ji mūsų pirmoji mokytoja buvo Šypsena
Rasa Janonytė

2007-11-16 08:06

Vidai jei jau gera, tai manai, kad tik tave mokė Šypsena Taip, kad kai tave baigė mokyti, tada ...mus pradėjo! O kartais ją Zenis pavaduodavo (na kokiai 1 pamokai)... Kartais ir pieštuką perlauždavo pusiau, bet ...kai labai supykdavo, o ypač ant Edvino [Y]
Vidas Eidukas

2007-11-16 23:31

Ne ji buvo tik musu mokytoja Šypsena
Vida Šimanskienė

Pasisakymų: 51

2007-11-18 20:10

na nesimuskite vaikuciai Kvatotis Buvo tu geru mokytoju ir daugiau Mirktelėti
Iš viso įrašų: 224

Christyna;D*