Kauno 13-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 77

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-12-11 17:10
Neegzistuojantis vartotojas
2007-12-11 17:10

Geriausia mokytoja ,dirbusi 13-oj vidurinej-G,SKARBAUSKIENE!Tai buvo zmogus-tuo viskas pasakyta.
Vladimiras Michailovas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-12-11 21:46

O ar pamenat darbų mokytoją, toks (Bacė) buvo Bacevičius (amžinatilsi). Linksmas, griežtas ir padarantis, jau kaip merginas liaupsino tai liaupsino Kvatotis
Muzikos mokytojas Kėdanis, Fizinio-Kulikauskas, Karpova, vat čia tai grandai, Aleksynas dramos burelio ir lietuvių kalbos mokytojas, pradinių klasių siaubą o ypač A klasės-Jankauskienė.
Vikskas taip seniai praeita bet prisiminimuose lieka. Kokie jie bebuvo geri ir negeri, tačiau mums jie išlieka mokytojai iš didžiosios raidės. Aš asmeniškai visiems dėkingas nors ir nebuvau jau labai superinis mokslams nusiteikes berniokas :up:
Doloresa Mockutė

2007-12-25 19:19

Sena kaip pasaulis tiesa: tie mokytojai, kurie daug reikalavo iš mokinių, tie daug ir davė. Ačiū Jiems Pabučiuoti
Laima Litvinskaite

Pasisakymų: 2

2007-12-26 09:59

Aisku, kad tie kurie is musu daug reikalavo tuo laiku buvo patys blogiausi Šypsena O dabar kai prisimenu Savickiene,anglu kalba, Ambrasaityte, matematika, tai tiesiog yra ka prisiminti. Tas pats Kedainis kiek daug geru gyvenimo pamoku dave
Saulius Kulbokas

Pasisakymų: 4

2007-12-29 19:36

Buvau sutikęs Kėdainį - pagalvojęs prisiminė mane ir brolį... atrodo tai taip pat kai mokiausi... Šypsena
audrius kazemekas

2008-01-27 11:33

Maciau Karpova -fizruke, dar vaike panas po stadiona, tokia pati mazyte. Na Felicija Kuriene-Kurica (AA) visi tturetu prisiminti. Keikiau mokykloj, bet paskui texase gerai buvo-kazko ismokes buvau. Ciombe dar buvo biologas, trintuku paausius skusdavo
Renata Andrejevska(Włodarek)

2008-03-09 00:37

Sunku patiketi,kad paskaićiau tas pavardes,ir nors mokiausi 13-oje vid. mokykloje nuo 1977m. iki 1982m.,prisiminimai atgijo [L].
Gaila,kad tolokai gyvenu ir nesutinku(taip kaip dauguma iś Jusu) śiu mokytoju.Manau,kad kai kuriems butu malonu,pvz. Kedainiui,kurio chore dainavau visą vaikystę ir nesupratau-iś kur jis żino,kas blogai padainavo??? [M]
Taip mane tas intrigavo,kad kai iśsikrauśćiau gyventi i istojau i Taalat-Kelśos Auśtąją Muzikos Mokyklą-chorini dirigavimą(ir jau żinau!!!,kad dirigentas viską girdi).O veliau baigiau Varśuvos Muzikos Akademiją,irgi chorini dirigavimą o magistro diplomą raśiau apie "Liepaićiu" chorą ir net pakvirtem jas i Lenkiją(dainavo Varśuvoje ir Krokuvoj,o paskui pakviete Varśuvos MA bernioku chorą i Vilniu).
2008-03-17 16:37

Sveiki 13-osios vidurines absolventai!
Man smagu girdeti, kad mes vis dar prisimename savo Mokyotjus. Kedanis, Karpova, Kulikauskas,Ambrasaityte, dar jauciu didele pagarba Kurtinienei, kuri ismoketi myleti fizika - niekada nebeturejau problemu nei KTU, nei dabar aiskindama sunui iskilusius klausimus, ruosiant fizikos namu darbus. O Kedanis, tai buvo vertybiu kalnas, ismokines labai "netarybisku" dalykeliu ir savo entuziazmu uzdeges ne viena moksleivi. Tik apie Direktore Zaparackiene nieko gero negaliu pasakyti, nors girdejau, kad atleista is darbo uz alkoholizma. Ji musu 1987m. dvyliktoku laidai pripyle ne viena sauksto deguto - iki siol per klases susitikimus neiname i mokykla. Dabar, kai jos nebera, galbut ir vel noresime uzeiti i Savo mokykla.
Rasa, 12a (1987m.) [email protected]
reda mureikaite-petrauskiene

2008-05-24 13:49

Prisijungiu prie gerų žodžių apie šiuos mokytojus, bet dar norėčiau paminėti Munienę, kuri mane išmokė pamilti savo kalbą.
Alina Kaupaite-Miseikiene

2009-10-10 23:19

Cha... O zubre( tiesa sakant neatsimenu tikros pavardes tiksliai, atrodo Zubrinskiene) tai pamirsot ...Juk tiek jai zbitku pridarem.Kai nuvedziau dukra i mokykla priduoti dokumentus, sutikau Kunigiskyte , tai ji net mano pavarde prisimine. Sauni mokytoja buvo. O Jankauskaite...Aciu jai!!!! Su matematika neturejau problemu, nors niekad pirmune nebuvau. Pauraziene isvis pasaka, o ne mokytoja buvo....Netgi sulauzyta kede (kuria buvom paruose zubrei) atsisedus Paurazienei ir nukritus ant zemes kontrolinio metu, jos neismuse is veziu. Vaizdas buvo atvirkstinis, ji smagiai kvatojo, o mes sedejom soke ...Tiesa uz klaidas atleiskit...Kuzminskiene buvo lietuviu kalbos mokytoja ....taip ir neismokau...Daug buvo geru mokytoju...O beje Karpova dar vis dirba, nepatikesit kaip atrodo super , lenkiu gavla zemai...Dukra pas ja papuole...Dukra aisku ne visad patenkinta, bet kaspinai pamokoj egzistuoja ir Aciu, kad moko kaip mergaites turi sedeti ir elgtis...Veliau ir jos aciu pasakys.

Redagavo: (2009-10-10 23:22)
Vilija Žiemytė-Dabašinskienė

Pasisakymų: 4

2009-10-13 20:11

Taip. Pritariu, kas rase, kad Karpova tokia pati Kai pamaciau pries pora metu, kai dukra atvedziau i 5 klase, tai vos nenuvirtau ja pamacius- tokia pati kaip ir pries 20 metu Su didziausia siluma prisimenu pradiniu klasiu mokytoja Jurate Maciuniene (AA). Nemalonu prisiminti anglu mokytojos Zizienes, nes ji tik bajerius skaldydavo per pamokas, o nieko rimto nemokino Prisimenu su siluma grieztas ir teisingas mokytojas- Kuriene (matematika)(AA), Kurtinien (fizika)- po 8 klasiu politechnikume, o veliau KTU su siais dalykais bedu nebuvo, o su anglu strigau...

Na, o Ciombe (AA) buvo mano aukletojas, o dabar dukters aukletoja irgi biologe, ir tas pats kabinteas. Pamaciau, tokie silti prisiminimai sukilo...

Vilija T

Pasisakymų: 12

2009-10-18 17:57

Vilija T

2009-10-18 17:59

Redagavo: (2010-10-24 12:35)
Rymantas Jurgelaitis

Pasisakymų: 3

2009-10-21 12:24

Reikėtų surengti mūsų laidos šokių vakarą, kaip senais manau gerais laikais

Algimantas Micevicius

2009-11-17 15:35

Vilija Kasparaitienė(Timukaitė) 2009-10-18 17:59 rašė:

kažkaip netenka sutikti nei vieno mokytojo..Pravažiuoju dažnai pro mokyklą tokia nostalgija apima 

Ne vien tik tau Vilija.

Gintaras Račkus

Pasisakymų: 2

2009-12-18 08:40

Chemike ismoke nemazai - ale pavardes nepamenu Šypsena gal kas primins Šypsena

Kęstutis Aleksandravičius

Pasisakymų: 10

2009-12-18 11:47

Chemike Česė Rimkūnaitė - pritariu - išmokė daug

Laisvė R-Š

Pasisakymų: 3

2009-12-18 11:52

Pries tai buvo Stase, kuri lauze dar geriau. Vien del jos idetu pagrindu mano visi mokslai susije su chemija...

Ji stovedama nugara i klase pasakydavo, kas nusirasineja... Šypsena Talentas..... 

2009-12-19 01:27

chemike,kiek lauze kiek ne,bet vistiek nepralauze,jai kam neduota ta chemija tai ir neitiks,vistiek jinai man nepatiko,va manno vaikui tai butu tiesiog pasaka,jis domisi chemija,jam tai patinka.

Vilija T

2009-12-19 19:22

Redagavo: (2010-10-24 12:35)
Iš viso įrašų: 77

SAMER KEVIN IR SEL..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]