Tauragės r. Lauksargių pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 14

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-21 11:12
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-21 11:12

MAN GERIAUSIA MIKAITIENE IR BALCIENE ,BAISIAUSIA MESKAUSKIENE BIJODAVAU JOS Šypsena
Renata Zubaite-Kontautiene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2007-07-21 12:52

Geriausiai sutariau su Balcium,Jukna,Lukosiene.O nesusisnekedavau su Meskauskiene,Treikleriene.Mikaitienes nemegau vien del muzikos pamoku.Nebuvo tu muzikiniu gabumu pas mane,tai labai pykdavau,kad versdavo dainuoti pries visa klase.Net kildavo minciu begti is tu pamoku.
Kristina Barciene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-08-09 19:45

Sveikos merginos, man tai geriausias Balcius. O blogiausiu nepamenu, gal tokiu nebuvo? ;|
jurgita klumbyte

Pasisakymų: 2

2007-08-11 00:32

Is Lauksargiu mokyklos laiku atsiminimai tik geri.Nebuvo ne vieno mokytojo kurio nemegau, na gal siektiek Treiklerienei jauciau antipatija. Meskauskiene liuks mokytoja, neskirstydavo is kokios seimos esi turtingos ar bednos vertindavo tiek kiek buvai nusipelnes, ir labai gerai ismokino rusu.ka dar is geresniu mokytoju galeciau paminet Meiliene, Rimkute, Jukna-legendinis mokytojas [Y]
jurgita klumbyte

2007-08-11 00:38

oi dar pamenu kad nekenciamiausia pamoka budavo "darbai". kad jus issivaizduotumem kaip as nekenciau tos pamokos, geriau jau vietoj jos man matematikos ar dar kokia nors kita pamoka galedavo but.
2007-08-27 20:29

na man siaip wisi patiko mokytojai Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis gaila kad baigiai mokykla Nuliūdes Nuliūdes Kvatotis
Viktorija Bruzaityte

2007-08-28 22:32

pats mieliausias mokytojas man visada buvo Balcius [email protected] mokytojas,geras zmogus :up:kantrybes jam tik pavydet galima... ŠypsenaMeiliene(pavaduotoja) taip pat labai gera mokytoja Mirktelėti :up:siaip sitos mokyklikes jau pasiilgau...geri buvo laikai... [email protected] [Y]
2007-08-29 12:56

šeip Mikaitienė, tai buvo pati nemaloniausia, ne kaip mokytoja, o kaip žmogus. Chemijos dar šiandien nemoku ;| na, bet ką čia... nemėgau visų darbų mokytojų. ta pamoka, man tik jėgas atimdavo ir nieko gero iš to nebūdavo. PATĮ DIDŽIAUSIĄ AČIŪ GALIU PASAKYTI TIK PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJAI-ZIERINGIENEI . va čia tai mokytoja buvo, gaila kad nebedirba Nuliūdes
Ausra Klumbyte

Pasisakymų: 1

2007-10-17 12:46

Sveikos merginos,
Is ties visi mokytojai buvo geri, tik vieni labiau reiklus ir grieztesni, kiti atlaidziau i mus ziuredavo, is geriausiu galeciau paminet pirmaja mokytoja Zieringiene, nuostabi mokytoja, puikus zmogus [email protected] taip pat aukletoja Meskauskiene-puiki vadove,zibureliu kureja, isties fantazijos ir energijos jai niekad netrukdavo! Aciu jums! Ir siaip visiems mokytojams didelis dekui, kad uzteko kantrybes su manimi! [email protected]
2007-10-30 18:57

jo savotiski visi buvo, negaliu pasakyt katras geras mokytojas buvo o ar kuris tiesiog geras zmogus, tiesiog man tai vienintele mokytoje opie kure galiu kazka prisimint, kaip ji kisdavo nosi visur, uostydavo kiekviena sokiu metu, ir pirma zygiuodavo kaltininku baust, turbut visi gerai ja zinot, gal ji tiesiog bande savo jaunystes klaidas taip istaisyt, bet zmones neakli, ir tokem mazam kaime viska visi apie visus zino. taigi nenoriu daugiau nieko sakyt, tik vien pasiutimas kyla kad ji vis dar bando savo jaunyste lopyt!!!! Mirktelėti
Kristina Šneideraitytė

Sukurta temų: 1

2008-01-09 09:28

Man patiko dauguma mokytojų, bet labiausiai nepatiko Meilieni ir Meškieni, o labiausiai patiko mano auklėtoja. Šypsena
Rugilė Barstaitytė-Daividavičienė

Pasisakymų: 5

2009-09-14 19:54

Kristina Šneideraitytė 2008-01-09 09:28 rašė:

Man patiko dauguma mokytojų, bet labiausiai nepatiko Meilieni ir Meškieni, o labiausiai patiko mano auklėtoja. Šypsena

Redagavo: (2009-09-15 15:10)

2009-09-14 20:09

DIDZIAUSIA PAGARBA MOKYTOJAMS BALCIAMS NUOSTABUS ZMONES,PUIKUS DESTYTOJAI,PAVYZDYS KIEKVIENAM...

SVELNIAUSIOJI ,GRAZIAUSIOJI AUKLYTE VIDA CANDARIENE NUOSTABIAUSIAS ZMOGUS TOJE MOKYKLOJE.

MOKYTOJA TURKIENE GRIEZTA BET TEISINGA,PADEKA JAI NETUREJAU PROBLEMU TOLIAU MOKYDAMASI ANGLU K.

MOKYTOJA RIMKUTE VIENA IS MALONIAUSIUJU MOKYTOJU PUIKI MOKYTOJA.

MOKYTOJAS JUKNA SMAIKSTUS BET FAINAS,IDOMUS IR TIKRAI MALONUS.

MOKYTOJAS IGARIS TIKRAI TAKTISKIAUSIAS GERAS DESTYTOJAS IR KAIP ZMOGUS TIKRAI ZMOGISKAS,BEI MALONUS.

DIREKTORIUS BANEVICIUS TIKRAI SAUNUS DESTYTOJAS IR KAIP DIREKTORIUS PUIKUS.

2009-09-14 20:25

TAIGI PRIE GERIAUSIUJU NENOREJAU RASYTI BUTU NEKOKS VAIZDAS NES SIOS MOKYTOJOS NEPAMIRSIU TIKRAI...MANAU AS KAIP IR DAUGUMA ZINO SIA MOKYT.DAR JEI GALIMA SITAIP ISSIREIKSTI,TIKRAI NOSI KISDAVO TEN KUR JAI NEVIETA...GALIU TRUMPAI PAPASAKOTI...MUZIKA MAN BUVO GRAZIAUSIA IR TUREJAU GABUMU TIKRAI KAIP YPAC NUO PAT PIRMU KLASIU GAUDAVAU DESIMTUKUS TIK STAIGA IS PO VIENO SKANDALO DESIMTOJE KLASEJE ISEJO 9 TIKRIAUSIAI GABUMAI PRANYKO O CHEMIJOS TIKRIAUSIAI TAIP DINGO IS GALVOJE ISMOKTOS FORMULES IR VISA KITA, BIOLOGIJOJE KAZKAS TEN STAIGA ISSITRYNE TIKRIAUSIAI TAI VA MIKAITIENE PASISTENGE TIEK NOREJO SUGADINTI MANO VIDURKI KAD NEISTOCIAU I KLAIPEDOS MOKYKLA ,BET JAI NEPAVYKO ISTOJAU IR DAR I GIMNAZINE GRUPE, DZIAUGIUOSI, BET SITO NEPAMIRSIU,BETO TIKRA PLIOTKU SURINKEJA I SAVO DARZA NEPASIZIURI I SAVO SEIMA, BET I KITUS BUTINAI,GAILA MAN TU KURIUOS PERSIOKIODAVO ISTISAI KUR KA NUBAUSTI JINAI TUOJ PIRMA BUDAVO,PRIE LENTOS STOVINT ATRODYDAVO KAD TUOJ NURENGS TOKIU ZVILGSNIU NUZIURETI ,TIKRAI BJAURI MOKYTOJA, PAZYMYS SU ISSKAICIAVIMAIS.

Iš viso įrašų: 14

seimyna

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama