Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 27

jusu nuomone apie 2 vidurine.

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-17 12:29
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-17 12:29

+
2007-07-23 12:36

uzskaitau Šypsena
roma gotoveckiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-07-12 13:55

mano nomone tai tikrai nebuvo bloga mokykla. buvo visko ir dziaugsmo ir asaru. bet tai buvo toks laikas kai viskas atrode kitaip.

zana krinickaite

Pasisakymų: 2

2010-07-12 16:27

labai gerai atsimenu tuos laikus,o geriausia tai mklos direktoriu,toks nedidelis bet labai grieztas dede buvo ir tie vaiksciojimai kolidoriais ratu kaip kokioje nevisai sveiku ligonineje,tik nemanykit kad atsimenu tik is blogos puses,buvo ir yra geru atsiminimiu,kokia nuostabi istorijos mokytoja tik su laiku pavardziu jau neatsimenu nes tai buvo seniai dar 1980.

Andrius Bielskis

2010-07-13 13:49

As kazkaip labai daug gero is 2-os vidurines laiku atsimenu. Ir ta pati direktoriu Prana Ruigi (jei nesuklydau del pavardes) - grieztas direktorius buvo, bet butent grieztumo dabar mokyklose ir truksta. O ir rusu kalba - bent jau mane - puikiai ismoke: kai 10 klasej vaziuodamas traukiniu su vienu maskvieciu isikalbejau, zmogus nenorejo patiket, kad esu ne rusas! Mano nuomone, daug puikiu mokytoju buvo: ir Skarnuliene (lietuviu k.) ir Satrauska (fizika+astronomija), ir chemijos mokytoja, veliau tapusi direktoria (uzkrito pavarde), ir Baubliene (istorija) (nors as su istorija neblizgejau), Gelzinine (geografija), ir kiti. Gal kazkam tai keistai skamba, bet as is sitos mokyklos blogu prisiminimu praktiskai neturiu. Viskas man ten patiko.

Liutauras Vaivada

2010-07-15 12:18

Mokykla buvo nebloga. Buvo visokiu sposu su Geleziniu, Pantera, Spere, bet visumoje  tiek mokytojai, tiek ir senasis priestatas suteike daug ziniu, todel atsimenu 2 vidurines laikus, kaip romantiskus ir paselusius.

2010-07-15 13:43

Užskaitau. Ir pati mokykla ir mokytojai buvo geri.

Renata Zamblauskaitė

2010-07-15 14:59

zana krinickaite

2010-07-18 00:09

idomu  kad su laiku vis labiau prisimename tuos mklos laikus,gal to nerupestingumo o gal su amziumi kas darosi,apie ta istorijosmokytoja ji buvo jau sena nediduke gal ir pensijinio amziaus bet dar energinka,ta kaip visada kiekviename kabinete kabojo lenino portretas o klasiokai su kreida tenai ant to jo portreto visokiu dalyku pripiese aisku tai buvo klasioku darbas,mokytoja aisku nebego pas pona maza griezta direktoriu skustis o liepe isvalyti su kempine aisku berniukams bet ji pasirinko kas papuole ir liko tik tarp musu klases ir tos mokytojos.Net nesiskundziu mokymo sistema mokytojai tikrai savo darba dirbo gerai bet ir mes nebuvome blogi moksleiviai juk 2 vid kaip ir skaitesi geriausia Alytuje,labai gerai atsimenu savo aukletoja rusu kalbos destytoja Tamara Baranauskiene nes ji buvo su mumis nuo 4klases iki pabaigos.

2010-07-19 08:54

iš tikro tai mokykla , kurią baigiau 1992 metais.. verta tik gerų prisiminimų .buvo ir disciplina ir reiklumas mokytojų ir asakomybės bei atskaitomybės prieš juos bei prieš save neatlikus pamokos -tai fizijos  "Šperė ",istorikė -Petrauskaitė, matematikė -Remeikienė... aišku kaip pakančiuosius ir mokančius bendrauti su jaunimėliu įvardinčiau- Geležinį R.fizinio mokytoją -Baltrušaitį... ir kiti mokytojai  buvo nuostabus ir kaip profesionalai, ir kaip žmonės... tik vienas erzinanatis dalykas buvo mokinių skirstymas i gabuosius ir ne . aišku aš buvau iš pirmūnių, todėl visuomet turėdau atsakyti į klausimus ir visuomet pamokas mokėti..bet juk būdavao ir išimčiu, kuomet neparuošdavau ir aš,tuomet jiems buvo nesuprantam kodėl  aš nžn??? bet juk elementaru -jeigu neparuoši ar neperskaitai tai ir nemoki ar nžn...

Agnė Liaugaudienė

2010-07-28 00:12

oh, kad grazintu i tuos laikus, tai ir mokslai kitaip rupetu, na bet gerai kad nieko nepraradau Šypsena o gyvenimas pakrato ir ateini i prota Šypsena) Siaip siai mokyklai jau reikia nauju mokytoju jaunu ir perspektyviu, tokiu kuriems tenka keliauti, semtis patirties uzsienyje is kitu mokyklu. Pati aplinka ir kaip dabar atrestauruota, man labai patinka Šypsena

Laima 88 Elsneriene

2010-08-09 15:01

Kaip idomu skaityti apie savo mokykla!Musu mokykla buvo superine!Mokytojai irgi liuks.Vien tik apie Spere galeciau sneket kelias valandas..O kiek prikasta bulviu su Gelziniu talkose....O Valaityte-zaviuosi ta moterim,.....kiek daug dave jos pamokos.O Vinikaitis kaip i choro repeticija nenueini, taip kita diena per muzikos pamoka -kuolas.taigi koks smagumas.O Pranevicius- gerumo isikunijimas, net foto bureli turejo, kas norejo moke fotografuot, daryt nuotraukas, ryskint kasetes....O Urbonaviciene- karta pavadavo mergaitems vedama darbu pamoka, tai taip pludo mane  vien uz tai, kad as turiu brolius chuliganus, kad truko net 45min.pamokos.....Bet mokykla liuks.

2010-08-16 14:17

geri tikrai laikai... O Gelžinius aš dar atsimenu visus tris...  Visi fain mokytojai. Kartais klausiu savęs ar mokykla mano "krūta" buvo, ar anais laikais labiau "spaudė" - su kai kuriais dabartiniais jaunikaičiais žinių prasme net nėra ko lygintis. Jų nenaudai Šypsena

2010-10-18 00:25

Per daug gero neprisimenuŠypsena))Stagnatoriska mokykla su dideliu biurokratizmo prieskoniu.Mokiniai buvo skirstomi ne pagal sugebejimis,o teveliu pareigas. Labai mazai kas gero yra islike atmintyje is sios mokyklos.Nesakau,buvau ne auksinis,bet kai pagalbos reikedavo is sono,vietoje pagalbos gaudavau lavina kritikos ir blogu pazymiu.

rasida jenciene

2010-10-21 09:15

Iš esmės vidutinė mokykla.Man asmeniškai ten nebuvo nei vieno mokytojo autoriteto....Bet ar tai būtina -abejoju.Mokytoja -asmenybė buvo toje mokykloje viena-Valaitytė,deja,man pačiai teko mokytis pas kitą mokytoją....NuliūdesIšėjusi iš mokyklos neatsidžiaugiau,kad ją pagaliau baigiau(o juk nebuvau prasta mokinė),tiesiog laisvės saviraiškai toje mokykloje buvo per maža....Geriausia ko išmokau,tai -nusirašinėti,bet juk tai irgi neblogaiŠypsena))Tai-GYVENIMO IR IŠLIKIMO MOKYKLA....Šypsena)))

Adas Pangonis

2010-11-06 22:01

Mokykla, kaip mokykla - tiems kas norejo dave tikrai daug ziniu. Siaip laika praleista sitoj mokykloj prisimenu kaip labai malonu. O tokiu profesionaliu mokytoju kaip Volkuviene, tai apskritai abejoju ar Lietuvoj galima surasrti. Tik sios mokytojos suteiktu ziniu deka galiu pasidziaugti sekmingai besiklostanciu gyvenimu.

Aivaras Vyšniauskas

2010-11-13 14:37

Alytaus antroji vidurinė mokykla - viena geriausių mokyklų visoje Lietuvoje. Geresnė - tik Vilniaus S.Nėries.  

rasa rasa

2010-11-15 14:10

Pati pirmoji mokykla

Jūratė Sereikienė

2010-12-15 17:11

Tai puiki , gera mokykla.Tik visi mokytojau mane, kad ju mokiniai mazai verti.Gaila kad tap mane, nes nukreipe daugeli i zemesni lygi, o galejome stoti is karto i aukstasias.

Robertas Kuznecovas

2011-02-03 13:18

gera mokyklaŠypsena man patikoKvatotis

Iš viso įrašų: 27

USA

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]