Alytaus Panemunės vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 19

Ar leistumete savo atzalas i Panemunes vidurine?

Autorius:
Sukurta: 2007-07-20 01:16
vitalija simanaviciute

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 2

2007-07-20 01:16

Tikrai taip Šypsena Griezta tvarka - i sveikata. Po to, kai puse metu dirbau mokykloje, kur nebuvo visai jokios tvarkos, pradejau dar labiau ja vertinti... Valio Kunigoniui!!! Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-20 02:23

Mokiausi is pradziu (Saltiniu)-7 vid. Pati baisiausia mokykla pasaulyje,pradedant buvusiu mokyklos direktorium Mickevicium ,ar koks ten jis buvo...tikras stagnacijos pavyzdys...Visa mokykla buvo kazkoks kosmaras.O kai pastate MUSU mokykla,negalejau atsidziaugti,kokia svari,be galo tvarkinga,o mokytojai-patys geriausi,aisku buvo kokie 3...kuriu geruoju pamineti negaliu...bet ka gi -visokiu buna visokiu reikia Kvatotis Tikriausiai gerb. Kunigonio deka,apie musu mokykla tik patys geriausi prisiminimai .Jei gyvenciau dabar Alytuje,noreciau,kad mano vaikai mokintusi -butent MUSU mokykloj. :up:
Edgaras Lukaševičius

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-07-20 13:34

Sunku vertinti buvusią ir šiuo metu esančią tvarką joje. Pats mokiausi ir dabartinėje Šaltinių ir Panemunės mokyklose. Jeigu reiktų rinktis kur leisti savo atžalą mokytis iš šių dviejų variantų......pasirinkčiau Panemunės. Šiuo pasisakymu lyginu tuo metu buvusią tvarką ir atmosferą mokyklose.
Egle Razaityte

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 3

2007-07-20 19:47

Tik i Panemunes vidurine, zinoma jei apsistosiu Alytuje Mirktelėti
Alvija Leseckaite - Vilcinskiene

Pasisakymų: 39

2007-07-20 22:42

As taip pat sutinku su visais [Y] Jei ir dabar sioje mokykloje tokia pati tvarka kaip anksciau tai kitos ieskoti ir nereikia MirktelėtiManau, visi (ar bent didesne dalis) baige ar mokesi sioj mokykloj su tuo sutiks.
Butent del tvarkos noreciau kad mano atzalos cia mokintusi nes tikrai nepamenu kad musu mokykloj butu buve kokiu nors "skandalu" del kokiu narkotiku, chuliganizmo ar mokiniu ir mokytoju tarpusavio santykiu.........O tai jau didelis pliusas, reiskiantis jog si mokykla yra saugi musu mazyliams Mirktelėti :up:
Justina Baranauskaite

Pasisakymų: 2

2007-07-21 19:13

Na ar tokia pati likusi tvarka sioje mokyloje pasakyti negaliu, bet kai dabar joje mokausi kolkas niekuo skutstis negaliu Mirktelėti atrodo tvarka puiki Mirktelėti o apie atzalas dar galvoti nelb.laikas [D]
Kornelija Vaicekauskaitė

Pasisakymų: 44

Sukurta temų: 1

2007-07-24 16:15

o as tai dar gerai pasvarstyciau i kur. viena zinau, kad nuo mokyklos ar mokytoju mazai kas priklauso, nes viska lemia tevu poziuris, o siaip tai mokiausi ir adolfo (2vid) ir panemunes, tai man asmeniskai prie sirdies liko adolfo, nes pastebejau, kad kuo grieztesne tvarka, tuo maziau tos tvarkos ir buna.
Kristina Šidlauskaite

Pasisakymų: 30

2007-07-24 16:32

Dar mano vaikams nelaikas ateiti į šį pasaulį, o kas bus ateity aš nežinau. Net neįsivaizduoju kur apsistosiu. Bet tikrai galiu pasakyti, kad savo vaiko nenorėčiau leisti į mokyklą, kur atsiprašant kai kurie dalykai vertinami pažymiais, nors tie dalykai sakyčiau priklauso nuo vaiko sugebėjimų
Tomas Pempė

Pasisakymų: 4

2007-07-25 06:42

Oi kaip leisciau, net liepciau ir dar paprasyciau kad pabaigtu nervus kai kuriem is tu kurie save pedagogais vadina, jei nepadetu pats pabaigciau Mirktelėti. O jei rimtai, tai galvoju, kad vaiko rezultatai mokykloje priklauso nuo tevu poziurio bei auklejimo+pedagogu mokejimo sudominti+pedagogo dalykiniu ziniu. Tai va tie pedagogai kurie savo darbe i sudominima sudeda apskrita 0 o savo turimom dalykinem ziniom nori isukdyti auganti vaika yra lygiai tiek pat kalti del tu "dvoikiu" knygelej kaip ir tevai kuriu netinkamas poziuris ir auklejimas. Galim Paskaiciuoti. Jeigu augancio vaiko potencialas 100%=50%(tevu poziuris ir auklejimas)+25%(dalykines pedagogo zinios)+ 25%(pedagogo mokejimas sudomint), tai jeigu man dabar darbe nekelia algos nors 25% tai juos galiu kompensuotis is tu kurie save vadina pedagogais, bet realiai moka tik paskaityti kas parasyta knygoje? Geras klausimelis? Šypsena. O jei dar rimciau, tai manau kad visur yra zmoniu kurie verti to darbo kuri dirba arba maziau jo verti, taip kad blogybiu net ir labai noredamas neisvengsi, o savo vaiko i panemunes vid nevesciau nes kai kurie pedagogai yra labai "zlopametni" (kaip ir as)( gal del to nepasirinkau pedagogo duonos), tai nelabai noreciau kad mano vaikas atejes i mokykla ir pasiruoses gauti ziniu is karto gautu neigiamu emociju.

P.S
Jei Gerb. Kudarauskiene drystu suabejoti mano zodziais, prasom kreiptis i mane asmeniskai, patikslinciau. Uz kava mokat jus Erzinti
Kristina Šidlauskaite

2007-07-25 18:20

Tarkim mane baisingai biesindavo (atsiprašau iš karto lietuvių kalbos mokytojos už nelietuvišką žodį) tokia sistema. Tarkim vaikas yra labai gabus dailei, o neturi nei klausos nei sugebėjimo kūno kultūrai (jei tai galima pavadinti kūno kultūra). Bet šitus dalykus vertingavo pažymiais. Nesąžininga vaiko atžvilgiu iš dalies. O kūno kultūra čia tragiška sakyčiau. Jeigu vaikas turi iškišęs liežuvį per paskutinę semestro pamoką bėgti kilometrą arba dar geriau 6 minutes, o nieko daugiau, nu tai sorry ar tai vadinama sportu. Tai greičiau kankynė. Taip vaikai, kurie gal iš dalies ir mėgo fizinį lavinimą, pradeda nevyrškinti to dalyko. O geriausias bajeriukas kai baigi mokyklą ir nueini į aukštąją mokyklą, kur yra irgi kūno kultūra, bet per ją reikia nebėgti, o žaisti badmintoną ir dar ką nors. Aš šitoj mokykloj kaip besimokiusi atėjau į aukštosios mokyklos fizinio paskaitą ir liepė žaisti badmintoną. Spėkit aš buvau žalia. Nes dėkui šitos mokyklos sistemai kuri net to paprasčiausio dalyko nepamokė elementariai žaisti. Galiu minėti ir minėti Panemunės minusus, nes jų tikrai yra daugiau nei pliusų. Todėl savo vaiko net nenorėčiau leisti į šią mokyklą. Dar vieną priežastį paminėsiu. Kai iš žmogaus pavogiamas jo daiktas, tai direktorius pasako, kad tai ne pieštukas ir jo galima nesinešti. O kai mano draugė su draugu susikabinę už rankučių vaikščiojo kieme buvo iškeltas skandalas kad tai amoralu. tai peršasi išvada, kad čia vagystės pateisinamos, o draugystė tarp priešingų lyčių žmonių tabu. Nenoriu kad mano vaikui taip būtų suformuota iškreiptas mąstymas
Laima Ryženinienė

Pasisakymų: 6

2007-07-25 19:26

Šypsena Nuliūdes KvatotisTOMAI.....
2007-07-26 03:39

O direktorius buvo teisus-jog telefonas -ne piestukas...jo mokykloj tikrai nereikia.Eini i mokykla mokytis,o ne telefonu ciausketi...As si karta ne Neringos pusej [N] Nu ir nemanau ,kad kiekviena isimylejus pora,mokykloje turetu vaikscioti susikabinus rankomis... tam yra ir kitu vietu..Mokykla yra mokykla,ji turi savo taisykles,kuriu reiketu paisyti....Nesu nusiteikusi pries Neringaice....bet manau ,kad mokytojai ar dar kazkas pasielge kaip ir teisingai....
p.s Neringa nesupyk,cia juk tik mano senos bobos nuomone Pabučiuoti
Kristina Šidlauskaite

2007-07-26 16:12

Rusne, as ant taves nepykstu tiesiog juokinga kai direktorius pasako tokias nesamones. Tarkim vienas vaikinukas prarado mokyklos rubinej brangia striuke. Spek ka pasake direktorius kai tevai atvare del to aiskintis su direktorium. Pasake kad nereikia vaiko brangiai rengti. Isvada viena kad cia mokiniai labiau vertina materiales vertybes nei dvasines
Jolanta Sakalauskaitė-Gražienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2007-07-27 10:50

Nemanau kad si mokykla kazkokia labai jau super........mokykla kaip mokykla, o apsisprendimas del vaiko svietimo istaigos pasirinkimo priklauso nuo daugybes faktoriu........Grazi tradicija kai kelios seimos kartos mokosi ten pat, bet tai neturetu buti svariausia priezastis. O kalbant apie mokyklos vidine disciplina, ja vertinu teigiamai.

2007-07-27 16:51

Ir zinote ka as db, skaitydama visu pasisakymus, pamaniu.....Del dabartiniu gyvenimo tempu ir beprotisko skubejimo visur ir visada, tevai ves vaikus i ta mokykla, kuri bus arciausiai namu - tai ne pagrindinis bet daug lemiantis faktorius Mirktelėti
Oganes Arakėlian

Pasisakymų: 48

2007-08-07 15:40

na ir "lankstot" - "afigienai" Rimtuolis

2007-08-09 19:25

Ir tu, Oganes, lankstyk - irgi bus "afigienai" Mirktelėti
Oganes Arakėlian

Pasisakymų: 48

2007-08-10 04:27

Kaip bei ka "belankstyciau" - visvien "afigieniau" neiseis, tai kad geriau pasigeresiu... [Y]
2008-02-09 23:47

aisku leisciau jei dar alytuje gyvenciau... kad ir kaip nemegom mokyklos,bet buvo mokytoju kurie stengesi mus traukti... Ven del mokytoju Ryzenienes,Sakalauskienes ir dar poros mokytoju verta! jos nusipelno pagarbos. Pasiilgau ju... Šypsena
Iš viso įrašų: 19

Sukuosenos-2011

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama