Biržų "Atžalyno" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 12

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
Sukurta: 2007-08-02 09:10
Wirginijus Kvedaras

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2007-08-02 09:10

iki šiol atsimenu pirmoje klasėje gautą pastabą: "Jolanta ir vėl neatsinešė PIKTŽOLIŲ rinkinio" Kvatotis
jurgita pauliukeniene

Pasisakymų: 13

2007-08-02 09:42

Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-02 09:47

Aš tai per visus 12 metų esu gavęs tik kelias pastabas (iš tikrųjų atsimenu tik dvi). Viena iš jų buvo tokia: "Sigitas miega per matematikos pamokas" Šypsena Ją nuo Žagarienės (jei kas tokią atsimena) gavau 12-oje klasėje. Tėvams buvo daug juoko Kvatotis
Marius Zdanauskas

Pasisakymų: 43

2007-08-02 10:30

visos gausybes neatsimenu, bet daugiausia tai Bukys prikeverzojo... visiems juoko pakako, nuo jo "pastabu"... Kvatotis
2007-08-03 23:32

as prisimenu tokia pastaba pazymiu knygeleje: Jolanta skriaudzia klases berniukus...Šypsena
tomas ajutis

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-08-07 00:07

zinau kad turejau dauk pastabu bet kazkaip neisiminiau isskyrus viena nuo Marcinkeviciutes,Tomas eilini karta neismoko eilerascio Kvatotis
2007-08-20 18:13

geriausia pastaba "Tadas per pertrauka nuskele Justukui danti" Kvatotis Kvatotis
2008-03-09 20:29

Stragiene(rusu.k)Vaidotas vel plepejo per matematikos pamoka ir neatliko namu darbo.Buvo uzduotos321,333,334 uzduotis. Liežuvis
Kristina Sajauskiene

Pasisakymų: 4

2009-04-12 09:57

o as pamenu kai ne mokytoja o klasiokai prirase pastabu i drauges pazymiu knygele. Viena is ju buvo " Per Jurgita klases berniukai neberanda kelio namo " O juokingiausia buvo tai ,kad jos tevai patikejo tokia pastaba

Erika Čerkaitė

2009-04-17 03:01

Juk daugelis ,isstoveje mokyklos bufete didziausia eile per pertrauka, bandeles suvalgydavome jau pamokos metu, tad ir man Kubiliene, anglu kalbos mokytoja irase pastaba i pazymiu knygele<<Erika, per anglu kalbos pamoka valge torta>>...Ten viso labo buvo tik torciukas

Violeta Titaitiene

Pasisakymų: 4

2009-04-17 22:57

Gerb. P.Gasiulis, kuris po to tapo mano aukletoju ir tikrai be galo geras mokytojas, Mirktelėtirespect ) kadaise, kai dar buvau tik bepradedanti mokintis anglu man parašė :' Violeta tik atsitiktinumo dėka neišdaužė lango svaidydama irisus. " o  juk aš tik pasidalinti su klasiokais norejau irisiukais, ka as padarysiu kad jau pamoka buvo prasidejusi... tik šiaip iš idejos man patiko, kad su irisiuku buciau langa ismušusi.... na bet juk kieti jie budavo... Kvatotis

Aida Varnaitė- Simonaitienė

2009-05-06 13:14

Per 12m. pastabu buta nemazai, bet daugiausia man ju prirase Zlotkiene( pamenat buvo tokia matkes mokytoja), na niekaipo as jai negalejau itikti

Iš viso įrašų: 12

As

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama