Kauno Vaižganto vidurinė mokykla(6-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 16

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-04-29 11:16
Neegzistuojantis vartotojas
2008-04-29 11:16

mokytoja sako,blogai namu darbas atliktas,yra klaida,o as sakau negali buti,man mama gerai padaryti turejo,nu ir pasekoje pastaba,"daryk namu darbus pati"
2008-04-29 11:17

pastaba,uzdainavo,per chemijos pamoka
2008-05-03 02:08

Gal tada tai buvo ne taip juokinga, bet tvarkydamasis radau pazymiu knygele ir ten perskaiciau: "Marius pastoviai veluoja i pamokas". Atrodytu nieko ipatingo, bet kilo tokia mintis ta pazimiu knygele isireminti ir pasikabinti darbo vietoje. Atsibo klausyti priekaistus is darbdaviu Šypsena Juk tai igimta ir nieko nepakeisi Šypsena Velavau ir veluosiu ir kada jie supras Kvatotis Deja to nepadariau, labai ne kokie pazymiai ten buvo, geda remintis [N]
jurate stankeviciute

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2008-05-05 21:27

na as pamenu kai buvau 4-toje klaseja,gal kas dar pamenate buvo lietuviu kalbos mokytoja Padaigiene,tai jos pastaba buvo:Jurate su manim nekalba.na ka as galejau padaryti su savim jeigu as aplamai buvau nekalbi Kvatotis
Šarūnas Končius

Pasisakymų: 15

2008-05-06 01:49

Savo pažymių nieko įdomaus lyg ir nebuvo, bet vieną susirašinėjimą klasioko pažymių knygutėje gerai prisimenu.

Kiek pamenu, nuo antros klasės, kada ėmė mokytis Skuodo g. 27 pastate ir kartą per mėnesį visiems ar daliai klasės mokinių tekdavo malonumas – plauti ir vaškuoti klasės parketą. Beveik viską tekdavo atsinešti iš namų tai talkai, įskaitant kibirus. Ir štai vienas klasiokas atgal namo neparnešė didelio plastmasinio kibiro. Kažkur mes jį praganėm – ar tai namo eidami, ar tai dar mokykloje... O čia jums ne koks nors skardinis „Metale“ gamintas kibiras, o didelis plastmasinis deficitas. Ir klasioko mama jo pažymių knygelėje rašo skundą:

„Saulius į klasės tvarkymo talką išsinešė kibirą ir jo neparnešė namo. Prašome grąžinti kibirą.“

Manau, kad mokytoja Pukienė turėjo gerokai nustebti. Per kelias dienas ji individualiai pasikalbėjo su visais talkos dalyviai ir suprato, kad kibiras dingo galutinai ir negrįžtamai. Po tyrimo mokytoja atidavė pinigus klasiokui, o į tą patį pažymių knygelės puslapį įrašė:

„Kibiras nesurastas, grąžinti pinigai 1,20 rub.“

Aš jau nepamenu, ar klasioko mama knygelėje raštu patvirtino, kad pinigai ją pasiekė... Šypsena
2008-05-06 04:03

Pastaba
penktoje klaseje istorijos pamokojepaciame galiniame suole persirengineja fizinio pamokai. Turbut labai skubejau , nes buvo ziema ir ledas islietas stadijone, o su paciuzom tai fan... Kvatotis
Rasa Katinienė (Valentaitė)

Pasisakymų: 33

2008-05-06 15:10

Na mano pazymiu knyguteje pirmoje klaseje buvo pastaba, kad sumusiau berniuka, nors kiek pamenu , tai tik smarkiai aptaskiau rasalu ir stumtelejau tarp suolu Kvatotis
Andrius Utka

Pasisakymų: 9

2008-05-12 17:08

„Kibiras nesurastas, grąžinti pinigai 1,20 rub.“

Dieve, dieve, o vis gi komunizmas buvo beveik pasiektas! Už deficitinį kibirą 1,20 rublio. Kažkaip niekingai mažai atrodo.
Šarūnas Končius

Pasisakymų: 15

2008-05-13 01:26

Kibirų kainų neprisimenu, bet už 1,15 RUB pradinėse klasėse maitindavo pietumis mokykloje - penkias dienas per savaitę. Šypsena Šeštadieniais pradinukams pietus organizuodavo tėvai, nes valgykla nedirbdavo.

Bet aš negalėčiau pasakyti, kad aš dabar labai norėčiau tokį maistą valgyti nuolatos. Šypsena
Robertas Č

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2008-05-13 10:07

Vienu metu valgykloje mums is anksto budavo padengti stalai pietums. Ir kai mus ileisdavo i valgykla, pirmiausiai noredavom issirinkti sau kompoto stikline, kurioje butu didziausia slyva (kai kuriose stiklinese ju visai nebudavo). Taciau buvo draudziama prisiliesti prie tu stikliniu, kol nesuvalgytas maistas. Radau iseiti ir gavau tokia pastaba: "Robertas kaisioja pirstus i kompota" Šypsena

2008-05-13 14:55

Na zinot turbut palyginus su kokiu Macdonaldsu , tai tas maistas nebuvo prastesnis, gal vaizdelis tik kitoks.
O su tais pirstais cia geras :up: Kvatotis Kvatotis Kvatotis
vardaitė pavardaitė

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 6

2008-05-14 17:48

Robertai Robertai (galvą kraipantis smailikas)...pirštus ir dar į kompotą... Kvatotis Kvatotis Kvatotis

Einu savo knygučių tikrint... kur kada ką kaišiojau :-~ Kvatotis
2008-05-15 15:43

Mano pastabos tokios baisios, kad net nejuokinga... ;|

2008-05-22 14:26

Tai kartais ir baisias smalsu paskaityt, ypac svetimas Rimtuolis Rimtuolis Rimtuolis
Robertas Č

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 2

2008-05-22 18:08

Ausrele, idomu, ka Tu vis tik radai pazymiu knygeleje apie savo "kaisiojimus" Šypsena
Eugenija Kuosaite-Miseviciene

Pasisakymų: 48

2010-10-02 23:04

Labai miela tema  ''apie pazymiu knygele''. Gaila neissaugojau jos . Butu idomu pavartyti...

O kas liecia mokyklos maista ar koki atsigerima....: 

Susitike musu klasiokai per klases susitikimus, mes prisimenam , kokia visgi budavo skani bandele su cinamonu ir ta pienas! Bandele kainavo gal 5 kapeikas. Nepamenu pieno kainos.... Budavo net ir grietineles mazuose ipakavimuose. Tai buvo kokie 1966- 1970m...Kaip seniai tai buvo.....

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

Iš viso įrašų: 16

Laisvalaikis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama