Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 6

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-23 20:49
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-23 20:49

[N]tikrai nepamenu apie gautas pastabas. Galejo buti tik is lietuviu kalbos mokytojo Mikniaus gauta pastaba - Neismoko pasakoti [Y]
Jorinda Černauskaitė Lukošienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2008-01-06 19:47

nebeturiu pazymiu knygeles Nuliūdes ir pastabos teksto nepamenu, bet labai gerai zinau, kad 5 (gal) klasej visos merginos gavo pastaba. Per darbu pamoku pertrauka mokytojos Sertvytienes kabinete uz spintu visos sugalvojom zaisti "drambli" taip taip "DRAMBLI" Nespejau as ant to dramblio uzsirioglint (deja), nes buvau paskutine. Uztai maciau kaip tas "dramblys" svirduliavo svirduliavo ir trenkesi i spinta.... Ta spinta su visom puodynem ir gipso figurelem trenkesi ant suolu :devil: Mums buvo geda, nes subego vienuoliktokai, vienas fotkino. Tada reikejo aiskintis ir mokytojai ir tevams o:o Bet dabar prisiminusi visada skaniai pasijuokiu Kvatotis
2008-02-01 16:00

Neatsimenu, gal ir nerase tu pastabu, gal nebuvo labai jau uz ka, bet is mokyt.istorijos (2 a mokyklos, pavarde uzstrigo), nu zodziu, per viena pamoka pas ja buvo galima gauti ir 5 ir 2 Kvatotis Kvatotis
Nijole Žadeikytė-Janulienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-02-01 20:53

Buvo kazkada tokie klases drausmes sasiuviniai. Originalai neaisku ar isliko, bet pabandysiu is atminties pacituoti:

XXX su YYY kala lenta i palange;

Onute ir Jonas krapstosi per pamoka;

2008-02-13 16:53

mano pastaba penktoj klasej buvo, jog per civilines saugos pamoka zvengiau kaip arklys kartu su gabriele Kvatotis o tada bijojau tu pastabu.. tai pati pasirasiau vietoj mamos Kvatotis o:o
Irena  Žukauskienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2008-02-22 21:02

Pastabu neturejau... tik ir dabar prisimenu kai Tikniuviene 11 mokiniu parase dvejetus uz neperskaityta kurini "Kelione i Sidlava". Aisku tame tarpe ir man. Prisimenu sviesios atminties aukletojos A.Gabrenienes reakcija ir nepriimtas geles sventes proga...O kurinio ir iki siandienos neperskaiciau nes uzdarbi turiu...
Iš viso įrašų: 6

mano šeima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama