Mažeikių "Ventos" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 11

Pavartykim pažymių knygelę: juokingiausia gauta pastaba..

Autorius:
Sukurta: 2007-07-21 20:14
evelina smilgyte-ambrazeviciene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2007-07-21 20:14

Buvau gavus pastabą už tai, kad perdaug plepu Kvatotis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-22 10:29

o as ketvirtoj klasej uz tai, kad neatsinesiau konstruktoriaus Kvatotis
Lina Reivytienė

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-23 08:42

Buvau isvaryta is klases, nes negalejau sulaikyti juoko... Gavau pastaba, kad trukdau draugams. O koridoriuje dar pavaduotoja sutikau, Zakarauska...
Lorena Latisaite

Pasisakymų: 1

2008-06-29 13:04

o as tiek sliauteriene buvau daveikus, kad isvare is klases, nuvede pas aukletoja ir liepe tevams skambinti ir po to dar virs menesio i pamokas neileido Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Aurelija Lukiene

2008-07-02 18:13

As uz tai kad pasiunciau geografijos mokytoja toks vyras tada buvo, ir dar isvadinau istvirkeliu kad prie mergu kabinejas nu ir priedo kad kramciau guma ir atsikalbinejau Kvatotis
Karolina Jaciunskiene

Pasisakymų: 178

Sukurta temų: 3

2008-07-04 11:21

Bet zpastebejau, kuo veliau baige mokykla (arba dar nebaige) - tuo rimtesnes pastabos Šypsena .
O senoji karta, uztai kad konstruktoriaus neatsinese, uz plepejima Kvatotis
Keiciasi laikai Rimtuolis
2008-07-06 21:41

Na man istriges momentas tas:
Per Fizikos pamoka,: pas mokytoja, kuri viena Fizika tedeste visoj mokykloj : 93 metais kramciau "labai skania " Kramtoske (BomBimBom)" " obouliu skonio. Ir kazkaip sumasciau susprogdinti ispusta burbura. Guma buvo labai kieta, Todel jos sprogimas girdejosi visoj klase. Tai mane isvare tiesiai is pamokos pas tevus ir kad negrisciau be ju paraso Kvatotis
O idomiausia tai, kad po 12 kl istojau i Fizika Liežuvis
Martynas Babkovas

Pasisakymų: 96

2008-07-09 07:40

nu jooooŠypsena)cia ir temas pradejot gvildentŠypsena))mums pastabas rasydavo, bet ne uz kramtoskesŠypsena)nes kramtoskiu tokiu nebudavo, kad galetum burbula sprogdintŠypsena)
2008-07-21 15:24

"...negali gyventi be Semenaviciutes per matematikos pamokas..."
Gintarė Metelica

2008-07-21 20:11

:up: Kvatotis
2008-07-22 08:26

Gal kas atsimena,buvo tokia neauksta,seksualiai besirengianti matematikos destytoja Butkute. Linkejimai jai Šypsena Tai zodziu,aptarinedavau as su savo bendrasuoliu klasioku ta mazule,tai uz tai,ka galvojate kas mums budavo? Kvatotis
Ogi tekdavo rasyti po 10 ir daugiau lapu matematikos teorijos is vadovelio, gal del to ir netrauke musu grazuoles,nes vien,kai pagalvodavai,kiek laiko uztrukdavai prie to dailirascio,tai siurpuliukai per nugara prabegdavo...
Bet geri buvo laikai...
Nebegriz,jie niekada... . Nuliūdes
Iš viso įrašų: 11

2008

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama